[2010] Bloody monday 2

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 mar 2010

8 ep.

W ogóle, że łot? A kim jest niby ta lekarka poza tym, ze podejrzewałam ją o romans z J'em? Ciągle gada "Let's play together" itp itd ale przecież ona jest conajmniej z 7 lat od niego starsza... Co, odrzucił ją czy coś?
W ogóle, że co...? O.o Mój mózg tego na razie nie ogarnia....

Trochę się też pośmiałam :P Było trochę dobrych momentów, Fuji gadajacy do seibie jak zwykle, trzeszczące kości Haru i w ogóle :D
Take robi sie jeszcze bardziej seksowny :P Od pierwszej sceny kiedy go na uniwersytecie zobaczyłam wiedziałąm ze to co studiuje będzie potrzebne. To było aż nadto przewidywalne... W goóle, cud ze sobie chłopak przypomniał o tej elektrowni, bo od 9 epów nie był na wykładzie ani razu... :P

Yagi-kun ciągle moim faworytem :D Tak żałosnej istoty to ja jeszcze nie widziałam....

Minami mnie wkurzała....

No i J ze swoją siotrą... W ogóle, jaki to ma związek z fabułą i dlaczego w ogóle puścili go wolno jeżeli ciągle chceli go zabić?

Zauważyłaś, Ai Tanu, jak Haru powiedział "Nie daj siezabić" a Hibiki sie uśmiechnęła...? Nieeeeeeeeeeeeeee!!!!

No i w ogóle WTF ta lekarka...? Po prostu nie ogarniam tego....

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 23 mar 2010

taak O_o serio mam nadzieję, że ona umrze, chociaż się nie zanosi xD ale nie przeżyje jeśli będzie jakakolwiek sugestia co do nich xD

racja, Yagi-kun, smutne życie, smutny koniec... ale nie rozumiem po co ta postać w ogóle... chyba żeby zająć czymś Harukę, która przez całą serię zajmowała się krzyczeniem "Yagi-kun, Yagi-kun!" xDDD

to oni jednak naprawdę chcieli zabić J? nie ogarniam już, wywnioskowałam że on współpracował ze Spiderem, i że tak naprawdę ona nie chciała żeby on zginął xD
w ogóle może on nie jest naprawdę chory? xD
lol nie wiem już. ale i tak nie moge sie doczekać ostatniego epa <3
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Jak mówię, nie ogarniam.... O.o
Nie no, z tego wszystkiego wynikało ze oni chceli go zabić bo za duzo widział..

Ale kim ta kurano jest dla Haru? Ja w ogóle tego nie zczaiłam...
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 23 mar 2010

nie wiem, muszą wyjaśnić w ostatnim epie... wspominała coś tam o jego ojcu, że niby "syn bohatera", lol xD byłyby jaja jakby się okazało że to jakaś porzucona córka Takagiego... xDDD *przerażona bzdurnością własnego pomysłu poszła się schować* xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

A mnie przeraża fakt, ze możesz mieć rację...

Ale nawet jeśli ona ciagle go obserwowałą, to to mi wcale nie wyjaśnia faktu że "Spajda był blisko ciebie od dawna..." . W jakim kontekscie jezeli on wcale jej nie znał?
Jezu!
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 24 mar 2010

ya~ ale Yagi ma wyprany mózg, bez kitu...

zgłupiałam.
seriaaaaalnie zgłupiałam xD
takie trochę tandetne to, że Spiderem niby jest ta lekarka...
ale mi się śmiać chciało, jak Spajda~ przejął wszystkie komputery Third-I xD w ogóle w tej serii Third-I jest nieporadne jak dziecko. w sumie nic nie zrobili, nawet Kano był w sumie tłem (nie mówiąc nic o Kirishimie, który był tam chyba tylko dlatego, że był w 1 serii i wypadało go gdzieś wcisnąć. --.--)

no i Take ma sexy głos~ :aww:

ah i wiecie co?
mi w sumie nawet podoba się pomysł Fujimaru x Hibiki.
chociaż raz laska nie jest idiotką piszczącą coś w stylu 'ooooh, Fujimaru-kuuuuuun, uważaj na siebie, oh, oh, oh' ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 24 mar 2010

No właśnie. Dziewczyna Falcona powinna umieć przystawić mu pistolet do czaszki ;)

Jezuu, ten odcinek wyprał mi mózg.
Chociaż wreszcie ten przeklęty J się obudził. I nawet na końcu się uśmiechnął.
Ja dalej nie wiem, po co oni tam są. Razem z K. Która rozstawia pionki i nosi wysoko głowę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 25 mar 2010

Okazuje się że oglądanie w wersji z napisami czy bez większej szkody fabule nie przynosi - nie żebym po nihońsku rozumiała coś więcej niż proste zdania, pojedyncze słowa i nazwy własne... w sensie - widać tak już ta drama ma że można sobie poradzić... Anyway, nic mi się nie układa tu jak powinno... inny miałam scenariusz dla każdego (może z wyjątkiem parki Yagi - Haruka) - to jest lekko wnerwiające. Nie żebym narzekała, bo tak to przynajmniej niespodzianki są.

Generalnie nurtuje mnie pytanie o sens istnienia Dżej i Kej i dlaczego tak się bardzo ta parka kocha - jak pamiętam w jedynce to choć po jednej stronie byli, mieli jednak tendencje do podkładania sobie nóżek... czy mi się tak tylko wydaje?

Ai_tanu pisze: byłyby jaja jakby się okazało że to jakaś porzucona córka Takagiego...

A ja mam pomysł, że to niedoszła, wzgardzona przez dzieci zastępcza mamusia, którą im tatuś przyprowadził jak pisklak miał może z 10 lat... no, 12 powiedzmy... Czas poszedł do przodu, kobitka dojrzała, Fudzi zapomniał (Haruka jest jak zwykle bez znaczenia)...
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 25 mar 2010

Dżej i Kej otarli się o śmierć. I nagle odkryli rolę rodziny ;)
Jaaakie to ładne.

Ale przynajmniej ktoś w tym "Der Freischutz" nie ma krzywej gęby.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 mar 2010

boom_boom pisze:Ale przynajmniej ktoś w tym "Der Freischutz" nie ma krzywej gęby.

LOL koleżanko :D A juz Hotaru to jak facet, ja problem z rozróżnieniem jej rodzaju miałam... O.o
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 25 mar 2010

W ogóle w tej serii jest za mało łażenia po mieście (te pokrętne uliczki, na których spotykali się Otoya i Falcon) i po kafejkach (mrrrau, J+Falcon), za mało laptopa (teraz mamy Centrum Dowodzenia Falcona, który niby wyrzucił kompa na złom 2 lata temu, ale ma lepszy sprzęt niż całe THIRD-I), agentek w krótkich kieckach (ale Hotaru to bym nawet nie chciała oglądać), za mało ofiar (za to dziwnie dobieranych), za mało THIRD-I (oni coś robią, poza jeżdżeniem w miejsca znalezione przez Falcona i wysłuchiwaniem rozmów telefonicznych?!) i Kirishimy (loool, chociaż by z raz poszedł na grób narzeczonej, to nie, stoi przy łożu Dżeja).

Aha, no i wszyscy bohaterowie magicznie przestali pracować, uczyć się (ahhh, czasy, gdy Otoya i Falcon przeczesywali mieszkanie Mayi...).
Bo przecież supermarket upadnie bez dwóch rąk Haru O Długich Palcach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 mar 2010

Łotever, men. Dopóki Haru w tym jest, dopóty ja oglądam krzywą gębę Hotaru :D
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 25 mar 2010

Aj! I jeszcze coś - ja się pytam: gdzie są ci wszyscy japońscy eksperci od energii jądrowej - bo to że Haru sam genialne dziecko - haker to jeszcze można gładko przełknąć, to się że tak powiem w konwencji mieści; ale że Take musi za cały sztab fachowców - fizyków wyrabiać? [no może dlatego już się nie uczy, że taki dobry? LOL] Biedna dziecinka!

A całym tym spiskiem i tak jak zwykle pewnie kręci Kej a te pionki to tajny kod :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 25 mar 2010

nie wiesz? tym razem Otoya też musi mieć wkład w ratowanie świata! xD
i ojtam nie czepiajcie sie, dokładnie jak mówiła Eggie, jest Haru jest impreza xD i jeszcze J i Otoya to już w ogóle <3
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 26 mar 2010

Tyle że właśnie Jeja było tak tragicznie *szloch* mało *szloch* ... !!! ... *i jeszcze raz, a co mi tam: szloch*. Ale fakt - nie ma co się czepiać za bardzo i tak akcja do przodu leci - jak na skrzydłach - nie przymierzając - sokolich... No i last chapter przed nami, więc w ramach fanserwisu biorę w rączki swego pena i lakierem do paznokci tworzę na nim czerwonego ptaszka [tylko czemu ten ptak kurę przypomina? - sokół mi zmutował!?]

Wróć do „J-drama”