[2010] Bloody monday 2

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 07 mar 2010

ojaaaa ale się narobiło O_O J umiera, Otoya umiera, Hornet wyśmiał Falcona LOL.
nie no nie mogą umrzeć. oświadczam że jak J teraz umrze to chyba rzucam oglądanie O_o no i Otoya też nie może noooooo. czemu czemu czemu.

w ogóle wiedziałam że Hornet okaże się jakimś genialnym psychopatycznym dzieciakiem xD i faktycznie się wydaje, że w hakowaniu on jest od Falcona lepszy, chociaż przy ratowaniu dzieciaka się Haru postarał.
[w ogóle to uwielbiam jak są zbliżenia na oczy Haru, jie można się nie zakochać nooo *__*]

oh a jaki J miał śliczny uśmiech jak mu lekarka wspomniała o młodszej siostrze xD <3

a, i btw, uwielbiam dopiski które są na końcu na dramacrazy... "Kanzaki-kun, you must live to visit dramacrazy.net!", "I hacked to dramacrazy.net, haha. Liar!" xDDD i chciałabym takiego pluszaka Mayi xD

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 07 mar 2010

Ai_tanu pisze:ojaaaa ale się narobiło O_O J umiera, Otoya umiera, Hornet wyśmiał Falcona LOL.
nie no nie mogą umrzeć. oświadczam że jak J teraz umrze to chyba rzucam oglądanie O_o no i Otoya też nie może noooooo.

bez kitu ;_;

w ogóle podoba mi się ta seria, bo wreszcie Falcon nie jest tym najzajebistszym i ma konkurenta na swoim polu! dobrze, że mu to hakowanie tak łatwo nie idzie. jest ciekawiej ;DD
poza tym, fajne jest to, że jest dużo wątków poboczych, które potem się zapewne połączą w jakiś sposób.

J i lekarka są aww :aww: boziu, J jest taki kjutny. wciąż wietrzę podstęp z jego strony, ale jest taki uroczy że ja się rozpływam~

Ai_tanu pisze:a, i btw, uwielbiam dopiski które są na końcu na dramacrazy... "Kanzaki-kun, you must live to visit dramacrazy.net!", "I hacked to dramacrazy.net, haha. Liar!" xDDD i chciałabym takiego pluszaka Mayi xD

ja też je uwielbiam xD ktoś genialny to wymyślał xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 07 mar 2010

Nie powinnam sie smiac z męża, ale jednak :P Ten serial coraz bardziej mnie śmieszy.

Falcon: Hornetto zostosował trick który tylko taki haker jak ja by zauważył" a co na ekranie? Bykiem napisane "Jesli będzie ponad milion wejść..." :D
Wkurza mnie ta babka od rządu -_-
Yagi-kun! Żart roku :D
Biedna ta Japonia - nie dość że wszystkie gazu i carskie bomby tego świata ktoś umieszcza na ich terytorium to ich układ obronny sprowadza się do 20-letniego maniaka komputerowego :D
Czemu nicki wszystkich są przetłumaczone, a Hotaru nie...?
Hornetto-kun ma świetne spojrzenie :D

Ze smutnych rzeczy to tylko niewątpliwie Sawakita - szkoda kobiety... no ale dzieciak pzynajmniej uratowany...

Czemu wszystkie te terrorystki to jakieś kaszaloty? :D A już Świetlik jest najgorsza :D

Pewnie, zabijcie wszystkich, to lista płac sie zmiejszy:P

Aaaa, Falcon chyba już z rok światła dziennego nie widział, może by trochę zaczerpnął świeżego powietrza :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 08 mar 2010

Całą serię czekam, aż J wstanie z tego cholernego łóżka i zacznie trząść światem. I co? Wstał. I przestało mu bić serce :cry:

Otoya :shock:
Falcon nie chroni juz ani Otoyi, ani Haruki, tylko własną dumę.

Już czuję, jak się będzie kłócić z tym dzieciakiem w przyszłym odcinku <zaciera rączki>

Ucieszyłam się, bo myślałam, że Kirishima znowu będzie szefem, ale nie jest.

Yagi-kun... Zdychaj z głodu!
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 08 mar 2010

boom_boom pisze:Ucieszyłam się, bo myślałam, że Kirishima znowu będzie szefem, ale nie jest.

czemu~? Kirishima-chaaaan jest fajny~ ;D
ten koleś który jest teraz bossem mnie wkurza, bo mu sie WSZYSTKO w tych okularach odbija. strasznie to animcowy zabieg, ale denerwuje mnie jak cholera xD
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

A nie, nie. Ucieszyłam się, że"niby" będzie Kirishima. Też go lubię.

Matko, nie mogę, cały czas mam przed oczyma te wytrzeszczone oczy postrzelonego Otoyi :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 08 mar 2010

aha~ nie skumałam, sory. fail~ xD
a u mnie ten wytrzesz wywołał niepohamowany śmiech. nasz Take wyglądał jakby chciał a nie mógł. :giggle:

widzisz, ciebie wkurza że J leży i leży w tym łóżku... a mnie wkurza że J leży w łóżku i Kirishima go pilnuje zamiast robic ciekawsze rzeczy xD
mam wrażenie, że jego postać się marnuje ;_;
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 08 mar 2010

boże, ten wytrzeszcz był straszny xD
taak urażona duma Falcona xD ale on sam sobie chyba zdaje sprawę że przegrywa jak na razie >D
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

No właśnie, mam wrażenie, że gdyby to była pierwsza seria, J dawno przegryzłby sobie wenflon i dał nogę, przyłożyłby spluwę do czoła tej paskudy, Hotaru, nawet być może zrobiłby sobie sesję dla Vogue'a, żeby pokazać nową fryzurę.
A Kirishima wygląda, jakby był zafascynowany J-em, no cóż, nie ma już narzeczonej, ehhh... Ale z jednej strony, jakby ich tak zostawił samym sobie, to ta lekarka by mogła pomóc J-owi uciec. A tak- to tylko go reanimują i wyciągają noże z pleców.

Falcon, fajto, jesteś najlepszy, jeszcze parę odcinków i zgładzisz dzieciaka. :twisted:
Ciekawe, czy 'pozwolą' Hornetowi dać nogę i dalej hakować... Pewnie tak, bo inaczej będzie nudno.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 14 mar 2010

7 ep.
No tak, nie wiem czy ktoś zauważył, ale po tym jak sie okazało że Profesor i trzej terroryści pobratymcy są "z innego kraju" to wszystko stało się jasne- smok na piersi fałszywej Orihary nawet - oni są z Chin :D Delikatna sugestia od japonskiego narodu który jak wiadomo miłuje owy kraj :D

Co do samego epa - uważam, że ta seria jest nawet lepsza od poprzedniej. Przede wszystkim, sama manga musi być rewelacyjnym źródłem pomysłów. Mam ochotę ją przeczytać, ale już czytam 5 innych więc muszę coś najpierw skończyć...
Hornetto się okazał podstawką (choć jego śmiech był boski :D), Yagi-kun poczuł teraz w sobie drugiego Che Guevarę normalnie. Otoya nie miał za dużo grania tutaj, chociaż zastanawiał mnie fakt że Kano sobie spokojnie gadał z Profesorem a obok stał krwawiący Take. Haru to Haru robiłto co umie najlepiej czyli na przemian ratował ludzi i sie wkurzał :P
Dobrze że J nie umarł ale to ze leży na tym łożu śmierci całe życie nie jest za dużą pociechą...

Spider... czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek. Jeśli Minami się okaże Spiderem to trochę nie pasuje chyba bo skoro mówi że znają sie od bardzo dawna...? Myślałąm zę dawno to dawno a nie dla lata temu. No i czemu ona od początku była w tej jednostce... cały czas, przez lata to planowała?
Chociaż z drugiej strony, jeśli to ona to przynajmniej lepiej niż jeśli nagle wyskoczy ktoś zupełnie nowy i Haru powie coś w stylu :Wujek Zdzisiu! Jak mogłeś mi to zrobić?".

Ostatnia sprawa to zachowanie tej Hibiki. Zdążyłam sie zorientować że ona ma coś innego do zrobienia opróćz bycia ochroniarzem profesora, ale.. Na początku jak celowała do Haru z pistoletu i co niby mieli sie spotkać z 3 imperatorem, to mówiła cos o Planie Odbudowy... etc i wydaje mi sie że to było całkiem zrozumiałe ze ona jest z terrorystami. Po co by coś takiego mówiła skoro nie jest terrorystką? Teraz niby jest po dobrej stronie i chce pozabijać Chińczyków-terrorystów i zemścić się za Mayę. Kim jest dla niej Maya?

Dobra, koniec wywodów. Szakoda że następny ep dopiero za tydzień...
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 14 mar 2010

Siódmy ep- szaleństwo :shock:

Wreszcie jakieś tempo.
Fakt, nie było moim marzeniem, żeby fabuła dotycząca J opierała się na jego wylegiwaniu w wyrze szpitalnym, teraz jeszcze bez przytomności. Ale pewnie jest szansa, że się rozkręci.
Poza tym już cała logika zaczyna się kruszyć i burzyć.

Haha, oczywiście, Hornet-Falcon, myślałam, że Fujimaru go udusi gołymi rękami. Po raz kolejny zastanawiam się, czy Ci wszyscy terroryści to jakieś mutanty, czy cooo? Oni nie mają normalnej mimiki.

Hibiki wraca do gry! Ojj, nie chciałabym, żeby stała się zbyt mocnym wsparciem dla Falcona...

Otoya pozostaje w grze i założę się, że zapomną w przyszłym epie o tym temblaku ;)

Uhh, Falcon, Falcon, Falcon. Jakie akcje zalicza chłopak, no brawo! On powinien zawodowo przesłuchiwać w Third-I. Jak się z J pieścili tyle czasu, że prawie ducha wyzionął... Hornet miał 30 sekund. I ogólnie zemsta, zemsta. Błysk w oku. Uhhhh...

Yagi-kun- no comments. Niech ktoś puści na wielkim telebimie napis: "Yagi, zabij się!". On ma taką sieczkę w głowie, że jeszcze przeprosi, że musieliśmy poczekać trzy sekundy. Haruka, wracaj do Falcona, jakbym miała takiego brata, to bym się nie szlajała z chłopaczkami, którzy nie mogą się zdecydować, czy mają jakąkolwiek psychikę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Haha jakbym takiego brata miałą to byłaby powtórka z filmu "Im in love with my sister" :D
Niewątpliwie, ten sezon pozwala Haru używać wszelkiego rodzaju ekspresji, zarówno słownej jak i mimicznej :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 14 mar 2010

omg, zachęta do incestu w wątku o Bloody Monday xD doobra, to jest przeażające, ale jakby taki Falcon był moim bratem to bym chyba zgrzeszyła grzechem śmiertelnym xD

ja jestem na 1/4 epa więc sie wypowiem głębiej później, ale na razie refleksja - Falcon się nadaje do przesłuchiwań xD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 14 mar 2010

Ale chyba jednak pierwszy sezon bardziej mi się podobał. Mniej logiczny, ale więcej akcji. No i nikt, do diabła, nie leżał non-stop w szpitalu. I każdy terrorysta miał na siebie pomysł, a nie ściągał z Mayi czy Falcona 8)

Trochę późno się w drugiej serii wzięli za to ratowanie świata. Dopiero co w miarę zaczęli ogarniać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Dla mnie paradoksalnie, w tych wczesnych epach było wiecej napięcia niż teraz gdy jest tylko nawalanie z pistoletów...

Wróć do „J-drama”