[2010] Code Blue 2

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 lut 2010

No, nie?
Ostatnio tez był jakiś ep, w którym ta dziewczynka sie do niego przyczepiła, co mówiłą mu że jest nieśmiały i że sie w niej zakochał:D

Haha,założe sie że dziecko Yamapiego słodko by wyglądało :D

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 mar 2010

Skończyłam wreszcie 6 ep. Nie wiem co z tymi subberami sie porobiło, już 8 epik uploadowany a oni tak przetłumaczą 50 procent i zostawiają...

W każdym razie - jak Erika mogła po prostu wyciągnąć wtyczkę??? Też tego nie kapuje... Należy jej ise to, co teraz nastapi za takie coś... Bea kitu...
W liście matka wyraźnie mówi, ze to nie wina Kosaku ale ten już dostaje nowego świra i będzie się nakręcał, że to przez niego... Kocham ten serial.
Co do Shiraishi - szykuje sie jakis szantaż emocjonalny w wykonaniu ojca - "chodź, przejmiesz po mnie praktykę bo umieram".

I na co ten wątek z lekarzem który nie moze ise ożenić, ciągną?
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 11 mar 2010

o, nawet się coś ruszyło w "romansie" xD
taak, Aizawa i Shiraishi, oboje są tak nieszczęśliwi, że do siebie pasują xD eh, w sumie to tam każdy jest nieszczęśliwy O_o no cóż, bywa. a Hiyama to sobie zasłużyła w sumie, ale i tak żal mi jej. już nie wiem aż kogo mi najbardziej żal, hm.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 mar 2010

Któy to ep opowiadasz? Bo stanęłam na 6 i tych głupich napisów ciągle nie ma.... :/
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 11 mar 2010

siódmy, przecież Querbeet już napisy wypuścił, a online jest nawet na dramacrazy.
akurat mi się podobał ten ep... znowu topienie smutków w alkoholu, ale przynajmniej cokolwiek się wydarzyło w wątku pozaszpitalnym >D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 mar 2010

Też mi sie podobał 7 ep i żałuję że napisów nie ma! Przy uzależnieniu błogosławieństwem jest znać japoński :P

Eeee, A i S jakiegoś za bardzo postepu nie zrobili, jak zwykle tylko gadali... Chociaż mina Aizawy kiedy podzwaniał kostkami lodu a potem gdy pijana Shiraishi zaczeła go obejmować - bezcenna ^^

Bardziej jednak nie mogę się doczekać na wątek Hiyamy.... kurde, okropna sprawa, nawet jeśli to jakoś załagodzą to ona straci licencję... o.O Jak oni z tego wybrną?
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 30 mar 2010

wow, Querbeet w charakterystycznym dla siebie boskim tempie wypuścił 8 epa >D
właściwie to mam wrażenie że prawie nic się nie działo, nie wiem, uśpili troche akcje? oczywiście cały czas bardzo emocjonalna sprawa z Hiyamą... i to o matce która nie może pogodzić się ze śmiercią córki... uh, jakie to znajome...
ale... może jednak będzie jakiś romans? O.O
eh nie wiem, chciałabym żeby to szybciej tłumaczyli xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 mar 2010

Bosh... te napisy mnie literalnie zabijają, bo w końcu ta seria sie już skończyła, mogłabym mieć o jedną mniej do śledzenia, a tu trzeba jeszcze oglądac to, jak juz nowy sezon... Nastepnym razem sie nie porwę na coś co oni subują :P

Po 8 epie mam trochę niedosyt bo w sumie to nic sie nie dzieje... Ciągle te gadki o zmarłym narzeczonym i babci... Czuję że kwestia rodzinna Yamapiego nie zostałą potraktowana tak jak powinna... to juz koniec tego wątku? Nie mówie zaraz że ma sie z ojcem pogodzic po tylu latach, ale nie ma w tym żadnego dla Kosaku katharsis, czuję że to co usłszał i czego sie dowiedział jeszcze bardziej go zdołuje...

Gakki tez taki beznadziejny wątek ciągnie, no i Erika, z którą w zasadzie też się nic nie wyjaśniło... O.o

Eee... wolałabym żeby trochę sie posunęła akcja do przodu. I te gadki "Dlaczego ktoś zostaje lekarzem? Czemu, jeżeli musi znosić ciągłe narzekania... etc etc" Miałąm ochotę powiedzieć, żeby rzucił robotę, jak mu to tak przeszkadza...

Niemniej, jestem ciekawa czy jest szansa na 3 sezon bo juz sie przywiązałam :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 02 kwie 2010

ep 9 - znowu się wzruszyłam kilka razy i w ogóle, ale jakoś cały czas mam wrażenie, że oni ciągle powtarzają to samo.
AAALE, Fujikawa x Saejima, czyżby? xD
widać było że on jej powaznie zaczął imponować xD

uh dobra już tylko 2 epy mam nadzieję że się pospieszą z tłumaczeniem.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 05 kwie 2010

Saejima ma naprawdę slodki uśmiech :) No proszę, wszyscy sie napalali na AxS a tu niespodziewanie drugi lekarz się okazał czarnym koniem :P

Moim zdaniem coś głupio sie zakonczyłą ta akcja z Hiyamą no ale przeciez z serialu jej wykopac nie mogli... Zauwazyłas, ze oni zawsze dostaja pacjentów którzy sa w tym samym punkcie zyciowym> :P Aizawa w kółko samotne matki a Hiyama ludzi którzy jej mówią :Nie bój się, etc". W dodatku w tym szpitalu nie ma jednej zdrowej osoby O.o Wszyscy mają jakies guzy...

Brawo za szybsze napisy w tym tygodniu... :P
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 23 kwie 2010

nie wierzę, został mi tylko 1 ep xD który obejrzę pewnie za miesiąc, ale nvm.

jak zobaczyłam 'plane crash' to moje myśli były przez chwilę trochę niecenzuralne... wiadomo z czym się to teraz kojarzy. w ogóle dobre tempo było w tym odcinku, jednoczesna operacja szefa i akcja ratownicza na miejscu katastrofy. no niezły odcinek. i jeszcze pojawił się Kuroda. tylko Yamapi mnie już zaczął denerwoać jakoś, ciągle ciągną ten motyw a w sumie nic nowego nie dodają, boooring. mam nadzieję że przynajmniej jakoś ciekawie zakończą^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 kwie 2010

Ten serial jest świetny, ale całość psują mi te debilne napisy... teraz kolejny miesiąc na ostatni ep, podobnie było z TK.. .:/ Przez to w ogóle nie mogę sie skupić na akcji i jak oglądam następny odcinek to w ogóle nie pamietam, co było...

Po 10 uważam że ep był jak zwykle pełen napięcia, nawet Kuroda sie pojawił( którego na poczatku w ogóle nie skojarzyłam ,bo tak długo minęło odkąd ostatni raz w ogóle oglądałam 2 sezon, nie mówiąc o 1...).
NA Gakki i Yamapiego jakąs akcję to już dawno przestałąm liczyć, ja jednak musze mnieć choćby śladowe ilości romansu żeby mi sie w pełni gładko oglądało... :P Ani Lekarz z pielęgniarką, ani oni, ani nawet Mitsui i Tachibana nie zmierzają do żadnego happy endu... Nie przeczuwam 3 sezonu, przeczuwam za to film :P

Czy tylko mnie sie wydaje że Yamapi przestał już przypominać człowieka w ogóle? O.o Schudłtak strasznie, że wygląda jakby nosił maske jakąs... po długim go niewidzeniu jak teraz znów obejrząłam CB to go nie poznałam początkowo...
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 23 kwie 2010

Czy tylko mnie sie wydaje że Yamapi przestał już przypominać człowieka w ogóle? O.o Schudłtak strasznie, że wygląda jakby nosił maske jakąs... po długim go niewidzeniu jak teraz znów obejrząłam CB to go nie poznałam początkowo...

mi tu Yamapi w ogóle siebie nie przypomina, i faktycznie taki chudy strasznie się zrobił, eeeh, ale co zrobić, mimo to fizycznie źle nie wygląda, za to ta kompletna obojętność jego postaci przestała mi się już dawno podobać :/

może jakiś film by się faktycznie przydał^^
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 26 kwie 2010

koniec <3

nie było jakiegoś wyrazistego definitywnego zakończenia, co było do przewidzenia, teoretycznie może być coś dalej... xD lol, Spoiler! Aizawa został neurochirurgiem. i chyba dobrze skoro ma tą 'the most skillful hand' xD [skromnosc przy grobie matki rządzi xDgeneralnie zakończenie trochę przydługie, w ogóle długi był ten ostatni odcinek. no i romansu się w zasadzie nie doczekałam, może i lepiej...?

a ogólnie drama mi się podobała xD ale ja jestem medical drama freak, więc trudno żeby się nie podobała. z drugiej strony do OB/GYN Doctors to nie ma nawet co porównywać, ale i tak CB trzyma poziom^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 kwie 2010

Ode mnie 9/10. Powtórzę się, genialne to jest, tylko te napisy... Trwało to wieki :P

Ładnie się zamknęły wszystkie wątki, szkoda, że romansu nie było... :( Kłamczuchy z Gakki i Yamapiego, obiecywali cuda na patyku a tu nic...
Niech będzie film i jakaś akcja wreszcie między A i S :D Podobało mi się że Hiyama została "na drugi rok", czyli wszystko nie rozwiązało się tak czysto i super... Chociaż jak Fujikawa zdał to do tej pory mnie zastanawia :D
No i pan Skillful hands :D LOL położyło mnie to seryjnie, chociaż sytuacja wymagała powagi :)

Kiedyś na pewno to powtózę, poczynając od sezonu pierwszego i omijając głupi SP :)

Wróć do „J-drama”