[2010] Hidarime Tantei EYE

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Lucy-chan
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Lucy-chan » 22 mar 2010

Reira pisze:Są suby do 7 epa?

Nie, są tylko do 6^^
Ja to oglądałam w tv po japońsku:P

Ja miałam nadzieję na romansik Kato i pielęgniarki a tu nic;P

NEWS forever:*
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 25 mar 2010

Suby do 7 już są, ale nie przetłumaczyli, co było w tej gazecie, mógłby mi ktoś oświecony napisać....?

Co do akcji to dla mnie była całkiem niezła, coraz mądrzejsze te odcinki się robią, żadnych delfinów, psów i innych zwierząt, Ainouske pozbył się swojego charakterystycznego sweterka z za długimi rękawami, został mu tylko szalik Kurosagiego :P No i dziewczyna z więzienia wkracza do akcji, w tych okularach przypomina mi trochę Beatrix z Kill Bill jak uciekała ze szpitala.
Awatar użytkownika
Lucy-chan
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Lucy-chan » 25 mar 2010

Reira pisze:Co do akcji to dla mnie była całkiem niezła, coraz mądrzejsze te odcinki się robią, żadnych delfinów, psów i innych zwierząt

Szkoda tylko, że jeszcze tylko jeden odcinek ><
Ale w sumie lepiej że drama jest krótka niż gdyby mieli ją sztucznie przedłużać i tym samym straciła by na jakości^^
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 25 mar 2010

no a już myśłałam, ze tylko ja to ogladam. na prawde nieźle wypada ta dramka - wcąż trzyma w napięciu a nawet bawi.

no i evil brother :D
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 19 kwie 2010

Wygląda na to, że jedyną wystarczająco cierpliwą osobą aby dokończyć tę dramę byłam ja :D Polegli wszyscy, nawet akire (która założyła temat :P). Po tych zdarzeniach można chyba wyciągnąć wnioski, że drama nie była zbyt udana.

Próba zrobienia gimnazjalnego Falcona z domieszką science-fiction w postaci magicznego oka.

Ostatni odcinek to wielka tragedia, zarówno z powodu wybuchów jak i nieustannych absurdów. W czołówce tekst pielęgniarki: "Na wszelki wypadek mam ze sobą ciekły azot!" :shock: I cyjanek w sztucznym zębie! :crazy: Jak również jedna z najciekawczych metod wywołania wizji w więzieniu. Jak ktos chce się uśmiać to musi to zobaczyć!

Ciekawostką jest że chyba Ainouske mieszka tam, gdzie Tamura Katsuhiro z Tokujo Kabachi, bo mają tego samego pana właściciela budynku :D
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 19 kwie 2010

ej no ej no, nie wywaliłam z podpisu, czyli mam ambicję dokończyć ;) chociaż fakt faktem, że trochę mi się nie chce za to zabierać, bo mnie wkurza ta fabuła jak o niej myślę z perspektywy czasu. zresztą, Twoje podsumowanie mnie też jakoś umiarkowanie zachęca.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lucy-chan
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Lucy-chan » 08 maja 2010

Dla mnie drama była naprawdę dobra :P Bo trzymała w napięciu a jednocześnie też bawiła:P Oglądałam to na bieżąco a teraz przy tłumaczeniu drugi raz w sumie;P I z czystym sercem mogę polecić ją:P

Ale zależy kto co lubi.

Wróć do „J-drama”