[2010] Sunao ni Narenakute

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 03 cze 2010

Dołączam się do ogólnego zawodu po 7 epizodzie...

Ojej to było naprawdę dziwnie.
Chyba mam powoli dosyć tego ciągłego zawieszania akcji i jeszcze większego komplikowania sytuacji...
JJ zawiódł mnie tutaj całkowicie..., chociaż rozumiem w pewnym sensie motywy jego postępowania to jednak aktorstwo JJ siegneło tutaj... chyba piwnicy... I ten jego okropnie denerwujący nerwowy śmiech... brr JJ dlaczego mi to robisz? :puppy: Po tym też zaczynam sie zastanawiać czy to przypadkiem nie on pożegna sie z tym światem.

Nawet Nakaji mnie zawiódł tutaj... A motyw z Peachi... Dwa slowa: WTF?! Nie wierzyłam ze to oglądam...

Juz nawet nie chce mi sie rozmyślać jakie były powody... Mam nadzieję, że następny odcinek bedzie lepszy, a o tym chce zapomnieć. Ale jak dalej będą tak komplikować to moze sie jeszcze okazać że ta drama nie skończy sie happyendem... chociaż,.... to chyba jednak nie możliwe xD

Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 03 cze 2010

Ja rownież zachwycona tym odcinkiem nie jestem ... strasznie mi się dłuży ta drama jakoś tak za malo sie dzieje jak dla mnie .... W sumie nie mam co napisac o tym odcinku bo najzupelniej w swiecie nie ma o czym ! Obejrzalam przyjełam do wiadomości i tyle , mam nadzieję , że kolejny będzie lepszy ....

Co do JJ nie mam nic do jego gry aktorskiej ale troche mnie jego postać dobija chociaż mnie tu chyba każdy dobija oprócz Lindy ehh ... zobaczymy jak to się rozwinie i czy w ogole.
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 03 cze 2010

Tsukush pisze: Co do JJ nie mam nic do jego gry aktorskiej ale troche mnie jego postać dobija chociaż mnie tu chyba każdy dobija oprócz Lindy ehh ... zobaczymy jak to się rozwinie i czy w ogole.

Naprawdę Linda Cię nie dobija? Bo mnie chyba najbardziej... te jego szkliste oczka jak na Nakajiego patrzy, ała. Nie no, JJ gra jak należy, znaczy się jeżeli w zamyśle jego postać miała być taka beznadziejna, to idealnie się wpasowuje w rolę :>
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

No ja tak samo uważam , że gra bardzo dobrze ale postać jako sama postać mnie dobija a Linda mnie nie dobija bo poprostu mało go widuje na ekranie ... Ale ogolnie jego Lindy '' miłość'' do Nakajego mnie tez dobija , sama juz nie wiem wychodzi na to że juz chyba każdy mnie dobija macie tak samo?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 cze 2010

ja lubię Eitę bardzo ale.. niech mi ktoś wytłumczy czemu az 3 postacie ise w nim zakochał nagle? :D Jeszcze Dżeja tylko brakuje :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 03 cze 2010

Hahah, Eggie, to jest to. Ta drama powinna się nazywać "Nakaji i jego harem". Jak dobrze policzyć, to już czwórka bohaterów by do niego należała (Haru, Picz, Linda i wariatka).

Btw, mnie wszyscy tam dołują. Albo sami z siebie (Doktor, Linda, wariatka) albo z powodu tego co robią (Haru, Nakaji, Picz). Noł łej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 cze 2010

ja myślę ze to sprawa niezmiennych obcisłych spodni Nakajiego xD w skrócie - w dramie zrobili z niego playboya oO czy inaczej dekadenckiego artystę o niezmierzonej liczbie kochanic i kochanków. <a tak ogólnie czytam wasze te posty i czytam i mam wrażenie ze największe obruszenie zwykle jest przy tych najsłabszych dramach xD drama miała potencjał ale twórcom się cos pomyliły scenariusze i chyba jednak nie wychodzi, tak przez wasze komenty nie moge się zabrać do 7epa - jakoś tak mi się wręcz nie chce xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 03 cze 2010

dobra, tu się toczy dyskusja której pewnie nigdy nie przeczytam, ale ja musze wtrącić. jestem po odcinku 5 i po raz pierwszy od dawna dochodzę do wniosku że nie wiem czy dam radę dokończyć dramę O.o
serio, no... takie nudne to i dziwaczne dla mnie momentami... nikt nie zachowuje się logicznie, jakies to odrealnione dla mnie :/
nie lubię tak w zasadzie żadnej postaci, jakby się zastanowić O.o jakoś tak... nie wiem, może zachce mi się obejrzeć dalej w wakacje, nie lubię rzucać dram... ale jak na razie... no słabo w moich oczach.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 03 cze 2010

Azzel pisze:ja myślę ze to sprawa niezmiennych obcisłych spodni Nakajiego xD

I jego porażkowej różowej koszuli XD
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Też nie lubie tej koszuli wygląda w niej jak ? Jak jakiś nie wiem nam ....

ogólnie to ja zaczęłam tą drame z dwóch powód pierwszy to oczywiście JJ a drugi hmm chiałam sprawdzić jak mi sie będzie oglądało Ruke w roli ''dziewczyny z długimi włosami'' i w ogóle dziewczyny i takeru moja ulubiona postac z Last Friends a teraz moja nieulubiona tu w Sunao... coż to tylko drama nie mam do nich jako aktorów jakiejś niechęci po tym co oglądam poprostu sama fabula mnie zawiodła ....
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 cze 2010

Reira pisze:
Azzel pisze:ja myślę ze to sprawa niezmiennych obcisłych spodni Nakajiego xD

I jego porażkowej różowej koszuli XD

Haha, no racja to racja :D co jedną koszulę to ma lepszą :D

taaa, też własnie miałąm mówić, że lepiej sie narzeka na beznajdziejne dramy niż chwali fajne :D Ale do 5 epa jeszcze żarło... a teraz coś zdychać zaczęło.. Też mi sie nie chciało dwa dni do 7 epa zabrać w ogóle, obejrzałąm najpierw wszystko inne...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 03 cze 2010

a mi się tam pomimo pewnych wad i niedociągnięć podoba ta drama. W końcu jakaś japońska drama od dłuższego czasu która mnie zainteresowała i nie porzuciłam jej po 3 odcinkach. No i muzyka jest boska <3
I ja tam lubię Nakajiego, ale tutaj mogę być nieobiektywna, ponieważ on tam jest fotografem :smitten:
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 cze 2010

ja się wzięłam za dramy na które nawet nie narzekam :p <troubleman, Shinzanmono> a romanse,uh, japońskie niestety coś w tym sezonie wychodzą kiepsko czego dla mnie przykładem jest właśnie sunao:/ ja rozumiem - ludzie z dramatami, każdy takowe ma itd ale nagromadzenie tylu osób na raz z dramatami itd to wydaje mi się za mało realne. Szukanie sobie jako przyjaciół ludzi z problemami jest dziwne xp Chyba że oni tak sie trzymają by pocieszać się czasem że - o! ktoś ma gorzej ode mnie xD głupota niektórych postaci też mnie przeraża więc ciągle zwlekam ze ściągnięciem 7epa... chyba nawet w 6epie nie było tej fajnej piosenki openingowej, no lipa po prostu:(
Obrazek
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Greta » 04 cze 2010

Jestem po 6 odcinku i zaobserwowałam że jakiś dziwny klimat tej dramy nie pozwala mi oglądać tego przez 45 minut, a co dopiero dłużej... O_o nie żebym miała porzucić dramę, po prostu muszę sobie dawkować trochę mniej XD
Redaktor wysunął się na pierwsze miejsce w moim rankingu postaci. Jakoś najbardziej ogarnięty jest. Nie mogę zrozumieć Haru dlaczego chodzi z Doctorem... ona ma chyba jakiś poważniejszy problem ze sobą skoro jednocześnie cały czas łazi za Nakajim i ma go na oku... ja bym czegoś takiego przyjacielowi nie zrobiła :/ nie byłabym w stanie tak oszukiwać kogoś, na kim by mi zależało. Okej, on jest szczęśliwy, no ale co z tego skoro to jest fałszywe szczęście? Widać pannie Haru tak naprawdę na nim nie zależy, nie uważa go za przyjaciela ;/ Albo po prostu chce jedno a robi drugie, czyli jak już pisałam ma problemy ze sobą. Denerwuje mnie strasznie, i te jej włosy :P (Co gorsza ja mam teraz podobne, tylko dłuższe, bo poszłam obciąć końcówki, aż się przeraziłam jak stanęłam przed lustrem XD)
Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Czekają: 14 Sai no Haha | Gokusen 1
Bez listy w sygnaturze nie połapię się co i jak XD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 05 cze 2010

hmm...
8 odcinek
no i jednak wyszło na moje że nie przespali się XD ale do czasu... (?!)
coraz mnie lubię Peach, niby taka najlepsza przyjaciółka od dzieciństwa Haru a z drugiej strony 'lekka' egoistka
A Haru jest chyba jeszcze bardziej żałośniejsza postacią od JJ. On przynajmniej walczy jakoś o Haru, a ona wmawia sobie uczucia i to że będzie szczęśliwa z kimś kogo lubi, ale nie darzy głębszymi uczuciami. I zdaje sobie z tego sprawę, ale dalej na siłę brnie w to jeszcze bardziej. I coraz bardziej próbuje się okłamywać.
Linda... oj Linda... w końcu coś po sobie ten człowiek pokazał. Coś z zapowiedzi wynika że nie skończy się to dobrze. Dwóch samobójców w dramie trochę nie za dużo? XDDD
Ogólnie i tak i tak mi się podobało, pomimo, że zaraz pewnie znowu będziecie narzekać ^^

swoją drogą jestem fanką telefonu Haru <3
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „J-drama”