[2010] Sunao ni Narenakute

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 18 kwie 2010

Odcinek 1

Hohoh faktycznie mi tu trochę Love Shuffle zapachniało na początku ^^ Powiedziałabym, że to jest taka mroczniejsza wersja ;D

Tematyka dramy chyba jak najbardziej nam znajoma i bliska sercu. No bo. . . co my niby teraz robimy? ;D Może ta drama okaże się odstraszaczem i przestrogą by nie spotykać się z ludźmi z internetu? XP Hehe ciekawe ;p

Eita którego niesamowicie ciągnie do Ueno, ale ma nieskończone sprawy z inną kobietą, których chyba właściwie nie chce kończyć. Ueno, która miała cichą nadzieję, że w końcu to ten. JJ, któremu nie powodzi się w pracy, ma problemy z siostrą, a na dodatek podoba mu się Haru i chyba nieśmiało będzie zmierzał w jej kierunku. No i pan dziennikarz wikłający się w życie osobiste przyjaciółki Haru i ciągnący za sobą konsekwencje awansu - wmuszony romans z szefową - coś czego sam się brzydzi, ale nie chce zaprzepaścić kariery. No i chyba pisze artykuł o naszych bohaterach, nie? ;) Pod tym względem jakoś tak kojarzy mi się z doktorkiem z Love Shuffle - haha mam nadzieje, że ten się gejem nie okaże xD

Podobał mi się ten pierwszy odcinek. Krótki wstęp, w którym przedstawieni są główni bohaterowie, szczątkowo zostają odkryte ich tajemnice, których rozwój będziemy obserwować w następnych odcinkach. Aż... dojdziemy do pierwszej sceny z odcinka. Lubię takie rozwiązania. Najpierw właściwie koniec, a potem pokazane jak do tego doszło. ^^

No i wydalam z siebie niekontrolowany pisk jak sobie westchnął "Aigoo" Very Happy Jakoś mi się tak miło zrobiło słysząc Aigoo w jdramie Very Happy To teraz jeeszcze czekam na Omo! xd

Haha a ja podskoczyłam jak nagle po koreańsku zarzucił 'Co ty wyprawiasz?!' jak przyszedł do księgarni po siostrę. ;p Ta jego postać jest taka mdła narazie. Z drugiej strony mam nadzieję, że nie zamienią go w psychicznego stalkera. :victory:
Za to Juri hmmm... Nodame stawała mi przed oczami co chwile Wink

Ależ główna bohaterka jak najbardziej ma trochę tego sieroctwa Nodame xP I nadal nieuczesana XD

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 18 kwie 2010

Jejka jaki JJ jest mongołowaty, aż mi go szkoda, ale jełopa z niego zrobili - i normalnie jestem w szoku, że tak dobrze gra

Jełopa mu najwyraźniej grać nie trudno xP
Nie można powiedzieć, że nie jest sztywny... ale do tej roli to po prostu pasuje...

No i wydalam z siebie niekontrolowany pisk jak sobie westchnął "Aigoo" Very Happy Jakoś mi się tak miło zrobiło słysząc Aigoo w jdramie Very Happy To teraz jeeszcze czekam na Omo! xd

Lubię te jego koreańskie wstawki xPPP

tylko jak się całował z tą starą babą było fuj :S

Dlatego to druga postać po Wongim, której mi szkoda w tej dramie (ale nie ze względu na sam pocałunek... xP)

Nie rozumiem w końcu kim jest JJ? Lekarzem? Doktorem? Ma tytuł doktora? Czy jest zwykłym sprzedawcą? Niech mi ktoś to wyłoży, bo mimo subów nic nie zrozumiałam.

On ściemnia, że jest lekarzem. Bardzo by nim chciał być ale jest tylko biednym sprzedawcą sprzetu medycznego xPPPPPP

JJ, któremu nie powodzi się w pracy, ma problemy z siostrą, a na dodatek podoba mu się Haru i chyba nieśmiało będzie zmierzał w jej kierunku.

I nic mu z tego nie wyjdzie bo ona leci na innego przez co jeszcze bardziej mi będzie żal tej postaci xP

Ta jego postać jest taka mdła narazie.

Obawiam się, że lepsza nie będzie xP

No ale dobra... teraz pare słów od siebie a propos mojego oglądania xP
Zacznijmy od tego, że zasiadałam do tej dramy z ciężkim sercem i wrażeniem, że ze względu na postać JJ będzie mi trudno dotrwać do końca xP No i po części się nie myliłam, bo seryjnie na większości jego scen musiałam wcisnąć pauzę i zebrać siły na oglądanie dalej. Nie wiem... to jest taka cipowata postać... biedna, nic mu nie wychodzi, wszystko się wali... i do tego gra ją JJ! No jak dla mnie masakra xP Nie mogę tego przeżyć xP
Ale spoko. Dam radę. On nie ma póki co tylu scen, a sama drama wydała mi się ciekawa (choć czytając opis to mi się taka nie wydawała...).
Jak będzie dalej, zobaczymy :)
Ale i tak pewnie obejrzę do końca, zbiorę całą swą silną wolę i w ostateczności obejrzę dla JJ (którego najciężej mi się tu ogląda, o ironio xPP).
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 18 kwie 2010

O M G ! ! !

jestem w szoku. całkiem niedawno dowiedzialam sie ze wchodzi ta drama ale nie wiazalam z nia zadnych nadziei. ostatnio tak sie przerzucilam na koreańców, ze az zapomnialam czym sie je japonskie dramy (nadeshiko nie licze, bo to bylo zbyt odjechane zeby to z czymkolwiek porównywac;d). włączylam pierwszego parta i od razu mnie wkreciło - nie moglam sie oderwac! skonczylam epa i chce wiecej! omg, przeciez to jest swietne! pierwsza rzecz ktora od razu rzucila mi sie w uszy - OST! swietny swietny SWIETNY! songi the ting tings (nareszcie coś dla mnie! uwielbiam ich) i piosenka pod koniec 4 partu (jakis facet spiewał i na pewno bylo 'aishiteiru' gdzies tam w tekscie;d) - REWELACJA. dzieki włączeniu utworów anglojezycznych drama ma w sobie duzo swiezośći i dla mnie jest taka bardziej autentyczna (no i na pewno bliższa nieazjatyckiej widowni).

co do plotu w 1 epie (SPOILERY):

eita bez watapienia NIE JEST moją miłoscią. miał już kilka ról które doprowadzały mnie do szału (nie mogłam go znieść w 'sapuri', ale to głównie ze względu na jego rolę w tej dramie). i te jego olbrzyyyymie uszy!!:D:D o szopie na głowie juz nawet nie wspomne;d w kazdym razie daleka jestem od ukladania hymnów pochwalnych na jego cześć, a tu włączam sobie tą dramę i... kurcze, no fajny jest. ma w sobie coś takiego 'cool':D no i ciałko ma, trzeba przyznac, całkiem całkiem ^^

dramowa haru jest słodka. bardzo mi podpasowala jako postać. jak jej się coś nie podoba to krzyczy-nie trzyma tego w sobie, nie czuje zażenowania jak gada o kissie-od razu z grubej rury pyta czemu koleś ją pocałował skoro ma laskę. to na plus. poza tym plusa zarobiła tez za to, ze stara się zawsze byc usmiechnieta i troche udaje ze ma zawsze dobry humor nawet jesli czuje sie troszke srednio (wiem ze teoretycznie nie ma w tym nic dobrego, to raczej wada, ale przez to haru przypomina mi... mnie. też często nie daje po sobie poznać ze coś mnie gryzie i za łatwo odpuszczam bo nie chce zeby inni się ze mną niewygodnie czuli). no tak czy siak, straaaasznie dziewczyne polubilam.

JJ ... mam ochotę powstrzymać sie od komentarza. nie mogę z tymi jego włosami - wygląda jakby miał kask na głowie. czy on w ogóle coś widzi przez to grzywe przyciętą niczym od linijki równo z linią powiek? lol. poza tym jest meeeega żąłosny, no nie mogę, taka sierota,. tzn. nie mialabym nic pzreciwko niemu, gdyby się jakos tak bardziej motywował, gdyby był bardziej zawzięty i nie dawał sie szefowi, a on to po prostu taki jesden wielki smutek i żal - patrzcie, jaki jestem do niczego. OMG. mogliby z niego zrobić takiego psychola jakiego grał nishikido ryo w 'last friends' ale nie wiem czy JJ uniósłby na swoich barkach taką rolę;d tak czy siak na razie koleś mnie irytuje i aż się boję jak on bedzie sie narzucał haru:/

co do przyjaciólki haru-na poczatku myslalam ze to taka zwykla pusta i rozpustna panienka, ale potem zrozumialam ze ona po prostu ma problemy i to wcale niemałe. no i te blizny na nadgarstku... az mi jej żal.

jesli chodzi o pana edytora... no troche kolesia jednak nie ogarniam. tzn., ja rozumiem ze kariera jest wazna ale ZA TAKĄ CENE?! ja bym jeszce zrozumiala gdyby jego szefowa była niewiele starsza albo stara ale w miare ładna, ale przeciez ta kobieta to troche potwor jednak;d pocxatkowo nawet myslalam ze to transwestyta! omg, za zadne skarby bym sie na cos takiego nie zgodzila. nawet gdybym miala sprzedawac ksiakzi do konca zycia.

co tam jeszcze...aaaaa, no czywiscie podoba mi sie pomysl z tym stopniowym wtajemniczaniem-mamy mnóstwo niejasnych sytuacji, ktore podsycają moja ciekawość i mam ochotę na więcej! poza tym ten typowy dla japonskich dramatów klimat - nic strasznego ani smutnego się nie stalo, a jednak momentami, przy niektorych scenach mialam wrecz łzy w oczach! (wiem wiem, dziwne, ale przypisuję to temu soundtrackowi, bo mają tam jeden taki utwór bez słow, i on jest taki piekny...).

no i jeszcze raz powtorze, ze drama jest dla mnie bardzo autentyczna. jest troche cieżka, jak to ktos zauwazyl wczesniej, troche mroczna, ale to tylko na plus. kazda z osob ma megaskomplikowane zycie i mnostwo problemow na karku. poki co, najmniej problemow zdaje sie miec haru, ale wroze jej ciezkie chwile (narzucanie sie JJ i prawdopodobnie jakas obsesyjna fascynacja ze strony tego jej ucznia, ktory sie tak w nią lampił w trakcie lekcji, a potem kazal sie jej nie przejmowac w pokoju nauczycielskim. on jest troche creepy, jak na nastolatka; poza tym brat haru chyba jest ćpunem;d)

jednym slowem-megapozytywnie. czekam na więcej z niecierpliwością!

EDIT:
obczailam tą piosenke z 'aishiteiru' w tekscie - WEAVER, 'hard to say i love you'. omg, ten koleś co śpiewa jest MEEEEGA HOT!!! http://www.youtube.com/watch?v=__xdz7HuKkQ&feature=fvst
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 18 kwie 2010

aha, właśnie, dodam, że brata Haru gra Nakamura Yuichi jeśli się nie mylę po twarzy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 18 kwie 2010

ep 1

no bardzo fajnie moim zdaniem. pomysł w ogóle nietypowy, bohaterowie dość ciekawi no i OST <3

co do JJ to wydaje mi się, że on nie tyle nie ma siły czy zawziętości, żeby się postawić, tylko ma świadomość, że nie może stracić tej pracy. jego siostra kradnie, czyli jakoś szczególnie im się nie przelewa. pozatym, szef go może tak mieszać z błotem tylko dlatego, że nie jest japończykiem. who knows, może dowiemy się w następnych epach.
tylko niech zetnie grzywkę, bo w ogóle go nie widać ;_;

nooo, edytor ma przekichane. ta laska jest scary. :shock:

czekam jak to się rozwinie, bo drama wydaje się wartą poświęcenia czasu. ^^

obczailam tą piosenke z 'aishiteiru' w tekscie - WEAVER, 'hard to say i love you'. omg, ten koleś co śpiewa jest MEEEEGA HOT!!!

no~ *-* i piosenka też super.
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 18 kwie 2010

Aktorzy z Last Friends <3 Juri ^.^ a na fryzurę Eity nie mogę patrzeć... on jej nigdy nie zmieni XDD
pierwszy odcinek fajnie zrobiony i zachęcająco. Czyżbym się w końcu doczekała jakieś dobrej japońskiej dramy w tym roku? :P (nie zapeszam XD) Dramat obyczajowy nam się kroi :) Obsada dobra, Hero jako totalny nieudacznik, do tego jest Koreańczykiem w Japonii to na pewno łatwo z żadnej strony nie będzie miał.... póki co jego aktorstwo lepiej wychodzi od Yunho XDDD
I jestem bardzo zaskoczona muzyką, bo co chwila słyszę kawałki zachodnie! ^^ OST zapowiada się <3 czyżby z tego zrobiła nam się 'współczesna' drama? :)
Jak ktoś będzie miał namiary na OSTa to się podzielcie XD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 19 kwie 2010

Jestem od wczoraj po 1 epku i musze powiedzieć że już sie nie moge doczekać kolejnego xD naprawde drama zapowiada się całkiem sympatycznie , myślę że może się wydarzyć sporo zaskakujących dla nas rzeczy xD Troche mi przypomina Last Friends ale to pewnie ze względu na aktorow jeszcze sie przestawic nie moge i Takeru wyglada tak samo , to pewnie dla tego :) z niecierpliwościa wyczekuje 2 epka :) A jeśli jeszcze ktos nie jest przekonany to zachęcam bo naprawde zapowiada sie ciekawa drama :)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Greta » 19 kwie 2010

Haaa, obejrzany pierwszy odcinek.
Bardzo sympatycznie się ogląda tę dramkę. Ma taki trochę ciężkawy klimacik, ale zarazem jest lekka - kto wie o co mi chodzi łapka w górę xD Nie wiem kiedy mi zleciała ta godzina.

Eita i Juri są słodcy ^^ A jak do siebie pasują, i jedno i drugie z szopą na głowie!
Jakoś Eita mi wcześniej w głowie nie zawrócił, a tu jaki kochany <3 Podoba mi się ta jego postać.

Haru... Haru, jak tu już kells wcześniej zauważyła, ma ten ogromny plus, że mówi prosto z mostu. Wedle tego, co powiedziała: "Daj spokój, nie jesteśmy dziećmi". Bardzo sobie cenię takie zachowanie. Może dlatego, że prezentuje pewną siłę wewnętrzną. Niemniej jednak ta postać na razie trochę mnie męczy, zobaczymy co będzie dalej.
Ciekawe jeszcze co będzie z tym jej uczniem (który jest prześliczny, nawiasem mówiąc...)

Uwielbiam przyjaciółkę Haru <3 Najbardziej ze wszystkich. Za to, że robi dobrą minę do złej gry, że mimo problemów i to dosyć sporych (mam nadzieję że dowiemy się o nich duuuużo) chce szukać szczęścia. No i też plus za szczerość i odwagę. (Mrau, jakie ona ma cudne sukienki <333) I po prostu coś w niej jest takiego, co mnie do niej przyciąga.

Pan edytor... żałość :P Jak ten babsztyl kazał mu się pocałować, a ten się potem rozpłakał i w ogóle skulił się w sobie jak delikatna panienka zaczepiana przez szefa... ja rozumiem, że to był dla niego koszmar ale mógłby być bardziej męski. No nic, poczekamy zobaczymy, może jeszcze co z niego wyrośnie :P

JJ. Fajnie zagadał po koreańsku do siostry <3 Dużo o nim teraz nie powiem, bo mu się nie dali za bardzo rozwinąć w pierwszym odcinku, parę scen ukazujących go jako ciotę, i to jeszcze takich trochę chaotycznych za dużo o nim nie mówi... A zakochany jaki słodki :P
Ciekawi mnie w nim fakt, że oszukuje wszystkich mówiąc, że jest doktorem... To zupełnie co innego niż reszta.

A, i miło zobaczyć Juri w trochę mniej durnej formie (akurat Nodame oglądam XD)
Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Czekają: 14 Sai no Haha | Gokusen 1
Bez listy w sygnaturze nie połapię się co i jak XD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 kwie 2010

jej, dwa dni oglądałam ten ep tak bardzo mój komp nie chciał ze mną współpraować:/
Wrażenia po 1epie:
* połączenie LS z LF? przy czym LS będzie z odcinka na odcinek coraz mniej. Trochę obawiam sie ze ta drama to będzie z czasem coraz większe zdołowanie, zwłaszcza patrząc na początek dramy, który swoją drogą - jeżeli byłby zupełnym końcem to bym się zaskoczyła, ale pewnie i tak musi być długo i szczęśliwie i rozwiną to zakończenie... tego mi trochę szkoda....
* chyba nawet bardziej od JJ żal mi Tetsujiego.... nie dość że ma problemy seksualne to jeszcze musiał trafić na kissowanie z kimś takim... juz nawet nie jako postać ale jako aktora podziwiam i to chyba dosyć kontrowersyjne jest jak na dramę japońską... zwykle jednak mieliśmy kissy ładnych ludzi z ładnymi, a tu hmm...
* JJ - no też mi żal chłopaka, ale rzeczywiscie on chyba pasuje na taką postać żałosną... nie wiem czemu ale skojarzył mi się z God of Study i Hyun Jung - w sensie skończy najgorzej z nich wszystkich i wszelkie zło i nieszczęście pójdzie na niego. W ogóle tak mnie ruszyła scena jak stał przy tej tablicy i przewiesił ta wstążkę i ten jego pełen żałości wzrok,eh.
* jestem ciekawa tego tatuażu Eiciaka, a w ogóle to jest mrrr^^ i ja tam lubię jego włosy^^
* Juri jak Juri xD
* z plusów muzyka, w końcu drama w której ją słyszę! zauważam, i w ogóle. Z chęcia poczekam na OSTa.
* z minusów to to że wszyscy mają problemy z pracą i oszukują siebie na wzajem z tym. trochę zbyt schemat z tego jest, ale do przełknięcia.
* aaaa, no i kiss E&J! kolejna japońska drama która uraczyła mnie takim miłym kissem, jestem zaskoczona w tym roku nie powiem...
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 kwie 2010

Wreszcie jestem po 1 epie. I jestem bardzo rozentuzjazmowana :P

Juri i Eita są razem wspaniali... Choć raczej świetlanej przyszłości im nie wróżę, całą ta atmosfera jest mroczna.
Mimo to bohater Eity zapowiada sie miło, ten tatuaż i ogólnie sprawa z panienką jest conajmniej interesująca. Szkoda tylko, że to stanie na drodze zapewne do związku z Juri bo widać, że od razu mi sie spodobała...

Juri bardzo lubię. W ogóle mi Nodame nie przypomina tutaj, musze przyznać. Nodame jest mega roztrzepana w ten słodki sposób, Haru jest po prostu dosyć niezdarna, ale w sposób stonowany. Jeśli ktoś wie o co mi chodzi :P

JJ - a ja wam powiem, ze mi sie jego bohater podoba i najbardziej mi go szkoda jak na razie. Facet po prostu musi utrzymać tę pracę za wszelką ceną. Taka jego uroda, woli to znosić w milczeniu bo co mu z odpyskiwania przyjdzie? Siostry tym raczej nie nakarmi. Jego sytuacja jes po prostu tak żałosna że żal ściska... Gapi sie na to zdjęcie Haru, pewnie sie w niej już wczesniej podkochiwał, jak ona w Eicie, no ale co on może? Nawet siostrę ledwo utrzymuje... :( Boziu, aż mi się płakać chce... Jaejoong dobrze gra :) A jego fryz też mi sie podoba, po prostu pasuje do jego charakteru :P
W ogóle, sytuację Koreańczyków w Japonii to sobie wyobrażam można porównać do tej Ukraińców w Polsce. :P Wszyscy Japońce których znam nie cierpią wprost Korei, tam się okropna ksenofobia szerzy... O.o

Pan dziennikarz też odrobine w patowej sytuacji, bo coś czuć zaczyna do przyjaciółki Haru a tu ta gruba baba... O.o
No i przyjaciółka to już w ogóle przerąbane...

Tez mi sie konwencja serialu podoba, z niecierpliwością czekam na koledjny ep.
Muzyka super. Czyżbyśmy sie doczekali normalnych OSTów w Japonii?

PS Czy tylko mnie czołówka kojarzy sie z Gossip girl? O.o
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 21 kwie 2010

Eggie pisze:PS Czy tylko mnie czołówka kojarzy sie z Gossip girl? O.o

Nie, ja też miałam o tym napisać ale wcześniej oglądałam w LQ i tam jej nie było, więc pomyślałam, że może grupa subberska dorobiła :D LOL
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 21 kwie 2010

no to i ja jestem po pierwszym odcinku.

ogólnie na plus. widać że to nie będzie wesoła drama, sam początek sugeruje że wydarz się coś złego... ale ostatnio nawet mnie ciągnie do takich dram.

Eita i Juri <3 jak miło ich zobaczyć znowu razem. co do postaci JJ to zdecydowanie nie pomaga mi ona bardziej go polubić, no ale może się rozkręci xD [i to aigoo >D] Tetsuji to też taka dziwna postać trochę dla mnie, ten pocałunek był... eh, dobra, pominę to chyba milczeniem. a piąta dziewczyna - nie wiem czemu ale zaczęła już mnie trochę denerwować, chyba jakaś uprzedzona jestem...

ciekawe o co chodzi z tymi tatuażami.

a, i śliczna jest ta piosenka 'Hard to say I love you' <3
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Greta » 21 kwie 2010

Ja tam bym wolała bardziej instrumentalny OST... po prostu nie przepadam za muzyką tego typu i tyle :P no i te piosenki co są strasznie uwagę przyciągają, przynajmniej moją, przyzwyczaiłam się że w dramach muzyka robi za tło...
A OSTy z dram które dotychczas oglądałam w większości bardzo mi się podobały 8)

Ofc przedtem zapomniałam napisać o najważniejszym XD'
Tematyka. Poznali się przez internet, zdążyli już się internetowo zaprzyjaźnić, a teraz wreszcie się spotykają i są podekscytowani i szczęśliwi. Znam to, znam to <3 Połowę bliskich mi osób poznałam w ten sposób ^^
Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Czekają: 14 Sai no Haha | Gokusen 1
Bez listy w sygnaturze nie połapię się co i jak XD
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 26 kwie 2010

obejrzałam drugi ep bo wyszły pierwsze suby.

taka dosc zwyczajna drama, ale bardzo przyjemnie się ogląda. każdy z bohaterów ma życie pełne problemów, jakie to znajome... chyba najbardziej jednak interesuje mnie postać Rindy, ma facet przechlapane, po prostu O_o Nakaji też nie ma lekko, zresztą jak nikt, postać Hero jest w sumie godna współczucia, jaki on jest... nieporadny życiowo xD ale jak cos powie po koreańsku... w tym odcinku 'lubię cię', lol. piąta dziewczyna jes naprawdę dziwna... chyba jednak nie jest w ciąży, ale nie wiem o co jej chodzi, serio O_o i jeszcze interesuje mnie ten młody, znaczy się uczeń Haru xD ciekawa postac się zapowiada xD
muzyka świetna jak dla mnie <3 i w ogole na razie jestem na tak xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 kwie 2010

Powiedziałabym, że narkotykowy uczeń Haru jest nawet dosyć ciachowy :P

Bosh, ten biedny Woongie to w ogóle ma przerąbane. Nie dość, że jego postać jest maksymalną pierdołą jak na razie, to jeszcze wyczuwam u niego syndrom Yula. W japońskiej dramie! I guess koreańskie aktorstwo, jakiej by nie było próby, jednak sie różni od japońskiego. Żaden japończyk do tej pory nie przypominał mi o Zdzichu... A JJ naet ma podobny fryz :P Już mi go szkoda, jak sie dowie, że straciłpracę i dziewczynę w jeden dzień...

Jeśli chodzi o Rindę to ja przede wszystkim nie kapuje czemu on sie tak zachowuje. Znaczy, chce utrzymać robotę, etc, ale takie rzeczy z tą paskudną editor..? Jakby ot umiejętnie rozegrał, to by ją wysłał do więzienia za molestowanie :D

Peach chyba jednak jest w ciąży, w końcu test wyszedł pozytywnie. Ja ją potrafie odrobinę zrozumieć, znaczhy, czemu jest w takiej rozpaczy. Samotna matka bez stałego dochodu, w dodatku taka młoda.. nie za fajnie.

Haru i Nakaji to w ogóle przegrana sprawa... Ciekawi mnie o co chodzi z tymi tatuażami.. Chyba chodzi o cos wiecej niż tylko romans z mężatką..

A już ta starsza parką, co pan kuleje a kobieta tylko by sie rpzytulała, to ja już w ogóle nie kapuje kto to...
Ale wciągnęło mnie, nie powiem. Żałuję, że epy takie krótkie... Jak dla mnie mogło by być na odwrót: Japońskie godzinne, koreańskie krótsze :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „J-drama”