[2010] Tumbling

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

[2010] Tumbling

Postautor: Azzel » 25 lut 2010

Tumbling

Obrazek

* japoński tytuł: タンブリング
* gatunek: drama sportowa <taaa...;p>
* stacja: TBS
* emisja: 17.04.2010 - 26.06.2010, sobota godz.20
* ilość odcinków: 11

OBSADA:
* Yamamoto Yusuke - Higashi Ko
* Seto Koji - Takenaka Yuta
* Miura Shohei - Tsukimori Ryosuke
* Daito Shunsuke - Kiyama Ryuichiro
* Nishijima Takahiro - Hino Tetsuya
* Tomiura Satoshi - Tsuchiya Satoshi
* Yanagishita Tomo - Mizusawa Taku
* Kaku Kento - Nippori Keiji
* Tamoto Soran - Atsushi Kaneko
* Okamoto Azusa - Satonaka Mari
* Okamoto Rei
* Isaka Tatsuya
* Nakadoi Hiroki
* Sato Jiro
* Kuninaka Ryoko
* AKIRA
* Otsuka Nene

OPIS:
Higashi Ko, uczeń 3klasy liceum Karasumori <nie ma to jak zaniżanie wieku...>, jest wcielonym diabłem który sieje strach w sercach ludzi. Pewnego dnia jego wychowawca nakazuje mu aby przystąpił do jakiegoś koła zainteresowań <jakby to nie zwać, wiecie o co biega>. Jako ze ma słomiany zapał do wszystkiego co robi obrał sobie sprytną taktykę - wybiera zajęcia gdzie uczęszcza Satonaka Mari, czyli nowa uczennica z jego klasy, nie grzesząca w jego mniemaniu urodą. Zajęciami owymi jest gimnastyka, co prawda w męskim wydaniu, ale z trudem bo z trudem ma możliwość dostępu do sali na której ćwiczy obiekt jego zainteresowań. Sam klub gimnastyki nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem i jego skład liczy ok 6 osób w tym kapitanem jest Takenaka Yuta, który postanawia wziąć udział w turnieju grupowym ze swym ledwo co skompletowanym dream-team'em;)

Ode mnie:
Mam nadzieję ze będzie zabawnie, w ogóle to ciasteczków trochę wiec co by to nie było będzie dla mnie radośnie <łojej, 3ciasteczka w jednej dramie, ostatnio to była rzadkość:)>

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 25 lut 2010

to się zapowiada tak żenująco, że aż czekam na to najbardziej, oł jea xD
no jestem megaciekawa, muszę powiedzieć, obejrzałam swojego czasu chyba 3 odcinki Water Boys [o pływaniu synchronicznym chłopców xD] po czym stwierdziłam że to nie na moje nerwy. gimnastyka jest teoretycznie bardziej neutralna, ale... no nic, zobaczy się, mam wrażenie że tak czy tak będę wyć ze śmiechu na tej dramie xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 lut 2010

O bosh...
Zacznijmy od pierwszego wielkiego absurdu jakim jest zdanie które samo sobie zaprzecza... "JUZEK sieje strach i zniszczenie" :D Ja sobie go po prostu nie potrafię takiego wyobrazić :D
Dalej (moja wyobraźnia pracuje od rana na pełnych obrotach, kiedy to zauwazyłam że zaczeliście o tym pisać) - Koji jako trener 0.0 Gimnastyki 0.0
Chlopcy z takich leginsach skaczący przez skrzynie kozły i co tam się jeszcze nawinie ^^ O, tańcujący z szarfą :D

Jeśli ma być absurd, to lepiej niech bedzie na całego. Żebym się śmiała i z serialu i z jego głupoty cały czas. Bo takie seriale, które są głupawe ale pozują na jakieś rodzinne dramaty etc w międzyczasie to powoli zaczynają mnie nużyć - jak jest nierówna atmosfera (jak w NY - obiekcie moich najnowszych ataków :P) to sie człowiek nudzi...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 25 lut 2010

oj mi to wygląda ŹLE ;p jeszcze zestaw so-called ciasteczek zupełnie nie w moim guście, więc na 98% sobie podaruję. chyba, że stwierdzicie, że jakieś to niebywale zabawne ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 lut 2010

Juzek siejący postrach xD o boziu, będę pękać ze śmiechu jak będzie strzelał gburowate miny starając się dorównać Ogurowi xD
Kouji kapitanem . . . okey, ktoś ma bujną wyobraźnię xD
i w ogóle Juzek & Kouji w LEGGINSACH.
wysiadam. to jest must see dla mnie xDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 25 lut 2010

KOJI! Do boju! <jestem gdzieś w niebie>
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Oi, Seto nie jako trener tylko, noo, szkolny kapitan, nie wiem, przewodniczący klubu? czy jak to zwać, o to mi chodziło^^" A Juuzek to grał przecie już delikwenta w Rookisach filmie :p<przebrnęłam ostatnio:P>
Poza tym czekam na Nishijime Takahiro^^ Miałam nadzieję że go jeszcze gdzieś ujrzę, ale tematycznie to ja się tego boję xp
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 25 lut 2010

Dobra, umarłam już przy pierwszy zdaniu xD Reszta z was z tego co czytam także ma wątpliwości co do "diabła wcielonego siejącego strach w sercach ludzi"... Juzek i zło to dwa przeczące sobie nawzajem słowa xp Do tego Seto na kapitana klubu gimnastyki. Eh, z tak świetnie dopasowaną obsadą to nie wiem czy dotrwam w ogóle do początku. Jednak to już trzecia drama gdzie spotykam Juzka i Koji'ego razem więc dla samego ich widoku mogę obejrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Jeszcze zobaczycie, że Juzek się nada.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 lut 2010

no wiesz, Lady, jest aktorem-MUSI się nadać.
co~ nie zminia faktu, że nie mogę sobie go takiego wyobrazić xD
(Juzek w legginsach, oh yeah~ . . . xD)
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Myślę, że te ręce, które tak nas czarowały w Hana Kimi, zdolne są też walnąć kogoś w twarz. :lol:

<o matko. czy to oznacza sceny bójek skośnookich?! jaram się znów własną fantazją>
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 25 lut 2010

<o matko. czy to oznacza sceny bójek skośnookich?! jaram się znów własną fantazją>

omg, ja już też się jaram na samo stwierdzenie "bójki skośnookich" xDDD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ta Lady, do tego bójki w obcisłych gatkach xp naprawdę nie widział nikt ROOKIESów movie? nudne to to ale Juzek w delikwenckiej wersji jest:p
Obrazek
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 26 lut 2010

Obrazek

:twisted:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 26 lut 2010

masz jakąś większą wersję tego?? <lool...> matko, jak oni ich skrzywdzili...

Wróć do „J-drama”