[2010] Tumbling

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 26 lut 2010

nieeeeeeeeeeee xDDDDD błaagm no, nie wierzę, że sięzgodzili, eh xD
oj to będzie ciężkie do przełnkęcia xD

Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 26 lut 2010

Juzek ma być wcielonym diabłem? O matko...xD
Nie wyobrażam sobie tego, ale ok, zobaczymy..
Ahh, i Seciak mój kochany będzie! *dopisuje do listy dram do obejrzenia* Mus znać! XD
Już się doczekać nie mogę..x3
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 lut 2010

wersalus pisze:Obrazek

hahahahahahahahahahahahahahaha! wtf?!
mocne! mocne!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 lut 2010

O jezu! Wykrakałam! O.o
Legginsy.... :D :D Juzek to ten rudy na środku? Koji to chyba ten z czarnych przyklapniętych włskach... Ja go tam ogarniam tylko w brązie :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 26 lut 2010

Wyglądają prześmiesznie..XD
Ale ten pierwszy pan od lewej.. rozwala mnie po prostu X'DD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 26 lut 2010

Sheeruun pisze:Wyglądają prześmiesznie..XD
Ale ten pierwszy pan od lewej.. rozwala mnie po prostu X'DD

hahahaha, bez kitu, mnie też xD
Obrazek
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 26 lut 2010

Oh losie, zdjecie wymiata! Opis dramy tez! Juz widze jak bedziemy plakac ze wzruszenia razem z bohaterami, ktorzy w bolach i mekach beda cwiczyc uklady z obcislych gatkach, a glowny bohater powoli bedzie sie zakochiwal w gimnastyce i docenial jaka jest wspaniala. Ou ye. Czekam ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 26 lut 2010

Kye, czyżby nam się szykowała pochwała sportu, w zdrowym ciele zdrowy duch?:D omg, czuję propagandę w powietrzu <zwłaszcza ze w jakimś opisie pisali o tym że właśnie sporty takie nie sa popularne w Japonii i jest mało ludzi je uprawiających soooł... czuję dużą pochwałę sportu xp>
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 lut 2010

Jakby złożyłam te wasze posty w jedną całość i doszłam do sedna sprawy

Juzek siejący postrach w rajstopach - buahaha, chyba wzrostem :D

Kye, czyżby nam się szykowała pochwała sportu, w zdrowym ciele zdrowy duch?Very Happy omg, czuję propagandę w powietrzu <zwłaszcza ze w jakimś opisie pisali o tym że właśnie sporty takie nie sa popularne w Japonii i jest mało ludzi je uprawiających soooł... czuję dużą pochwałę sportu xp>

nie? to popatrz na gimnastykę artystyczną, jak się wyginają te dziewczynki :D raczej bym powiedziała, że duży nacisk kładą na to tylko to jest trudny sport, który zaczyna się szybko i szybko kończy karierę, jak z baletem. a facet musi być szczupły ale i silny.

Sama Rosjanka na wykładach na które uczęszczałam powiedziała, jak rosyjskie baleriny jedzą surowe buraki, żeby być chude i wiążą cycki, żeby im nie rosły :D jak przytyją albo dostana bioder - żegnaj kariero.
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 01 mar 2010

Ja wie ze stereotypowo mysle, ale facet w geterkach pomykajacy po scenie -- brzmi troche malo mesko :D Pol biedy jeszcze jak to robi z gracja, ale cos czuje ze amatozy w dramie beda raczej kulawo wygladac.
Pochwala sportu? Nie wiem :/

Nnno, ale moze porozciagani ladnie beda? *tak, koncentruje sie tylko na fizcznosci. wnetrze? po co komu wnetrze ;D*

jak rosyjskie baleriny jedzą surowe buraki, żeby być chude i wiążą cycki, żeby im nie rosły. jak przytyją albo dostana bioder - żegnaj kariero.

Muahaha, a co se facet musi przewiazywac zeby byc dobra balerina?;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 mar 2010

jej... wy się rozwodzicie nad rzeczywistością... a to jest przecie japońska drama Oo
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 01 mar 2010

Azzel pisze:jej... wy się rozwodzicie nad rzeczywistością... a to jest przecie japońska drama Oo

no dokładnie, powtórzę się setny raz ale... ekhem WATER BOYS. skoro w japońskiej dramie chłopcy mogli nawet uprawiać pływanie synchroniczne [xDDDDDDDDD] to gimnastyka aż tak źle nie wygląda xD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 06 mar 2010

Omg, to będzie straszne xD Juzko , Setoś i Daito w trykocie xD Jak usłyszałam o tej dramie to myślałam że zdechnę ze śmiechu. Jak zobaczyłam zdjęcie to zdechłam xD Muszę to zobaczyć, to będzie totalnie głupie. A Juzka siejącego postrach nie jest trudno sobie wyobrazić (jeżeli widzieliście Rescue...taki buc xD)
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Madimiel » 07 mar 2010

niiiiiieee~ czemu to ma wyjść dopiero w kwietniu?! Po zobaczeniu tego zdjęcia stwierdziłam, ze kosztem matematyki muuuusze to zobaczyć~
Chociaz oczami wyobraźni widze, ze moje dzikie napady smiechu na widok tych sexy tyłeczków w tych meeega obcisłych geterkach sprawią, ze sasiedzi mnie jeszcze bardziej znienawidzą xD
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 10 mar 2010

no dziwnie wyglądają jednak... xD Nishi najfajniej <3 a Juzek... nieeeee.
to będzie hit xD

Wróć do „J-drama”