[2010] Yankee-kun to Megane-chan

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

[2010] Yankee-kun to Megane-chan

Postautor: Ai_tanu » 02 mar 2010

też jedna z wyczekiwanych przeze mnie dram >D

Obrazek

INFO
* Tytuł: ヤンキー君とメガネちゃん
* Występuje też pod nazwą: Flunk Punk Rumble / Yankee Kimi to Megane-chan / Gangster i okularnica
* Rodzaj: komedia
* Stacja: TBS
* Liczba odcinków: 10
* Okres wyświetlania: 23.04.2010 - 25.06.2010
* Emisja: piątki o 22:00

OBSADA
* Narimiya Hiroki jako Shinagawa Daichi
* Naka Riisa jako Adachi Hana
* Hongo Kanata jako Izumi Gaku
* Koyanagi Yu jako Chiba Seiya
* Kawaguchi Haruna jako Himeji Rinka
* Suzuki Ryohei jako Nerima Seiun
* Furuta Arata jako Shinagawa Chuta
* Minagawa Sarutoki (皆川猿時)
* Hori Chiemi (堀ちえみ)
* Owada Miho
* Ito Shiro

OPIS
Shinagawa Daichi był kiedyś bardzo dobrym uczniem, teraz jednak stał się młodocianym przestępcą. Przewodnicząca klasy, Adachi Hana, stara się go nawrócić ze złej drogi, ukrywa jednak fakt, że sama też miała kłopoty z prawem. Wkrótce Daichi odkryje jej sekret...
[na podstawie mangi autorstwa Yoshikwa Miki]

ODE MNIE
jak zobaczyłam że robią z tego dramę przeżyłam wielkie 'wtf' xD czytałam kiedyś co prawda tylko kilka chapterów mangi, bo gdzieś mi zaginęła w akcji, ale to może całkiem ciekawe być >D
obsada - Hiroki <3 oczywiście kocham go i w ogóle, chociaż ojacie jak oni chcą z niego nastolatka zrobić? oto jest pytanie xD chociaż czuję że przymknę na to oko, bo czego się dla Hirokiego nie zrobi? xD
z drugiej strony boję się o tę dramę, bo ostatnio dramy robione na podstawie mang mnie zawodzą [YNSH] ale mam nadzieję że będzie dobrze^^

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 mar 2010

Ja przepraszam, ale Hiro to już prawie 30 ma :D Jaki tam z niego uczen... Zaniżanie wieku... kurde, nie przesadzajmy już ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 02 mar 2010

no wiem właśnie, ja mam nadzieję że przynajmniej na studiach ich zrobią, tak jak postarzyli bohaterów w YNSH, bo ten opis jest chyba wzięty tak w ogóle z mangi przez tych co robili synospis, więc jest nadzieja xD bo faktycznie to by było dziiiiiiiiwne xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 mar 2010

Ja mam nadzieję ze to w końcu z Hirokim bo była tu już inna opcja obsady xD tak czy siak... co by nie było to oglądam, nawet jakby Narimiya miał w stroju łosia balować xp
no, a uczeń...eee... co nieco nie zdał xp
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 02 mar 2010

Azzel pisze:Ja mam nadzieję ze to w końcu z Hirokim bo była tu już inna opcja obsady xD tak czy siak... co by nie było to oglądam, nawet jakby Narimiya miał w stroju łosia balować xp
no, a uczeń...eee... co nieco nie zdał xp

ano miał być Nishikido Ryo* w głównej (dla mnie to akurat zaleta, pewnie jestem w mniejszości), nie powiem, byłam nawet gotowa to obejrzeć mimo eee.... "nadzwyczaj ciekawie zapowiadającej się" fabuły ;p a tak to chyba nie mam w planach.

*no a że go nie ma, to się Ryosiek zajmie swoim filmem o samurajach i pudingach XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 mar 2010

przejrzałam przed chwilą akurat profil Narimiśka... i tak zerknęłam na tą dramę... i... uświadomiłam sobie kim jest Naka Riisa.... w tym momencie zaczęłam przeżywać wielki dylemat, bo mimo miłości do Miśka to na działszkę mam alergię >< i to mocną,uh...
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 mar 2010

Ja ją tylko przelotnie w Binbo Danshi więc w sumie nic do niej nie mam...
Duża różnica wieku między nimi...

*Biorę Miśka takiego jakim jest ale... czy mógłby zostawić sobie ten platynowy blond? :D*
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 mar 2010

nie bałdzo...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 mar 2010

Eggie pisze:Ja ją tylko przelotnie w Binbo Danshi więc w sumie nic do niej nie mam...

a kogo ona tam grala? ta niby przyjaciolke Ogórka?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Nie, to Yamada Yu, jego prawdziwa dziewczyna.
Ona grała chyba tę pannę co do niej Haru zarywał :P
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 03 mar 2010

Zgadzam sie z Azzel - Narimiya mhrau, Riisa straszna.
Nie wiem jak sie bedzie ogladalo ta pare, niestety zarys plotu nie brzmi zbyt zachecajaco .... pozyjemy zobaczymy.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 03 mar 2010

Mnie interesuje tylko to, że plot pradopodobnie składa się z wielu lekceważących uśmiechów Hirokiego.
A przynajmniej to jest wizja dramy, którą chcę obejrzeć...
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

boom_boom pisze:Mnie interesuje tylko to, że plot pradopodobnie składa się z wielu lekceważących uśmiechów Hirokiego.
A przynajmniej to jest wizja dramy, którą chcę obejrzeć...

Rozśmieszyłaś mnie do łez, ale też uświadomiłaś mi że nic oprócz powyżej wspomnianego mnie w tej dramie nie interesuje ^^
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 11 mar 2010

Ja uwielbiam i Miśka i Riisę, więc jestem happy.
A do castu doszedł hongo Kanata powracając po sporej neiobecności teraz już wiem o co chodziło Narimiśkowi jak pisało na blogu o znajomych, których dawno nie widział - w końcu razem w Nanie grali) , Suzuki Hiroki (ten to dopiero mi się za stary wydaje xD), Koyanagi Yu.
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 mar 2010

Hongo Kanata? Dobra, to zacznę w tkim razie oglądać :P On wygląda jak straszny dzieciak, niemniej podoba mi się :P

Wróć do „J-drama”