[2010] Yankee-kun to Megane-chan

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 11 mar 2010

Eggie pisze:Hongo Kanata? Dobra, to zacznę w tkim razie oglądać :P On wygląda jak straszny dzieciak, niemniej podoba mi się :P

Mnie też, a ja ostatnio lubię Narimiye, po tym jak zobaczyłam że na pierwszej stronie w google jak się go wpisze wyskakuje jego półnaga fotka...Bedak, już zawsze się to będzie za nim ciągnąć...

Ale patrząc na inne nadchodzące produkcje to raczej będę to oglądać.

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 19 mar 2010

mmm, Hiroki w mundurku <3 i cóż, że jest za stary, właśnie stwierdziłam że mnie to w ogóle nie obchodzi skoro będę mogła się na niego znów pogapić i to [tak, powtarzam się] w mundurku!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 30 mar 2010

tak, w mundurku, właśnie obaczyłam plakat... oł jeee, sexi w każdym wieku xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 30 mar 2010

Jezu, dziewczyna to faktycznie paskudna, ale...
http://i107.photobucket.com/albums/m301 ... miya-1.jpg

:DDDDDDDDDDDDDDD
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 30 mar 2010

omfghuahuajh ----> najlepszy komentarz na jaki mnie stać *___*
jezuuuu <3333333
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 30 mar 2010

Eggie pisze:http://i107.photobucket.com/albums/m301/samentha_t/Actors/Hiroki%20Narimiya/HirokiNarimiya-1.jpg

przypomina mi to trochę Kame z Nobuty.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 20 kwie 2010

yay Hiroki <3 ale... ta dziewczyna jest faktycznie... niezbyt atrakcyjna... xD
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 21 kwie 2010

To w ogóle wygląda jakby ona była jakimś upośledzonym w stopniu lekkim stworzeniem, które narzuca się przystojniaczkowi :D:D:D

Ech, jak to obejrzałam to zaczynam mieć mieszane uczucia...
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 kwie 2010

Eeeeee... coś mi sie odechciało oglądać. Niro nie wygląda tu najkorzystniej, a dziewczyna jest zwczajnie brzydka. Jeżli już to tylko dla Hongo-kuna ale... ja go tam w ogóle nie widziałam O.o
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 30 kwie 2010

odcinek 1 <333

w ogóle jak odkryłam przez przypadek że viikii ma praktycznie cały przetłumaczony to rzuciłam wszystkie plany xD i... yaaaaaaay, jak dla mnie najlepszy pierwszy odcinek ze wszystkich japońskich dram tego roku <33 [wahałam się z BM ale trudno porównywać]

w każdym razie... i nie jest to tylko Hiroki [xDD] coś mi się niesamowicie spodobało w tej dramie. może to że nie jest aż tak bardzo głupkowato jak się spodziewałam, i że nie jest aż tak bardzo mangowo... [oprócz końcówki może, np ludzie latający na wysokość stu metrów...] no i bijący się faceci - yay. bijący się Hiroki - YAY! <wiem, dziwny fetysz xD> ktoś się może przyczepić że ogólnie historia jest naciągana, ale mi się nawet ta 'naciąganość' wyjątkowo tu podoba xD

właśnie, Hiroki <333 nie wygląda tu tak cudownie orgazmicznie jak w BM, ma taką jakby jajecznicę na głowie, ale to za to świetnie pasuje do koncepcji postaci, w końcu Daichi to taki 'bad boy'... w sumie bardziej bad boy z przypadku lub też bad boy na pokaz, ale who cares... tak naprawdę to w sumie smutna postać, nie z własnej woli wszedł w to całe bagno... jego druga strona jest taka... sympatyczna^^ w ogóle, zdominowany przez starszą siostrę [która wygląda właściwie młodziej od niego ale nvm xD], rozczarowany tym że nawet rodzina w niego nie wierzy, w ogóle... no <3 i jak mówi swoje 'itadakimasu' czy 'wakarimasen' z tym swoim pięknym akcentem yaay <3 ah, i jeszcze win z pomalowanymi na czerwono policzkami xDDD

jeśli chodzi o dziewczynę, oczywiście, momentami jest baaardzo irytująca, ale z drugiej strony na swój sposób ją polubiłam. mam nadzieję że nie będzie z jej strony aż tyle moralizatorstwa i w ogóle... jakoś średnio mnie przekonało że takie drobne coś może być słynnym 'Hurricane Ada' ale w końcu to na podstawie mangi, co zrobić... xD

wspomnę jeszcze że niepokoi mnie kujonek w okularach... za to kolega Shinagawy to niezłe ciacho xD

i na koniec jeszcze bardzo przyjemna pioseneczka poleciała <3 nie mogę rozgryźć jaki to zespół, ale brzmi znajomo, więc na pewno już go gdzieś słyszałam.
jak poleciała Oda do radości to prawie walnęłam głową o ścianę, ale pominę to xDDD

ahhh będę teraz czekać na dalszy ciąg <3
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 30 kwie 2010

ep 1

ogólnie zabawnie. chociaż trochę przewijałam, bo nudą zalatywało xP
tak patrzę na tego Narimiśka, patrzę... i sobie myślę, że facet się chyba nie starzeje, nie. xD wygląda tak samo jak w Stand Up!.
obowiązkowa kupa na głowie, no bo delikwent nie może mieć czarnych włosów. to akurat jasne jest xPPPPPPP
laska się przyczepiła, jak rzep psiego ogona --.-- denerwowała mnie troszkę. ale czuję od niej powiew Yankumi xD

jestem ciekawa, czy jakiś romans nam tam wrzucą, bo aktualnie to sobie tego NIE wyobrażam. . . xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 06 maja 2010

mały odzew jakoś, a mi się taaak podoba ta drama~ xD jest mangowa w taki uroczy sposób, i owszem przewidywalna BARDZO, ale naprawdę fajna^^ chociaż rozbraja mnie Hana w swojej 'złej' wersji xD to tak mi do niej nie pasuje hmmm... a Daichiego strasznie lubię <3 i trochę mu współczuję tak w ogóle >D i w może to dziwne, zresztą sama się temu dziwię, ale w sumie uważam że Daichi i Hana tworzą na swój sposób bardzo fajną parę xD wgl panika jak myślał że ona chce mu wyznać miłość... lol. w ogóle muzyka jest momentami rozbrajająca jednak xD i ta zła czarna laska na końcu epa... jakoś strasznie mi się chciało śmiać jak weszła... xD
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 06 maja 2010

w ogóle jak odkryłam przez przypadek że viikii ma praktycznie cały przetłumaczony to rzuciłam wszystkie plany xd i... yaaaaaaay, jak dla mnie najlepszy pierwszy odcinek ze wszystkich japońskich dram tego roku <33 [wahałam się z BM ale trudno porównywać]

Jaki odzew ja ogladam i jestem na maksa zachwycona, tylko w tym natłoku oglądanych nie nadążam na doki włazić :D

Boska jest ta drama - początek 1 epa mnie rozwalił :D Na to właśnie czekałam w tym roku - na powrót japońszczyzny w tym stylu - na mangowo i wesoło z kopiącą laską :P

Ep 2 - uhahałam sie jak nienormalna :D

Teraz się nabijam z waszych komentów co do mundurka daichi -ego, za to te jego Annoying!!!!!!!wynagradza po prostu wszystko :D

Ja ogladam Ai Tanu - będziesz mieć z kim pogadac :D
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 07 maja 2010

Ja dopiero po 1. epie, aleeeeee.... <3

Narimiya jest jak król Midas. Coś, co by mnie raczej nie zainteresowało, zamienia w złoto. Jego mimika, gesty, głos... <3<3<3
Ta miłość przetrwa, nieważne, czy będzie w liceum, czy w poprawczaku.

Kolejny raz, kiedy Narimiya ma takie dziwne ciuchy. Haha :lol:

Dzięki Ci, Japonio!!! :oops:

Hana wcale nie jest tak drażniąca, jak się spodziewałam. Tylko ciekawe, czy ją wylaszczą w trakcie, czy będzie dalej warkoczykową prymuską.
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 07 maja 2010

Też obejrzałam pierwszy odcinek. I szczerze powiedziawszy drama zapowiada się na 'głupowatą', ale Narimiya jest tak cudownym aktorem że po prostu miło się to oglądało. Jakby ktoś inny grał główną rolę to na 90% po pierwszym odcinku powiedziałabym: 'Nie'. A tak to nie mogę się doczekać odcinka kolejnego dzięki niemu <3 Laska trochę wydaję się irytująca i na początku mnie dziwiło że nie boi się i śmiało Yankee'na prowokowała ^^ No ale się wyjaśniło dlaczego i trochę taki zonk, jakoś nie pasowała totalnie do tej swojej drugiej 'ja'. Ale jedno ujęcie jak była w makijażu i bez okularów pokazało że jest naprawdę łada O.o.

Poza tym Narimiya :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: czego można chcieć więcej? :P (tak wiem pod tym względem jest mało obiektywna ^^)
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „J-drama”