[2010] Troubleman

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Lucy-chan
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Lucy-chan » 08 maja 2010

Ja jak tylko usłyszałam, że reżyserem jest Sabu wiedziałam, że to będzie hitXD i jeszcze z Kajtkiem :D

I muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się ją tłumaczy ^^

NEWS forever:*
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 maja 2010

Lucy-chan pisze:I muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się ją tłumaczy ^^

lol. bo jest krotka i malo tam mowia xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lucy-chan
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Lucy-chan » 08 maja 2010

evelinux pisze:
Lucy-chan pisze:I muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się ją tłumaczy ^^

lol. bo jest krotka i malo tam mowia xD xD

To teżXD Ale nie tylko:P Wciąga po prostu XD

A jeszcze co do dramy, póki co najbardziej podobał mi się 5 odcinek ;D
No, ale nie mogę się już doczekać historii Kato, bo widziałam, że coś w lesie będzieXD
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 15 maja 2010

Lucy-chan pisze: nie mogę się już doczekać historii Kato, bo widziałam, że coś w lesie będzieXD

Co? W lesie? Ja nic takiego nie widziałam, tylko Rapist Paranormal dostał krwotoku z nosa.

Wiecie, jakby mnie ktoś zapytał, o czym jest ta drama to powiedziałabym, że o utraconej miłości, niby jest tak surrealistycznie, ale właśnie to mają wspólnego wszyscy bohaterowie. Kolejny odcinek mniej ckliwy niżby się mogło wydawać, całkiem sympatycznie, nie mogę się doczekać kolejnego.
Awatar użytkownika
Lucy-chan
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Lucy-chan » 15 maja 2010

Reira pisze:
Lucy-chan pisze: nie mogę się już doczekać historii Kato, bo widziałam, że coś w lesie będzieXD

Co? W lesie? Ja nic takiego nie widziałam, tylko Rapist Paranormal dostał krwotoku z nosa.

W gazecie to byłoXD Jak są te takie gazetki duet, potato itp. to jak sa nowe dramki zawsze jest taki raport i fotki:P I był Kato w jakimś lesie czy co to tam było:P

A i kierując się japońską wiki i tym co mówili i pokazywali w SP przed emisją dramy, odcinków ma być 12;D
Czyli połowa już za namiXD ( licząc te wyemitowane)

A co do 6 epka podobało mi się jak tak wszyscy razem pokornie "Sumimasen" mówiliXD Jak takie dzieciXD A końcówka naprawdę mocna *_* I wygląda na to, że historia Kato się rozkręca;P W końcu niby główny bohater a o nim najmniejXD - no ale wychodzi na to, że on będzie chyba winny większości rzeczy, które zdarzyły się innymXD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 maja 2010

oi, nie powinnam była wszystkiego czytać, postanowiłam jeszcze tu zajrzeć po 5epie - nie było nawet tak ckliwie - no i ktoś znów zginął przez samochód xD zastanawiało mnie jak to możliwe wypaść tak z samochodu wręcz na wygodniaka leżąc na wprost ale pominę to milczeniem xp coś czuję że będzie łądna historyjka z tym od amnezji bo tak ciągle nie dają mu do niej dotrzeć xD fajna dramka ogląda się to szybko i przyjemnie bo jest tak absurdalnie xD
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 18 maja 2010

no i ktoś znów zginął przez samochód xd

o tutaj to chyba motyw przewodni -ten,co to napisał, miał przaśne poczucie humoru :D
Generalnie to po 5 epie będę patrzeć inaczej na koszule w kwiaty :shock:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 maja 2010

w ogóle to nikt o 6nie pisał <prawie^^> moje wrażenie - śmiechowo już mniej i mogło przynudzać ze się kłócą czy coś, ale niektóre momenty naprawdę były fajne - no i co mi się podoba - historyjka całkiem pokręcona się wydaje co kto komu i dlaczego xD

a mój motyw ulubiony - kojarzycie te sceny wycięte zwykle w filmach, dramach...? to z tym mi się skojarzył motyw z chusteczkami w nosie jak tamci zaczęli się śmiać xD to było tak niesamowicie naturalne xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Lucy-chan
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Lucy-chan » 25 maja 2010

Azzel pisze:w ogóle to nikt o 6nie pisał <prawie^^>

No prawie robi wielką róźnicę;P

To z chusteczkami genialneXD Ale podobała mi się wtedy mina Kato;D
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 25 maja 2010

EP 6
No ja jestem taka mądra, że jak nie jest napisane w nagłówku, że są napisy to nawet nie sprawdzam. Teraz patrze a tu ZONK! są. :D
Azzel pisze:kojarzycie te sceny wycięte zwykle w filmach, dramach...? to z tym mi się skojarzył motyw z chusteczkami w nosie jak tamci zaczęli się śmiać xD to było tak niesamowicie naturalne xD

Bloopersy!! :D Mnie się skojarzył z wyciętymi scenami z filmu inny motyw, ten z toaletą i oglądaniem filmu. W tv nikt nigdy nie chodzi do toalety no i oglądanie filmu z bohaterem tez wydaje się bezcelowe.

Nie wiem co Makiko-san i wysoki koleś robią za drzwiami, ale na pewno się nie koncentrują, może spiskują czy coś...? W ogóle jak wysoki gościu był z Yakuzą, to dlaczego w 1 odcinku go nie poznali i nie powiedzieli mu, kim jest, czy coś..? Dziwne.... :confused: mam nadzieje, że to wyjaśnią. A w pudełku na pewno nie były narkotyki, ale co..? :confuse:

Motyw z butem zupełnie do mnie nie przemówił.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 maja 2010

kamień, moneta? xD w końcu to wszystko jest powiązane... ewentualnie kluczyki od samochodu którym kogoś przejechał xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Lucy-chan
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Lucy-chan » 26 maja 2010

Jak zobaczyłam, że Makiko wychodzi z tym gościem z innego pokoju to miałam zboczone myśliXD Ale jasne chciała się skupić, żeby kolejnych ludzi nie zahipnotyzować:P

A co do 1 epka wydaje mi się, że ten szef yakuzy trochę się zdziwił widząc faceta w płaszczu:P Ale czmeu nic nie powiedział?? Mam nadzieję, że to wyjaśnią jakoś;P

Swoją drogą 7 epek jest o ty facecie w płaszczu, za dużo nie widziałam bo była wtedy u mnie AviXD Ale z tego co widziałam padłamXD Zwłaszcza jak na siłę chcieli zahipnotyzować Kato:P Jakie on miał wtedy spojrzenieXD I gałki oczne mu prawie wyleciałyXD To wyglądało jak zbiorowy gwałtXD

A tak przy okazji czemu te rawy tak późno wychodzą??
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 29 maja 2010

Lucy-chan pisze:A tak przy okazji czemu te rawy tak późno wychodzą??

Kryzys środka sezonu...a tak serio to nie wiem, wszystko nagle zaczęło wolniej wychodzić, nie tylko TROUBLEMAN, ale widzę, że teraz jest już szybciej.
Lucy-chan pisze:Zwłaszcza jak na siłę chcieli zahipnotyzować Kato:P Jakie on miał wtedy spojrzenieXD I gałki oczne mu prawie wyleciałyXD To wyglądało jak zbiorowy gwałtXD

Dokładnie, ta scena jest najbardziej nienormalną rzeczą jaką do tej pory widziałam w tym serialu. Zahipnotyzować kogoś na siłę, dobre!

Jak gościu w płaszczu ćwiczył, żeby zostać zabójcą to myślałam, że umrę ze śmiechu, podejrzane maszyny do ćwiczeń, chowanie się za kanapą, wiatrak, do którego miał strzelać i inne obiekty gospodarstwa domowego, a Joe na rowerku to już w ogóle jakiś kosmos.

No i przerwali w dość ciekawym momencie...
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 29 maja 2010

ej no, normalnie 7ep wymiótł kurz z podłogi xD ja się nie czepiam o nieścisłości bo nie o to biega:p trenowanie na zabójcę, i hey joe było piękne... jeszcze jak zaczął przekładać miśki itd bo musi być pięknie przecie xD i w końcu widać gdzie tu się całe trouble'owanie zaczyna, w skrócie chłopak miał pecha jak nikt w życiu xD <chociaż jeszcze się okaże że za tym wszystkim i tak babcia stoi xD> coś czuję że jeszcze dwa epy na wyjaśnienia co i jak i zacznie się akcja:D
kurcze, podoba mi się dramka naprawdę xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 13 cze 2010

8 ep: Kurczaaaaaaaaak! Jak zobaczyłam tą scenę to prawie spadłam z krzesła ze śmiechu, nie wspominając o kolejce u fryzjera/wróżbity. Dobry odcinek, choć Shige jest jakoś mniej zabawny od pozostałych bohaterów. Może dlatego, że wydaje się normalnym człowiekiem, który zaplątał się gdzieś pomiędzy dziwakami.

Wróć do „J-drama”