[2010] Beautiful Love- if you are by my side

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] Beautiful Love- if you are by my side

Postautor: Eggie » 10 lip 2010

kells pisze:ej ej ej, ale to wy tez w takiej paskudnej wersji to ogladalyscie? bo ja męczyłam to na mysoju, i tam w ogole jakis problem z dzwiekiem byl, masakra totalna i prawie nic nie widac:(

EDIT:
teraz tak szukam na youtube i w ogole nie znalazlam ani jednego epa... czy ja slepa jestem, czy serio tego juz tam nie ma?:(

Czyli BeeTV już sie upomniało o swoje :( Kurcze, nawet na DVD sie tego spodziewac nie można, jestem ciekawa, czy to kiedykolwiek wycieknie...

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 10 lip 2010

Czyli BeeTV już sie upomniało o swoje :( Kurcze, nawet na DVD sie tego spodziewac nie można, jestem ciekawa, czy to kiedykolwiek wycieknie...

No Egg jak dotarłam do 5 i 6 epka na jakichś stronkach to już było niedostępne - i tu kochana sie zdziwisz - przez AVEX z powodu naruszenia praw autorskich( chodzi tu o ścieżkę dźwiękową w wykonaniu KARTOFliska :D why, oh Why ja się pytam :shock:

tylko jakieś screeny widziałam :( a takbym chciała więcej. Jak ktoś ma namiary pisać :D
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 15 lip 2010

Zobaczyłam pierwszy odcinek i umarłam ze śmiechu XDDD
do tego ta dziewucha ma taki krzywy uśmiech ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 lip 2010

Dzieci dobra widomość:
http://www.viikii.net/channels/goto/bea ... migaireba#

Co prawda suby do 4, 5 i 6 epa nie są jeszcze kompletne ale to kwestia paru dni, a ktoś przynajmniej zamieszcza więc jest szansa, żeby to skończyć :)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 09 gru 2011

Przypadkowo przeglądałam dramacrazy a tam bah! Reszta epów zsubowana od jakiegoś czasu, że fatalna jakość to inna sprawa, ale da się oglądać :P Zadna to dla mnie przeszkoda.

Ktokolwiek to napisał - i zrobił - był na totalnym cracku :D Historia po prostu zmieniała się jak z kalejdoskopie, w te i z powrotem :D
Wrzuć Ayę Oomasę, dodaj szczyptę Yoochuna, okraś to kilkoma innymi bohaterami, do tego kilka znaczących i kilka nieznaczących scen plus pościgi i wychodzi ta mini drama :D Żadne z nich się jakos nie popisało, pamietaj jak czytałam, że Yoochun dostał script na dzień przed i dawajcie, kręcimy. To widać :D

Niemniej, w całej swojej bezsensowności trwało to zaledwie 2 h więc taki jakby film, a że brak logiki, to wybaczam, bo Yoochuna bad boya powinni pokazywac częściej <3 Także jako fanka jest usatysfakcjonowana :P

Wróć do „J-drama”