[2008] Anmitsu Hime SP1

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2008] Anmitsu Hime SP1

Postautor: Eggie » 27 lip 2010

Obrazek

* Tytuł oryginalny: あんみつ姫
* Rodzaj: Tanpatsu
* Oglądalność: 14.6
* Data wyświetlania: 2008-Jan-06
* Czas: niedziela 19:00
* Piosenka: Diamonds by Inoue Mao & Nakagawa Shoko

Obsada:

# Inoue Mao jako Anmitsu Hime / Tokoroten
# Koide Keisuke jako Senbe
# Natsuki Mari jako Kasutera Fujin
# Izumiya Shigeru jako Abekawa Hikozaemon
# Morisako Ei jako Ohagi
# Imai Yuki jako Amagurinosuke
# Kyomoto Masaki jako Kintsuba no Ryu / Toyama Ryunoshin

Opis:
Księżniczka Anmitsu ma już dosyć swojego życia. Nie cierpi się uczyć, matka trzyma ją w złotej klatce, a w dodatku w wieku 16 lat musi już chodzić na aranżowane randki. W końcu, z pomocą babci ucieka z pałacu... do miasta, raju obiecanego. Tam spotyka grupkę ulicznych kieszonkowców, na czele których stoi Senbe. Szybko okazuje się jednak, że nie jest wcale tak, jak księżniczka sobie wymarzyła. W dodatku, ktoś zagraża jedności kraju...

Ode mnie:
Jest to wyjątkowo dziecinne tanpatsu, nawet podejrzewam, że bardziej skierowane na dzieci, ale obejrzałam sobie, bo mam fazę na Inoue Mao. I świetnie się bawiłam :) Super obsada, zgrabna historyjka i dużo śmiechu, prześmiewanie się ze wszystkiego i wszystkich ^^ Plastikowe maski w erze Endo ( o bombach nie wspominając ^^), antyczne deskorolki... Hehe, naprawdę mi się podobało, przełknęłam nawet moralitety :) W dodatku Koide Keisuke - jak oni pięknie wyglądali z Mao <3 Widuję go przy okazji różnych produkcji ale jakoś nigdy dla niego samego: a przystojny jest, dokładnie w moim typie ^^
W każdym razie polecam szczerze. Jest jeszcze druga cześć, ale przyda się nowy wątek, bo nie jest to kontynuacja akcji z pierwszego epizodu, ma też w większości nową obsadę :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2008] Anmitsu Hime SP1

Postautor: thon » 27 lip 2010

Ech od dawna się przymierzam obejrzeć Anmitsu hime - właśnie ze względu na Inoue Mao -a że dziecinne - cóż każdy z nas ma coś trochę z dziecka a z wiekiem to się potęguje i narasta :)

Wróć do „J-drama”