[2010] Juui Dolittle

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] Juui Dolittle

Postautor: Eggie » 02 gru 2010

Uch, ten serial jest tak idiotyczny, że aż boli =.='

Na serio, niby jakiś wątek główny jest, który to wszystko łączy, tu jakiś kłusownik, to jakiś "zły weterynarz" (...jak to brzmi w ogóle), to jakiś szpital, tu jakiś Misiek z traumą, ale to wszystko jest po prostu bezsensowne ><
Jestem do 4 epie i nie wiem czy dociągnę, bo szkoda czasu trochę... Hmmm, może tak jeden ep na tydzień albo dwa... Uh.
Nie wiem, czemu taka smietnaka aktorska się zdecydowała na to... Te teksty o przytulaniu psów, one potrzebują tylko miłości... no śmiac się chce normalnie, chociaż niby to prawda XD

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 10 gru 2010

omg, to już 7 odcinków, nie wierzę xD

ale sie rozczuliłam na tym odcinku trochę, bo ta biała kotka wygląda identycznie jak moja Mia kiedy była młodsza <333 po prostu takie mega cute stworzenie, awww~ <3

co poza tym mogę powiedzieć. cóż no, nuda i moralizatorstwo, i co najgorsze... Nari zaczął mnie irytować ;/ kiedy sie pojawia na wizji od razu mam z tyłu głowy 'o, będzie emowanie'. niefajnie. chociaż teraz niby powiedział publicznie o swojej traumie. lol.

eh, naprawdę, strasznie tą dramę zepsuli, smutno aż ;/
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 10 gru 2010

Hm. Obejrzałam na razie 5epów i o dziwo ten 5 był najlepszy z nich wszystkich, było chyba trochę bardziej normalnie niż w pozostałych epizodach, ale tak czy siak - moralizatorstwo, nuda. Nie da się dla mnie powiedzieć ze drame zepsuli bo - ona od początku była porażkowa o_O a twórcy jadą na chyba tylko na sławie obsady. Żal. Jak już połowe przebyłam to mam nadzieje ze i wykończę. Przynajmniej mniej się męczę przy tej dramie niż przy Mioce :omg:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 10 gru 2010

Nie da się dla mnie powiedzieć ze drame zepsuli bo - ona od początku była porażkowa

noo, to miałam na myśli, od początku ją zepsuli, a ja liczyłam że jednak coś sie jeszcze zmieni. bo naprawdę wierzę, że można było to wszystko inaczej i ciekawiej pokazać... albo jestem nieobiektywną córką weterynarza xD ale Shun powtarzający co odcinek 'veterinarian is a business' to naprawdę już nic ciekawego, eh...
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 26 gru 2010

dobraa, jakiś czas temu zakończyłam dramę ;D <wiwatyyyy!>

nic odkrywczego pewnie nie napiszę. choć... nie powiem, zakończenie trochę takie niespodziewane, nabrali mnie że to starszy synek Złego Weterynarza ranił te zwierzęta :rolly: zresztą, na końcu Zły Weterynarz nie okazuje się wcale taki zły. no oczywiście, a jaaak, jak inaczej mogło być w j-dramie, huh ;D no nic.
postać Ogóra. w zasadzie wcale nie jest taka wyrazista, niby zimny drań, w głębi naprawdę kochający zwierzęta, geniusz, ale postać generalnie nudna. gdyby scenariusz był lepszy, myślę że taki aktor jak Oguri mógłby trochę podratować dramę. a tak...
Nari nie ratuje dramy tym bardziej, pozostaje tylko żal, że w czymś takim zagrał ;<
postać Mao Asady wygrywa z kolei w conteście na najnudniejszą i najgorszą postać żeńską. niezmiernie irytująca tu była...
na plus to głównie zwierzęta, huh ;D

aaa, i liczyłam że na koniec będzie jednak jakiś dramat, bo już miała być ta eutanazja i w ogóle, ale oczywiście... well. no nic, no nic ;D

nie wiem po co nakręcono tę dramę, ale nie polecam ;D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 gru 2010

Ludzie, porażka. O.o

Ani spójnej akcji, ani romansu... Genialni aktorzy pierwszo i drugoplanowi, którzy kompletnie nie ratują sytuacji przez swoje denne postaci.... Ło matko.

Nie mam nic do powiedzenia, wyjątkowo głupia na drama....
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 10 sty 2011

Lol. Skończyłam. Brak mi słów. Jak powyżej Ai napisała - nie mam pojęcia po co tą dramę nakręcono. Mogłabym pisać o niewykorzystanym potencjale aktorów, zwierzątkach, patetycznych chwilach, ale ale - brak mi po prostu słów by to opisać, ostatni ep zleciał na naprzemiennym śmiechu, przewijaniu i ziewaniu. Godhand Dollitle powinni nazwać tą dramę. Brakło tylko radioaktywnych flaków, za to były prawie prawdziwe XD dobra, nie zapełniam więcej miejsca temu tematowi xp
Obrazek

Wróć do „J-drama”