[2007] Hataraki Man

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

[2007] Hataraki Man

Postautor: Mina » 24 paź 2010

Hataraki Man
Obrazek

Tytuł oryginalny: 働きマン
Tytuł (rōmaji): Hataraki Man
Gatunek: romans, praca
Liczba odcinków: 11
Nadawca: NTV
Emisja: 10.10.2007 - 19.12.2007
Czas emisji: środa, 22:00
Piosenka przewodnia: UVERworld - Ukiyo CROSSING
Ending: Hataraki Mitsuru - Hataraki Man Ondo

Fabuła

Matsukata Hiroko jest wyjątkowo zajętą edytorką magazynu. Tak jak każdą inną 28-letnią kobietę, cieszy ją chodzenie na randki ze swoim chłopakiem, moda, a także jej prywatne życie. Ale kiedy przestawia się na tryb zawodowy, poświęca i dedykuje wszystko pracy. Dlatego znajomi zwracają się do niej "Hataraki Man" - pracujący człowiek. Niestety, sukces w pracy nie daje jej całkowitej satysfakcji.

Obsada

Kanno Miho jako Matsukata Hiroko
Yoshizawa Hisashi jako Yamashiro Shinji
Hayami Mokomichi jako Tanaka Kunio
Tsuda Kanji jako Sugawara Fumiya
Ibu Masato jako Umemiya Tatsuhiko
Sawamura Ikki jako Narita Kimio
Hirayama Aya jako Nagisa Mayu
Sada Mayumi jako Araki Masami
Arakawa Yoshiyoshi jako Kobayashi Akihisa
Kichise Michiko jako Kaji Maiko
Nonaka Isao jako Dojima Tamotsu

Gościnnie wystąpili

Natsuki Mari jako Sekiguchi Utako (odcinek 1)
Katsube Nobuyuki (odcinek 1)
Shaku Yumiko jako Nogawa Yumi (odcinek 2)
Kamiji Yusuke jako Shimura Junji (odcinek 2)
Sato Takeshi (odcinek 2)
Komatsu Ayaka jako Horita Megumi (odcinek 3)
Namioka Kazuki (odcinek 3)
Yashiro Shingo (odcinek 3)
Matsumoto Hiroya (odcinek 3)
Nakada Yuya (odcinek 3)
Konishi Miho jako Natsume Miyoshi (odcinki 4,9)
Matsuda Kenji (odcinek 5)
Matsumoto Jun (odcinek 5)
Nishiyama Sosuke (odcinek 5)
Satoi Kenta (odcinek 7)
Nakane Toru (odcinek 7)
Sato Yuki (odcinek 7)
Sasano Takashi (odcinek 8)
Nakamaru Shinsho (odcinek 9)
Omiya Taro (odcinek 9)
Ono Takehiko jako Matsukata Seiji (odcinek 10)
Haba Yuichi jako Sagawa Ryoichi (odcinek 11)
Komoto Masahiro jako Takeda Yohei (odcinek 11)
Mukaichi Mion (odcinek 11)

Ciekawostki

Ending jest śpiewany przez Sawamurę Ikkiego, który występuje tu pod pseudonimem Hataraki Mitsuru.

Credits: DRAMAWIKI

Obrazek

Drama jest bardzo ciekawa, fabuła nie daje się nudzić , na początku nie lubiałam Hiroko bo wydawała się taka samolubna i taka jest ale nie lubi tego , poprostu jest uzależniona od swojej pracy to jest tak jakby była narkomanką z ta różnicą , że jest z tego coś pozytywnego : wypłata i dobra pozycja magazynu.
Traci natomiast jej związek z mężczyzną którego naprawde kocha , chociaż wydawało by się że nie .
Jest w tej dramie pokazane pare poglądów na życie róznych osób, każdy ma inna sytuacje ale przy bliższym poznaniu ich wszystkich okazuje sie ze wszystkich się lubi i wszystkim sie kibicuje .

Postaci mojego Moco :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: na początku nie lubiłam , prezentował się bosko ale osobowść ma faceta którego nie zbyt lubie ale na szczęście w którymś odcinku dowiedziałam sie czemu taki jest i mu wybaczyłam a nawet go polubiłam bo w kolejnych epizodach pokazuje swoją mniej egoistyczna postawe do ludzi . Od samego początku jednak jest interesująco postacia bo taki obcesowy , typ próżniaka ... chce sie poznać go bliżec i odkryć co z nim w końcu jest.

Bradzo ciekawa dramka, zabawna z momentami rozdzierającymi serce , nie ma tu ckliwego romansu .... chociaż ....

ObrazekObrazek
Obrazek

Wróć do „J-drama”