[2006] Kurosagi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 21 kwie 2006

no ep bedzie, tylko za tydzien...wsadze najszybciej jak sie da. moze juz w niedziele do saffy napisze

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 21 kwie 2006

no to ja moge uciekac juz z forum news :(
zabija mnie! kurde! moglam z tym topiciem poczekac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 21 kwie 2006

czemu maja cie zabic? w innych CBkach nie bedzie Kurosagi tak sybko jak u nas :D u nas bedzie najszybciej haha
mozesz najwyzej zacytowac ta zasade, ze trzeba tydzien czekac
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no zobacze, bo pewnie czeka na mnie juz jakis piorun, albo bbumba, jakby to Rozowa Pantera powiedzial :P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 21 kwie 2006

Powiesz, że masz szacunek do subberów i uważasz, że mają prawo robić zastrzeżenia o swojej pracy i skorro ustalili taką zasadę, to nie zamierzasz jej łamać. Ludze z forum powninni to zrozumieć, w końcu siedzą w temacie.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 21 kwie 2006

Uau topic ma aż 10 stronic, a mnie dopiero teraz przywiało...hehe lepiej późno niż wcale :P

Przyznam, że nie przepadam za YamaP (*nie bijcie*), ale sama historia wydała mi się na tyle interesująca, więc nie zastanawiajac się dłużej wczoraj ściagnęłam z CB pierwszy odcineczek i ... szok... naprawdę mnie wciągnęło, baa nawet ulubieniec ToMo wydał mi się o niebo sexsowniejszy. Zdecydowanie lepiej mu jest z tymi kruczoczarnymi włoskami :P

A tak na marginesie, dziewczyny, oglądałyście rawka czy hardsuba...niestety ja natrafiłam na pierwszą opcję, a ponieważ jesteście bardziej poinformowane ode mnie podzielcie się odpowiedzią, kiedy wyjdą hs :?: :]
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

hs juz jest^^
mial byc na naszym cb, ale nie wolno :P
wiec musisz na d-add sie udac po torrenta^^

heheheh
no cos ty??????? moje ukochane sloneczko, zaczelo cis ie podobac?????? Akira Shock :P

wiesz, nie musisz go lubic, bo nikt od ciebie tego nie wymaga^^ wiec bic nie bede^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Dzięki wielkie :kyaa:

ToMo pisze:mial byc na naszym cb, ale nie wolno

Dziwne, przecież ustalaliśmy że jak tylko się pojawi pierwszy hs to ktoś wrzuci, a teraz nie wolno :?: Z czego to wynika :?:

ToMo pisze:no cos ty??????? moje ukochane sloneczko, zaczelo cis ie podobac?????? Akira Shock

Tak jakoś wyszło, ale to czysty przypadek :wink: Niemniej jednak pewnie teraz będę patrzyła na niego od zupełnie innej strony :]
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

heheheh
ale on jest moj^^ i normalnie sawarenai^^

hmmm, a czemu nie mozna na cb? bo subberzy sobie zastrzegli, ze jakis czas nie wolno tego nigdzie zamieszczac!
nie czytalam, lae z tego co yamatsu napisal, tak wywynioskowalam.....
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Yamashita Tomohisa pisze:heheheh
ale on jest moj^^ i normalnie sawarenai^^

hmmm, a czemu nie mozna na cb? bo subberzy sobie zastrzegli, ze jakis czas nie wolno tego nigdzie zamieszczac!
nie czytalam, lae z tego co yamatsu napisal, tak wywynioskowalam.....

Dobrze, dobrze przecież nie mam zamiaru rościć sobie do niego jakichś praw... pierwszeństwo w tej kolejce ma chyba jego dziewczyna :wink:

Subberzy sobie zastrzegli, wolne żarty...przecież oni też spiracili kopię :!: Jak dla mnie taka akcja mija się z cele, ponieważ nie da rady sprawdzić wszystkich CB, a po pewnym czasie i tak HS pojawią się na wybranych boxach. Co za beznadziejni ludzie, że też nie pomyśleli o fanach korzystających tylko i wyłącznie z CB, a skupili się na torrentach...Ja tam nie narzekam, ale zachęciłam koleżankę do tej serii, a na jej kompie torrenty są 'niezjadalne' i teraz biedula będzie musiała poczekać :(
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

nie wiem gdzie to pisze bo bylam w topicu kuro na d-a, ale nic nie znalazlam! luknij w strone wczesniej tam yamatsu pisala o tym!

yamatsu na kioku cb juz mozna znalesc kurosagi! wiec my bilismy pierwsi, ale jako ze wykasowaliscie plik to juz nie :(
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Tak też myślałam, że inne CB się nie przejmą tym i zamieszczą -_-'

Ale ja dostałam PM od funsubberów z linkiem tdo ich strony, na której jest napisane, ze przez pierwszy tydzień mają wyłącznosc ropoweszechiania- potem hulaj dusza...
Ja o tym nie wiedziałam- i pewnie wiekszość osób, z tych co ploadują nie wie. A jesli oni nie robią "reklamy" na d-addicts, to funsubberzy nie moga do nich napisać na priv, że taki ul nie jest mile widziany...

Ale skoro zostałam oficialnie upomniana, to nie chce się wychylać, choć wiem, że za tydzień to bedzie musztarda po obiedzie T_T

też nie do końca rozumiem, dlaczego jest takie zastrzerzenie... Yam-chan, wiesz może z jakich powodów tak sobie zażyczyli? Bo mnie by się wydawało, że powinni się cieszyć, że dużo osób może obejrzeć szybko i docenić ich pracę ( i dramę^^)

A to info mogli dać pod torrentem, zby ludki wiedziały.. a nie tak jak ja... tylko się im naraziłam
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

chodzilo mi tylko o cb kioku, subberow!
ale !
kfila! na cb ls nie ma!!!!! nie wiem co jest grane! nikt mi nic nie chce powiedziec! nawet dl nie ma!
moze kioku, jako ze oni tlumaczyli, zastrzegli sobie, ze na cb ls nie moze tez byc przez tydzien?
bo ci z ls tylko timing robili i chyba cos jeszcze, ale juz nie duzo! wiec nie wiem co i jak!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Ja też nie wiem... ale ruru (rule) jest ruru, i nie bedziemy go łamać...
ale trochę szoda...
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ja zaraz napisze do kogos z LS, musza mi to wytlumaczyc, bo normalnie nie kumam!
a ruru zawsze mozna lamac :P
zartuje^^

Wróć do „J-drama”