[2006] Kurosagi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 24 kwie 2006

Tak z ciekawości istnieje dłuższa wersja Daite Senorita :?: Nawiedziła mnie ta piosenka, więc ją sobie ściagnęłam...pech chciał, że trwa niewiele ponad minutkę :(

Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 24 kwie 2006

z tego co chyba sie orientuje to singiel dopiero w czerwcu wychodzi dobse Tomo mowie??/ wiec chyba nie ma dluzszej
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

W czerwcu...jej sprezentują mi go na urodzinki :hehehe: narazie moja obsesja musi więc pozostać przy Seishun Amigo :P
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

ja sie juz nie moge doczekac jak do Gwiazdka dostanie a ja Seishun Amigo xDDDDD ^________________^ nom Daite Senyorita jest taka wspaniala piosenka tak mnie rozwesela ^_^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 24 kwie 2006

martulex pisze:Tak z ciekawości istnieje dłuższa wersja Daite Senorita :?: Nawiedziła mnie ta piosenka, więc ją sobie ściagnęłam...pech chciał, że trwa niewiele ponad minutkę :(

istnieje! ja mam i spisywalam z niej druga zwrotke jakby ktos jeszcze nei zauwazyl!
ale jak mowie nikt mnie nie slucha wiec jest jak jest :(

Shina pisze:z tego co chyba sie orientuje to singiel dopiero w czerwcu wychodzi dobse Tomo mowie??/ wiec chyba nie ma dluzszej

no jak mowie ze mnie nikt nie slucha to mam racje!
w czerwcu to ja wam mam zamiar ja odeslac, a 31 maja wychodzi w Japonii ten singielek!
czytacie moje posty???? czy jestem ignorowana?????
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 24 kwie 2006

widzialam, ze na d-as ktos zamieszczal rip z radia wiec chyba dluzszy. ale musicie poszukac bo nie pamietam czy w topiku P czy kurosagi, a nie sciagalam bo piosenka jest beznadziejna ><, gomem slonce, ale wiesz jak kocham glos P :ashamed:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

yamatsumi pisze:widzialam, ze na d-as ktos zamieszczal rip z radia wiec chyba dluzszy. ale musicie poszukac bo nie pamietam czy w topiku P czy kurosagi, a nie sciagalam bo piosenka jest beznadziejna ><, gomem slonce, ale wiesz jak kocham glos P :ashamed:

heheheh
wiem^^, i nie przejmuje sie tym^^
choc ostatnio jak mi P dostal od ciebie bo ktos byl na kogos zly na kogos innego za posta, to wtedy nie bylo inaczej^^
ale kazdy ma swoj gust i tyle

a piosenka jest kochana, choc z tymi powtorkami daite, nemure, naite mogli by sie opanowac
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

:P gomen gomen ale wiesz ze sobie musialam poprawic humor XD a wtedy akurat P nie nawinal :P nastepnym razem bedzie Kame...obiecuje!! honmani!! :lol:
a co do spiewania P to mnie denerwuja ta jego maniera dziwaczna i tyle ^^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

alez ja sie nie gniewam wcale^^ tylko jakos tak dziwnie sie mojemu sloneczkowi dostalo, a moglbyc to zamiast niego np keii-chan, czy inny taki piekny chlopiec :P
np sweet yabuji :P LOOOOOOOOOOOOOOOL

mnie tez denerwowala maniera P, ale teraz sie pzryzwyczailam, ale live dalej mnie denerwuje w niektorych kawalkach!
np cherish z ms z grudniowego sp!
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Yamashita Tomohisa pisze:
martulex pisze:Tak z ciekawości istnieje dłuższa wersja Daite Senorita :?: Nawiedziła mnie ta piosenka, więc ją sobie ściagnęłam...pech chciał, że trwa niewiele ponad minutkę :(

istnieje! ja mam i spisywalam z niej druga zwrotke jakby ktos jeszcze nei zauwazyl!
ale jak mowie nikt mnie nie slucha wiec jest jak jest :(

Shina pisze:z tego co chyba sie orientuje to singiel dopiero w czerwcu wychodzi dobse Tomo mowie??/ wiec chyba nie ma dluzszej

w czerwcu to ja wam mam zamiar ja odeslac, a 31 maja wychodzi w Japonii ten singielek!

Wybacz, ja w tym topicu dopiero raczkuję i nie czytałam wszystkich postów, zaraz to nadrobię...:] Jeja swoja drogą dzięki za info...

A tak na marginesie jaka maniera :?: Przesłuchałam parę piosenek, obejrzałam clipy i nic takiego nie dostrzegłam.....O BOŻE a może mnie 'trafiło'....nie na pewno NIE :!:

W każdym razie on ma taki luzacki sposób bycia połączony z naturalnym wdziękiem i urokiem osobistym....KAWAIII :] Wiem, wiem ToMo on jest T W Ó J....
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

przepraszam net wolno chodzil wiec nie moglam czytac :( aha czyli w maju ^_^
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Yamashita Tomohisa pisze:mnie tez denerwowala maniera P, ale teraz sie pzryzwyczailam

hehehe ja go nie kocham na tyle, zeby sie przyzwyczajac...przewijam OP i tyle ;)
a i ok, keichan i yabuji moga byc nastepnym razem LOL
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

LOOOOOOOOOOOOOOOOL
keii-chan jest swietnym aktorem, ale gebe mu trzeba zmienic! ale swoja doga bohater keii-chana jest ciekawa postacia! wiecej takich! 2ep lepszy od 1!

Shinak, to nie teraz pisalam o 31 maja! tylko jakis tydzien temu! w topicu P!

maniera maniera!
w glosie ma taka dziwna maniere! ale nie opisze ci jak dokladnie ona wyglada, po prostu sie wsluchaj!

i tak ! ja bylam 1st! :P
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Shinak, to nie teraz pisalam o 31 maja! tylko jakis tydzien temu! w topicu P!

no ale ja juz od dluzszego czasu nie moge otiwerac forum dizsiaj mi riszylo dopiero ^^ gwiazdka jessvze mogla ja juz nie:/gomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 25 kwie 2006

Tomo ale masz ladnego ava i baneraXD
btw moze mi ktos przetlumaczyc koncowa rozmowe miedzy Kurosagi a Maki??? na Pm

Wróć do „J-drama”