[2006] Kurosagi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 06 maja 2006

Jestem tuż po seansiku kolejnego epka i przyznam, że zaczyna robić się niezwykle interesująco :] Jestem zupełnie zaskoczona zwrotem akcji i natłokiem emocji u Kuro...od totalnego zdziwienia po tęsknotę za Tsurą :P

Początkowa scena w biurze wymiata, YamaP jak zwykle sprawia że w nawet najabrdziej napiętym momencie akcji można sie powygłupiać :P

Kolejny udany epek, z którego znacznie więcej rozumiem...rany, wyrabiam się -- yatta --

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 06 maja 2006

tylko bez spoilerow proszę....
wieczorem se zobaczę, a tak to mi sie nie bdzie kcialo ogladac...
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Dlatego też nie napisałam SP tylko luźne uwagi :]
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 06 maja 2006

ja nic nie powiem bo w sumie niewiele wiem (jak zawsze ^_^""")

popczekam na spilerek Tomo ^_^

Powiedziec moge tylko tyle ze epik pierwsza klasa ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 06 maja 2006

łeeeeeeee
skonczylam! w szoku jestem! szczegolnie zakonczeniem!
nie wiem co to stare dziadostwo knuje, ale nie podoba mi sie to!

edit
wszyscy zainteresowani subem do 3 epa! musicie jeszcze poczekac!
ale mysle ze na dniach powinno byc! przynajmniej tak twierdzi mod LS! moze byc dzis, a moze za kilka dni...nikt nic nie mowi!
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Mnie przyszły na myśl dwie teorie...albo chce wykorzystać Tsurę w postaci karty atutowej przeciw Kuro...lub też zwerbować sobie nową 'pracownicę' ... zapewne się mylę, ale kombinować nie zaszkodzi :]
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 07 maja 2006

no ja mialam kilka pomyslow
1. facet lubi mlode dziewczynki i sie chce zabawic!
bo jak inaczej wytlumaczyc jego mine jak Tsurara wlazla do jego pokoju??? ale malo prawdopodobne
2. nie podoba mi sie jak na nia patrzyl w 3 epie! myslalam, ze moze to jego wnuczka. Malo prwadopodobne.
3. chce nastawic ja przeciw Kurosakiemu! i to jest bardzo prawdopodobne! za ta opcja jestem...choc pewnie przy 5 epie sie wiecej dowiem i doloze jeszcze kilka terorii!

ogolnie to ten shirosagi, mnie dobija! jak pokazali jego zdjecie mysle se, to ten z pierwszego epa! ale potem mnie cos tknelo, i bylam za tym ze to nie on! a na sam koniec jak juz widzialam ze jednak moja 1st mysl byla sluszna, zwatpilam!

najciekawszy jest fakt, ze ojciec Tsurary bedzie shirosagi!
moze byc ciekawie! i relacje Kuro - Tsurara sie polepsza!
choc ona juz wie, ze to co czuje do kuro to jest to co, i Kuro to samo! ale przyznac sie przed samymi soba nie kca! a ta Yukari! brrrrrr zamordowac ja!
podobalo mi sie jak ja Kuro "zostawil" i zrobila taka slodka mine!
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 07 maja 2006

wiec ja pomyslamam sobie tak jak marta na samym poczatku ale wersja z wnuczka tez jest prawdopodobna. Staruszek tak bardzo sie ucieszyl na widok Tsu ze zwatpilam. No i ten sagi z epa 1 O_O czy mi sie wydaje czy udalo mu sie przechytzyc Kuro? Nie wiem o co chodzilo z tym bonem? czekiem? nie wiem co to bylo ale Kuro sie zdenerwowal i to niezle.

Mina Kuro jak Tsu weszla do pokoju staruszka byla zabojcza. Epik 5 bedzie napewno baaaardzo ciekawy. Juz nie moge sie doczekac!!!!!!
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

co do tego bona/weksla albo paiera wartosciowego to bladego pojecia nie mam co tu chodzilo!
ale jedno jest pewne! Kurosagi przechytrzyl shirosagi, a shirosagi na sam koniec wystrychnal na dudka Kuro!
moje biedactwo strasznie to przezylo!
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 07 maja 2006

Zapewne chodzi o papiery wartosciowe, ale jak zwał tak zwał...Kuro niestety na końcu poległ, ale z mojego punktu widzenia to był tylko test :] Jego 'mentor' chyba planuje coś większego i chce przygotować naszego uroczego oszusta do tegoż zadania. Nie wydaje mi się, żeby Tsura była jego wnuczką...pamiętacie jak za pierwszym razem Tsura pojawiła się z kawą w jego lokalu :?: Powoli ją obserwował i analizował. Myślę, że dziewczyna spodobała mu się, lecz nie pod kątem fizycznym (czytaj seksualnym) tylko by pozyskać dodatkową kontrolę nad Kuro...choć może to wykluczać jeden, dosć istotny fakt - mianowicie starszy jegomość nie zdaje sobie dokładnie sprawy z relacji między naszymi gołąbkami, więc następna teoria jest raczej chybiona. A może jednak nie :?: Myślę, że to będzie bardzo interesujacy wątek...tak samo jak zastanawiający jest układ między Kuro i jego 'informatorem' od którego to nabywa informacje o swych potencjalnych 'ofiarach' :] Nasz uroczy oszust nawet nie zdaje sobie sprawy, że walczy z wiatrakami, a prawdziwego wroga ma tuż pod swym nosem, a może te dwie sprawy w jakiś sposób się ze soba łączą :?: Chociaż im bardziej będziemy tworzyć przeróżne domysły to tym prędzej zabrniemy w ślepą uliczkę. Jedno trzeba przyznać, z odcinka na odcinek robi się niezwykle interesująco :!:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

w sumie bez napisow dokladnie nei wiemy co i jak! wiec domysly slac mozemy rozne! a w next epie wyjasnie sie znacznie wiecej!
bo widac bylo w preview!
co do samego starucha, to on mi sie nei podoba jako postac i tyle! moze i ma jakas tam osobowosc, ale ja jej nie trawie!
nie dlatego ze gra podwojnie, nie wiem co mi w nim nie pasuje!
bo ten shiro z tego epa i 1st jest odrazajacy!
hmm czy to byl test? raczej nie, bo nic na to nie wskazywalo, raczej podpucha
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Ależ ToMo sporo i tak już wiemy, reszta to uzupełniające detale :]

Podpucha :?: No owszem, może to i podpucha tylko nie sądzę, żeby nie miała ona nic na celu ^_^ Dlatego też użyłam słowa test, bo w sumie od początku epka Kuro sobie nie radził, a jak już cos zaskoczyło to szło to zbyt żmudnie i było dostrzegalne :) Gdy już dosięgnął upragnionej 'zdobyczy' okazało się, że tak naprawdę sam jest na przegranej pozycji. Jak dla mnie nic tu nie jest przypadkowe.

A co do persony samego staruszka to również za nim nie przepadam, uważam że jest odpychający. Lecz nie można mu odmówić niezwykłego sprytu *_*
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ech, bo sagi spotkal sie z sagi, i Kuro nie jest dosc doswiadczonym zawodnikiem by moc pokonac takiego wyjadacza! wiec nie dziwi mnie ze kuro przegral!
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 07 maja 2006

martulex pisze:... Nasz uroczy oszust nawet nie zdaje sobie sprawy, że walczy z wiatrakami, a prawdziwego wroga ma tuż pod swym nosem, a może te dwie sprawy w jakiś sposób się ze soba łączą :?: ...:!:

czy mi sie wydaje czy w rozmowie miedzy staruszkiem a tym drugim sagim (epik 1 chyba moze 2) wyniklo iz kuro wie o tym kim jest staruszek i przysiagl ze sie zemsci jak juz stary nie bedzie mu potrzebny?? a moze mi sie to przysnilo?? O______O
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Żartujesz :?: To jak ja to oglądałam :?: To było w pierwszym epku :?: Zaraz zobaczę, bo nie pamietam takiej rozmowy :confused:

Wróć do „J-drama”