[2006] Kurosagi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 18 maja 2006

tak teraz to wiadomo o co latało xDDD ostatnie sceny rulez :D i zgadzam sie z toba sis tez teraz nienawidze jej ale szczera... tez mnie ciekawi co zrobil kuro albo powie cos nie milego jak to on albo zwieje?

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 18 maja 2006

Zabawne, bo mnie najbardziej intryguje prawdziwa translacja sceny przed lusterem...Czytałam już trzy wersje i każda jest inna ^^ No cóż poczekam na hs Kioku :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 18 maja 2006

przed lustrem?? tym w restauracji czy jak kuro sie przebieral??
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 18 maja 2006

Jak Kuro się przebierał... właściwie to co powiedział powinno trafić do Tsury, a właściwie byłoby interesująco gdyby usłyszała ową kwestię...ale to może być zupełnie inna interpretacja :]

Ja też na to nie zwróciłam uwagi, ale pewna sugestia na soompi dała mi do myślenia...chociaż też nie wiem na ile dokładnie udało się przetłumaczyć tą scenę autorom softów :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 19 maja 2006

chodzi o ten tekst: Spoiler! Now I'll catch you for deceiving people.Why do you say this.Because you have captured my heart

nie bede sciagala versji kioku bo limit mi na to nie pozwala. daj znac jak ta scene przetlumaczy kioku oki??
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 19 maja 2006

Oooo ... dokładnie chodzi o tą frazę :)

Jasne, że dam znać ^^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 19 maja 2006

jej czytalam sp do 6 epika O________O

obled tak sie napalilam zeby go zobaczyc ze chyba nie pojde spac tak dlugo az go nie zobacze :P

spoiler2 dostepny na soompi!!!
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 20 maja 2006

Wczoraj przeczytałam SP na soompi i mnie wmurowało w fotel :] Rewelacja :)

Oczywiście fani rozpieszczają nas na wszelkie możliwe sposoby i tak oto w szybciutkim tempie mamy odcineczek szósty, którym w pełni możemy się cieszyć na youtube --- > CLICK ---> W profilu nomanymore jest również mnóstwo różności związanych z Kuro ^^

A teraz kwestia naszego CB, jestem na etapie ściągania...powinnam go w całości zassać za mniej więcej 30 minut, tyleż samo mi zajmie wrzucenie go na DokiDoki :) Chyba, że ktoś będzie szybszy :wink:

Zajrzyjcie później na nasz CB, bo mnie nie będzie cały dzień i nie wiem czy uda mi się zrobić edit mojego posta odnośnie wrzutki Kuro ~_~
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 20 maja 2006

ja juz jestem po^^
nie mowie, ciekawie sie zrobilo i tyle^^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 20 maja 2006

yukari gra mi na nerwach jak nikt, a o tym detektywie juz nie wspomne. Szkoda tylko ze z previewa niewiele wiadomo ^^" poza tym ze kuro jak zwykle bedzie bosko wygladal :*
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 20 maja 2006

A ja wczoraj obejrzałam 3 i 4 odcinek^^
Jest tu ktoś, kto ogląda dopiero jak hardsub wychodzi i z kim mogłabym podyskutować na "moim etapie"?

Przede wszystkim, do ja nadal nie kumam,czemu Kuro chce, by Tsu się wyprowadziła... -__-??

YamaPi wygląda fajnie w tych swoich różnych wcieleniach! kawał dobrej doboty robią tu tyliści!
Narazie mój ulubiony to ten z bródką i wąsami i zmierzwionymi włosami (reporter bodajże)
chociaż gajerek i okularki (z epa o biżuteri) też niczego sobie, fufufu
Ale w sumie stwierdzam, że YamaP nie jest w miom guście jakoś... Spoko z niego chłopiec, ale fangerlem nie będę.

A co do samej dramy...
Z jednej strony jest dość oryinlna, anie kolejne zykłe romansidło albo komedia szkolna. Ale z druhiej strony za malo realne mi się to wydaje.
I ta cała tajemnica mnie nie wciągnęła... nie mam tak jak Wy, ze myślę, a moze to jest tak, a może inaczej...
ale może kolejne ocinki mnie bedziej wciągną w świad sagi
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yumi » 20 maja 2006

ja oglądam ja wychodzą hs żeby nie wpaść w nierwice że nic nie rozumiem a napisów jeszcze nie ma
*LJ* Last*
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 20 maja 2006

no ja tez ogladam dopiero jak wyjda hardy...nie sciagam RAWow bo seria nie jest tego warta imo. widzialam te 4 odcinki, ktore wyszly do tej pory i jakos mnie nie wciagnely...ale ja juz jestem taka beznadziejna, ze dla 1 aktora moge nawet najnudniejsza i najglupsza drame przetrwac >_< no i tak tez jest w tym przypadku...jedyne czym sie moge ekscytowac to tymi plotkami o pojawieniu sie maru-chana :P
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 20 maja 2006

aaaa to Ty yamatsu nie jesteś zwolenniczką tej serii...heh :)

Ja niestety oglądam rawki, gdyż moja cierpliwość zazwyczaj jest na wyczerpaniu w każdy piątek, a zwłaszcza pod jego koniec :wink:

Co do 6 odcineczka ... muszę przyznać, że o ile zachowanie Yukari jakoś zniosę tak prawdziwym zaskoczeniem była dla mnie 'akcja' tego dziwacznego policjancika. Dosłownie zniesmaczenie rosło z sekundy na sekundę...By na końcu przybrać formę apogeum...cóż za bezczelny, prostacki typ :evil:

Eliza pisze:Przede wszystkim, do ja nadal nie kumam,czemu Kuro chce, by Tsu się wyprowadziła... -__-??

Zapewne dlatego iż boi się zaangażowania, tego by okazać komuś miłość i obdarzyć zaufaniem. Kuro uważa, ze jest samowystarczalny i taki też powinien pozostać. Na dodatek Tsu chce zostać prokuratorem i ma zbyt idealistyczne poglądy by wkroczyć w jego świat, który jest jednak dość mroczny, pełny przemocy, oszustwa i przede wszystkim bazuje na kłamstwach. A jego Tsu jest całkowitym przeciwieństwem, prostolinijna, delikatna, naiwna i 'czysta'...Tak jak to ujął w piątym epku...oboje żyją w dwóch kompletnie róznych światach. a ponieważ do tego doszło nieoczekiwane uczucie ze strony obojga tak Kuro postanowił zamknąć się w swej 'złotej klatce' i ochronić Tsu przed tym całym brudem i co się tyczy nim samym, a właściwie jego lękami :] Poza tym nasz oszust wychodzi z jeszcze jednego założenia, skoro jego przeszłość, teraźniejszość i przyszłość oscyluje tudzież będzie oscylować wokół oszusta to co może zaoferować komuś takiemu jak Tsura :?: Oparcie :?: Bezpieczeństwo :?: Szczęście :?: Stateczność :?: Nie sądzę ... bo czyż jego życie nie stanowi ogromnej niewiadomej :?:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 20 maja 2006

martulex pisze:
Eliza pisze:Przede wszystkim, do ja nadal nie kumam,czemu Kuro chce, by Tsu się wyprowadziła... -__-??

Zapewne dlatego iż boi się zaangażowania, tego by okazać komuś miłość i obdarzyć zaufaniem. Kuro uważa, ze jest samowystarczalny i taki też powinien pozostać. Na dodatek Tsu chce zostać prokuratorem i ma zbyt idealistyczne poglądy by wkroczyć w jego świat, który jest jednak dość mroczny, pełny przemocy, oszustwa i przede wszystkim bazuje na kłamstwach. A jego Tsu jest całkowitym przeciwieństwem, prostolinijna, delikatna, naiwna i 'czysta'...Tak jak to ujął w piątym epku...oboje żyją w dwóch kompletnie róznych światach. a ponieważ do tego doszło nieoczekiwane uczucie ze strony obojga tak Kuro postanowił zamknąć się w swej 'złotej klatce' i ochronić Tsu przed tym całym brudem i co się tyczy nim samym, a właściwie jego lękami :] Poza tym nasz oszust wychodzi z jeszcze jednego założenia, skoro jego przeszłość, teraźniejszość i przyszłość oscyluje tudzież będzie oscylować wokół oszusta to co może zaoferować komuś takiemu jak Tsura :?: Oparcie :?: Bezpieczeństwo :?: Szczęście :?: Stateczność :?: Nie sądzę ... bo czyż jego życie nie stanowi ogromnej niewiadomej :?:

eeeeeto, i to wszystko było w tej dramie?! no sorrki, ale ja tego nie widzę... czy przypadkiem nie doszukujecie się tam drugiego dnia, ktorego raczej tam nie ma...

Ja domyslam się, że mogłyby nim niby takie powody kierować, ale w dramie tego nie widać >__< Nawet czytając między linijkami -__-'

Wróć do „J-drama”