[2006] Kurosagi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 19 cze 2006

czyli cos na zasadzie (moj japonski jest ubogi wiec prosze mnei poprawic...) ....
元気【げんき】 health(y); robust.
元気過ぎる【げんきすぎる】 be too energetic.

jak sie czujesz/dobrze sie czujesz...etc...
to scena na koniec 11 epa powinna sie pojawic...a potem tsurara do niego biegnie, tzn mysli ze wie gdzie on bedzie i liczy ze nad woda.... moje przypuszczenia....

Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 24 cze 2006

No i kuro sie skonczylo XDD nawet ladnie czekam moze nakreca 2:) hihi Usmiech Yamapi *___________________*
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 25 cze 2006

zakonczenie kurosagi bardzo mi sie podobalo. obawialam sie ze moga je spieprzyc ale bylo oki ^_^

a napis ktory pokazal sie na koncu epika moze swiadczyc o planach nakrecenia kurosagi 2. No bo jak inaczej zinterpretowac napis /see you/

kochane podzielcie sie wrazeniami!!
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 25 cze 2006

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią, zakończenie naprawdę dobre ---> *Marti shock*

Miałam spore obawy w związku z ostatnim odcinkiem, a tu się okazało że nie powinnam. Wszystko zostało świetnie rozplanowane.

Co do see you ... wolę się wstrzymać z sądami, bo nigdzie oficjalnie nie została potwierdzona informacja o kontynuacji, ale też nie została zdementowana :wink: Logiczne byłoby nakręcenie drugiej serii, zwłaszcza jak się patrzy na ranking oglądalności...z drugiej strony zamiast drugiej serii wolałabym chyba special.

No nic Kuro za nami, a przed nami w miejsce naszego oszusta wskakuje Taiyou no Uta...pozycja zapowiada się niezwykle interesująco...pomijając Erikę, za którą osobiście nie przepadam :(
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 25 cze 2006

w sumie jak tak sobie pomysle to tez wole special. seria 2 na ogol jest gorsza od jedynki :( ja teraz czekam na drame z kame ^_^ jeszcze 2 tygodnie YUPI!!
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 25 cze 2006

a czy wy nie zauwazylyscie jaki byl napis na poczatku op gdzie zazwyczaj jest nr odcinka???????

no wydahje mi sie ze nie tak trudno go rozszyfrowac........
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 25 cze 2006

nie mam pojecia co tam bylo. molgo byc ostatni ep albo cos nie wiem nie znam sie na znaczkach ^^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 25 cze 2006

tu pisze
Obrazek
supejaru, czyli special....jakkolwiek mam to rozumiec, wiec see ya!
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 26 cze 2006

tez zastanawialam sie co to moze znaczyc ^^"" super to z utesknieniem czekam na special ^_^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 26 cze 2006

nieeeeee, to 11 ep jest specialem, a przynajmniej tak z tego opisu wynika!
nie ma co czekac na sp, bo to nierealne! prace dawno sie skonczyly, sam P nic nie pisal w swoim pamietniku o jakims dodatkowym epie....
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 26 cze 2006

O_O nie no bez jaj! to byl special? dupa i tyle!!
to mnie zalamalas :( ah :(
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ok, jeszcze raz......
ogladalas caly ep?
wlacz od nowa na op! tam bedziesz miala jakies beznadziejne znaki, ktorych nie umiem przeczytac i wlasnie tio cio zamiescilam! z tego opisu wynika, ze chodzi o to, ze ep 11 to special! a seria liczy tylko 10 epow....
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 26 cze 2006

Yamashita Tomohisa pisze:tu pisze
Obrazek
supejaru, czyli special....jakkolwiek mam to rozumiec, wiec see ya!

masaka...ach zupełnie nie zwróciłam uwagi na te 'przerywniki'...

ToMo pisze:wlacz od nowa na op! tam bedziesz miala jakies beznadziejne znaki, ktorych nie umiem przeczytac

To ja jestem ślepa, bo nic nie wiedzę... aż spojrzę jeszcze raz ^^

I faktycznie ToMo masz rację, to był lekki special...chociaż powinno się go zaliczać do całej serii i dziwna sprawa, bo praktycznie wszędzie podawana jest taka informacja... Jak dla mnie to twórcą tej serii w głowach się poprzewracało, pierwsze z góry podawana jest notka o 11 epkach, a potem okazuje się, że ten ostatni to właściwie dodatek uzupełniajacy całą dramę. Toż to delikatne przegięcie :!:

*kanashii* *kanashii* *kanashii*
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

heheheheheheh
tak to jest jak sie nie czyta znakow :P
a tak powaznie, to jednak caly czas myslalam (i mowilam) ze Kuro jest 10 epow.... no i faktycznie ich tyle bylo! bo w ostatnim zadnej numeracji nie bylo! po za tymi znakami....
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 04 lip 2006

To jakl mam pytanko: jak wygląda sprawa dalszych subów do tego? Bo stanęłam na 5 epie... bo niby do 6 i 7 miała być druga wersja, więc stwierdziałm, że poczekam.
Ale ja zupełnie nei zorientowana jestem- jest już ta poprawiona wercja? i do kórego epa? (i jeszcze CB z którego można sciągnąć to poproszę^^)

Wróć do „J-drama”