[2006] Kurosagi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 18 cze 2009

na dramie zatrzymałam sie na jakims odcinku... dawno temu to było... i bede planowała do niego powrócic niebawem ale tego ze film tez jest to nie wiedziałam

http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Hotarubi » 19 cze 2009

evelinux pisze:zaczelam ogladac serial. spodobal mi sie.. i te miny jakie on stroi momentami.. BEZCENNE!

o tak Yamapi i tego jego minki, po prostu cały serial to "ON"!Rewelacyjnie zagrał Korusakiego...po prostu imponująco:)
A te jego spojrzenia przeszywały człowieka na wskroś.
"Narysowała pętlę i symbol wieczornej gwiazdy.Tajemny znak,klucz do świata basni.Jeśli zobaczysz taki znak,to świat ten jest bliżej ,niż sądzisz.Ale wejśc do niego to już zupełnie inna sprawa";) G.MASTERON
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 cze 2009

taaaak :) choc ja jeszcze w polowie w zasadzie jestem to juz zwrocilam uwage na tą jego "grę" oczami. niesamowite. tak jak Hiro w Mei-chan..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Darki
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Darki » 03 wrz 2009

Hm czasem, czuję się jak jedna z nielicznych osób, której ta drama się naprawdę podobała. Tak podobała się. I tak shipuję główną parę i cierpiałam na brak dobrych fanfików. :< Seria mi się podobała. Była niby poważna, ale miała i kilka elementów komicznych. Dziwny miałam okres jej oglądania, bo między jedną maturą a drugą, ale...jakoś dziwnie była świetnym odstrasowywaczem. Yamapi podobał mi się w takiej roli, Maki już trochę gorzej. Tak czy owak, czasem czuję się napiętnowana, że Kurosagi mi się podobało.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 wrz 2009

o_O eee.. przez kogo? no co ty... mi się strasznie podobalo Kurosagi, ale jak wiekszosc ludzi mowila.. movie był niespecjalny.. ale seria była boska.. i mnie tez brakowalo wiekszego roziniecia akcji miedzy Horikitą i Tomohisą.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Darki
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Darki » 04 wrz 2009

XD nie chodzi o to, że ktoś konkretny na mnie naskoczył, tylko po oponiach wnioskuję, że osoby, które mówią, że kurosagi im się podobało nie są brani na poważnie.

filmu nie widziałam, więc się niw wypowiem, ale chcialam Yamapiego w stroju sparrowa ;__; XD

i mnie tez brakowalo wiekszego roziniecia akcji miedzy Horikitą i Tomohisą.

o matko jak oni krązyli w okół siebie. Przy scenie z gaszeniem fajerwerek już już myślałam, że coś się stanie. ale nie. to japońska drama :|
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 22 wrz 2009

Otai pisze:Film był oszukańczy, Pi nie miał czarnych włosów i nie robił 'bang!'

heh, obejrzałam wczoraj w autobusie film i w sumie to powyżej jest niezłą recką ;) ja mam chyba jakiś fetysz na włosy Piego, ale cholera, takie miał beznadziejne w filmie -.- a krótkie, że mu stały na środku i grzyweczka przez środek nosa nie była idealna XD (nawet w tych włosach Naokiego teraz ma zalążek tej grzyweczki czasem, przypatrzcie się...)

oprócz tego podstawowy ciuszek z czerwonym szalikiem miał obłędny *_* <3

a film ogólnie kiepski, plotu nie chciało mi się nawet zczajać, i tak to dla mnie grubymi nićmi szyte. Maki była tam tylko na tyle, żeby umieścić jej imię w napisach końcowych, pierdzielenie o juliuszu cezarze i latanie z szabelką do mnie nie przemówiło ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 wrz 2009

akire pisze:oprócz tego podstawowy ciuszek z czerwonym szalikiem miał obłędny *_* <3
a film ogólnie kiepski, plotu nie chciało mi się nawet zczajać, i tak to dla mnie grubymi nićmi szyte. Maki była tam tylko na tyle, żeby umieścić jej imię w napisach końcowych, pierdzielenie o juliuszu cezarze i latanie z szabelką do mnie nie przemówiło ;p

racja, racja. szaliczek obłędny. grzyweczka MUSI być. to z Maki totalnie sie zgadzam.. ale scena z szabelkami to byla jak dla mnie najfajniesza akcja w calym filmie. i ta mina tej kobitki jak weszla i ich widzi.. pelna groza. i jak jej reklamówke uciął o_O lol
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 22 wrz 2009

evelinux pisze:
akire pisze:oprócz tego podstawowy ciuszek z czerwonym szalikiem miał obłędny *_* <3

racja, racja. szaliczek obłędny. grzyweczka MUSI być. to z Maki totalnie sie zgadzam.. ale scena z szabelkami to byla jak dla mnie najfajniesza akcja w calym filmie. i ta mina tej kobitki jak weszla i ich widzi.. pelna groza. i jak jej reklamówke uciął o_O lol

noo, wtedy jeszcze szabelka była ok, ale potem w tej niby trumnie sratatata, już mi się przestało podobać. mogli poprzestać na tamtej scenie.

a grzywkę to ja nawet w tym garnku z Code Blue widziałam, ale może to już moja wyobraźnia XD

nigdzie nie umiem znaleźć tego zdjęcia w sensownej rozdzielczości i bez napisu na kolanach żeby sobie tapetkę zrobić :<
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 wrz 2009

no tak, ta scena w trumnie taka z dupy troszke byla..

ano.. fajne zdjęcie, ale ja go nigdzie w ogole nie widzialam.. wiec chyba nie pomoge..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 12 lis 2009

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek. Cóż.
Jak na dramę o oszuście, o szumnie brzmiącym pseudonimie, to trochę przesłodzili. Ma szczytny cel, zawsze wszystko mu się udaje i każdego potrafi oszukać. Niestety, patrząc realistycznie jego przebieranki i przede wszystkim gra aktorska... :/ Naprawdę naciągane, że ktoś się na to nabrał. W ogóle dostrzegam u niego symbol buca.
Z kolei Ona - bezgranicznie święta i przestrzegająca wszelkiego prawa.
Nie lubię takich szablonowych postaci, które tak naprawdę nie mają charakteru. I mówię tu o obojgu.
Ale cóż, to dopiero pierwszy odcinek. Istnieje spora szansa, że zmienię opinię po pozostałych 10 ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 lis 2009

hmm.. albo ja jestem malo wyrafinowana.. albo malo krytyczna.. ale mnie wlasnie 1szy ep zachwycil i przycisnal do dalszego ogladania.. nie mowiac juz o Yamapim xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 lis 2009

Jak dla mnie drama na jeden raz ale była fajna.

Powiem tak: zmienić to zmienisz zdanie na 100 procent jak obejrzysz film i porównasz do orygiunału ^^ Wtedy ta drama wyda ci sie najlepszą produkcja wszechczasó ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 lis 2009

nooo fim to totalne bagno io nawet Yamapi tu niewiele pomaga..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 13 lis 2009

To jest jeszcze film? O_O

Po drugim odcinku wrażenie się trochę polepszyło, za to zaczęła mnie zastanawiać jedna rzecz, a mianowicie: CO TEN STARY DZIAD CIĄGLE JE I WYPLUWA? To jest obrzydliwe =_= Co 10 minut wyciąga inną papkę, grzebie w niej, próbuje, krzywi się i pluje. No ja nie wiem, czy to ma jakiś związek z fabułą?

Wróć do „J-drama”