[2011] Rebound

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

[2011] Rebound

Postautor: Mina » 25 lut 2011

Obrazek

Tak najprawdopodobniej będzie Moco w tej dramie wyglądał :smitten:
Obrazek

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Tytuł: Rebound
Nadawca: NTV
Liczba odcinków: 10
Emisja: 27.04.2011 - 29.06.2011
Czas emisji: środa, 22.00
Oficjalna strona: http://www.ntv.co.jp/rebound/" onclick="window.open(this.href);return false;

FABUŁA:

Ohba Nobuko to ukochana córka właściciela restauracji tonkatsu, wychowywana na tonkatsu i ciastach. W związku z tym, gdy była w szkole podstawowej, jej waga sięgnęła 60 kg, a w wieku 20 lat ważyła już 85 kg. Porzucona przez chłopaka, postanawia wziąć się za siebie, dzięki czemu udaje się jej zrzucić 37 kg. Dostaje też pracę jako edytorka w magazynie związanym z modą. Jednak po przeprowadzeniu wywiadu z przystojnym „Księciem Słodyczy”, Imaim Taiichim, którego ojciec robi jej ulubione ciasta truskawkowe, wraca do swojego nałogu, co powoli zaczyna mieć wpływ na jej życie...

OBSADA:

Aibu Saki jako Ohba Nobuko
Hayami Mokomichi jako Imai Taiichi
Kuriyama Chiaki
Kazuchi Ryo
Wakamura Mayumi
Nishiyama Maki

Oczywiście opis bedzie aktualizowany :mrgreen:

Nie moge się już doczekać , polubiłam pare Aibu i Moco po Chłopaku idealnym , drama zapowiada się słodko ( mała powtórka z ZK ?) ci aktorzy chyba lubia słodycze :smitten:
Słodki romansik i dramat dziewczyny która lubi słodycze ale chce być kochana , zapowoiada sie świetnie , ja ufam Moco wszystkie Jego dramy są świetne i jest dobrym aktorem więc napewno pokaże coś nowego :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

To ide szukać więcej info o tej dramce :mrgreen:
Obrazek

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2011] Rebound [z]

Postautor: Mina » 10 kwie 2011

Zwiastun:

http://v.youku.com/v_show/id_XMjU2MjA5MzI0.html

Aż mi ślinka pociekła na widok Moco :smitten:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 10 kwie 2011

Zapowiada się ciekawa drama, jak tak przeglądam ten sezon to na pewno ta plasuje się powyżej przeciętnej. Temat też jest dość interesujący. Odchudzanie i Mocco jako cukiernik :-)

Po trailerku wnioskuję, że to będzie komedia, choć liczyłam na trochę moralizatorstwa w stylu: "Dziewczyny, nie przesadzajcie z odchudzaniem :mrgreen: " Ale właściwie co Japończycy mogą wiedzieć o odchudzaniu? :D Fakt, że Japonki bardzo dbają o prawidłową dietę i odżywianie, ale dla nich znaczy to coś zupełnie innego niż dla nas. (Choćby dlatego, że tam nie ma czegoś takiego jak paczka chipsów w rozmiarze XXL)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 kwie 2011

hmmm.. może nawet się skuszę kiedyś.. przypowieść o japońskiej grubasce.. brzmi ciekawie..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 10 kwie 2011

zainteresowała mnie ta drama. może być ciekawa :)
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 10 kwie 2011

To dobrze , że was zainteresowała , ja myślałam źe ta panna sie zakocha w cukierniku ale zgrubnie i on poleci na inną ale z tego zwiastunu on wydaje się być taki miły że chyaba to troszke inaczej będzie , może .... a zobaczymy nie moge się już odczekać , mam nadzieje że troszke dramatu będzie i tego przesłania o tym , ze dusz asię liczy a nie tusza i ona zostanie taka gruba na koniec ale z kochającym cukiernikiem :smitten:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 10 kwie 2011

Ale ona na koniec nie zostanie gruba, bo jest chuda. Z tego, co zrozumiałam, to była kiedyś gruba, ale przeszła dietę i jest szczupła. A nagłe spotkanie z przystojnym cukiernikiem sprawia, że znów ma ochotę na słodycze i powracają jej stare złe nawyki żywieniowe. Coś jak Kelly Osbourne. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 11 kwie 2011

Tak ale ona ma sie starać schudnąć znowu żeby z nim być ja to tak zrozumiałam ale może jednak nie schudnie do końca.

Aibu nawet jako grubaska jest sliczna :-)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 kwie 2011

Z tą dramą jest autentycznie jeden problem :D Moco i Saki XD Ja po prostu z tej parki nie mogę, jak najgorsze wspomnienia mam :D

Ale wygląda ałkiem fajnie, może akurat trochę czasu znajdę, chętnie bym wreszcie wróciła do starych nałogów i obejrzała coś.... :P No i muszę pokonywać swoje uprzedzenia :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 kwie 2011

W sumie też mi się źle kojarzy jednak ta para^^' ale doprawdy - patrząc po innych tytułach to chociaż to może być ciekawe/zabawne/itd?
i staram się zachować w pamięci wizję Moco z Hammer session! - może to mi pomoże sięgnąć po pierwszy ep^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 12 kwie 2011

W ZK wypadł świetnie przynajmniej Moco , zagrał robota bardzo dobrze , rozumiałam każdą jego emocje i ogromnie mnie wzruszył , ale jeśli was odstraszył swoim profesjonalizmem ( bo widać było że to robot a nie człowiek udający robota) i nie lubicie Jego stylu to powiem wam, że warto bo jak się zorientowałam to jest rola , która wam się może spodobać taka jak właśnie w Hammer Session albo Rondo ;-)

Warto chociaż spróbować Aibu też jest fajna i jak dla mnie razem tworzą fajną parke.
W regacie też mi sie podobali .

Właśnie sama próbuje przełamać się z moich uprzedzeń ...

Wprawdzie zdążyłam się zorientować że niestety macie zupełnie inny gust niz ja ( większość z was) to jedank czasem się zgadzamy np co do Hammer Session (kto widział raczej chwali ) , może Rebound sie nam wszystkim spodoba ;-)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 kwie 2011

Hahaha, coż w tym jest. Jego profesjonalizm mnie odstraszył :D
W mojej ocenie żadne z nich po prostu nie zagrało za dobrze w ZK :P

Ale jeśli cię to pocieszy, to Moco po mnie spłynął w Brother Beat więc może jestem na dobrej drodze do jego polubienia :P I w Gokusenie tez był znośny :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 12 kwie 2011

Troszkę pocieszyło ;-)
Ale najważniejsze że ja Go lubię i mnóstwo innych fanów i że jutro jest pierwszy odcinek rebound i że wydał 2 książke kucharską i że ma program kulinarny w TV i że jutro już Rebound :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 18 kwie 2011

Aibu Saki pokazała swój wygląd w dramie REBOUND. Podobno uczynienie z niej 78-kilogramowej grubaski zajmowało po 2 godziny każdego dnia przed filmowaniem. Saki przyznała, że głos jej się zmienił od przebrania, które przyciskało jej struny głosowe. Czuła się jak w kombinezonie, trudno się było ruszać, a jej skóra w ogóle nie oddychała, przez co obawiała się o jej stan.

Więcej tu: http://japan-now.livejournal.com/1579785.html

Podobno Aibu Saki przechodzi przez 3 fazy wagowe podczas dramy, w najgrubszym momencie waży właśnie 78 kg. Mam nadzieje, że pokażą ją też chudziutką i jej cudowne łydki z Buzzer Bito :-D
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 19 kwie 2011

O dzięki ;-)

No śliczna jest nawet z takim wyglądem , naprawdę na piękny wygląd człowieka wpływa dobre serce.
Ja sama chce przytyć ale chyba powinnam się bardziej martwić o swój charakter.

Jest śliczna i fajniutka i w związku z tym tez chce ją zobaczyć w każdym wydaniu , ciekawie to wymyślili i musieli się napracować nad tą dramą więc napewno jest świetna.

Wróć do „J-drama”