[2011] BOSS 2

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

[2011] BOSS 2

Postautor: Ai_tanu » 19 kwie 2011

BOSS 2

Tytuł oryginalny: BOSS 2
Gatunek: detektywistyczna
Nadawca: Fuji TV
Ilość odcinków: 11
Okres emisji: 14.04.2011 - 30.06.2011
Czas emisji: czwartek, 22:00
Piosenki przewodnie: Alright!! by superfly i Rollin' Days by superfly

OBSADA
Amami Yuki jako Osawa Eriko
Takenouchi Yutaka jako Nodate Shinjiro
Tamayama Tetsuji jako Katagiri Takuma
Toda Erika jako Kimoto Mami
Mizobata Junpei jako Hanagata Ippei
Kichise Michiko jako Narahashi Reiko
Kendo Kobayashi jako Iwai Zenji
Nukumizu Youichi jako Yamamura Keisuke

OPIS
Drugi sezon detektywistycznej dramy z 2009 roku.
Grupa do spraw przestępstw zostaje rozwiązana, a Osawa Eriko, która wzięła na siebie odpowiedzialność za ten fakt, chce opuścić kraj. Już na lotnisku Narita dostaje telefon, że miało miejsce kolejne morderstwo...
(dramawiki.pl)

---

właściwie jedyna drama japońska z tego sezonu do której mnie jakoś ciągnie, podobała mi się bardzo pierwsza seria i mam nadzieję że ta utrzyma poziom ;D

Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Re: [2011] BOSS 2

Postautor: wersalus » 20 kwie 2011

Wydaje się po pierwszym ep, że twórcy dorzucili trochę humoru. No może więcej niż trochę. Będzie poważnie i śmiesznie, ale zobaczymy.

I czy oni Todę zabili?
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 19 cze 2011

no więc, bo niby oglądam, jako jedyną j-dramę z tego sezonu, więc może coś krótko jednak napiszę, hym...

nie podoba mi się drugi sezon tak bardzo jak pierwszy, sama nie wiem, chyba przesadzili z humorem jednak; niby w pierwszej serii on tez był, ale nie w takiej ilości. tu ma się wrażenie, że się ogląda komedię, a nie dramę detektywstyczną, w której bądź co bądź są morderstwa i to czasem wymyślne... i mało jest elementu zaskoczenia, bo i tak wiadomo, nawet jak wydaje się, że coś poszło nie tak, że genialna Osawa Eriko o wszystkim wiedziała i w ogóle lol, myślisz że ją przechytrzysz przestępco, no way. cóż.

obsadę nadal bardzo lubię, zwłaszcza mój kochany Nodate jest kochany jak zawsze <3 :rolly: i mam ostatnio pewną fazę na Mizubatę Junpeia, hym. trochę nawet szkoda że nie ma praktycznie Tody. ta nowa jest taka taka, nudnawa no. ale trudno.

generalnie to całkiem normalna przeciętna drama, w sumie i tak się fajnie ogląda.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 06 kwie 2013

Spoiler!
wersalus pisze:I czy oni Todę zabili?

Weź wersalus mnie nie strasz. W sumie to szkoda, że ją odsunęli na dalszy plan i wzieli jakąś dziewuszkę, która może i miała jakąś swoją głębszą historię, ale wszystko to takie spłycone do 1-2 odcinków było.

Osawa Eriko miała w tym sezonie dziwną tendencje przez przypadek spotykać osoby, które były przestępcami. Idzie do szpitala na kamienie nerkowe, a tam akurat siedzi prywatny zabójca, który stoi za przestępstwami, nad którymi ona pracuje. Spotyka nowego faceta, a to akurat seryjny morderca... Ech... :omg: O tym, że drama nadal jest nielogiczna, a wszystko szyte grubymi nićmi nawet nie wspomnę. Podtrzymuję wszystko, co napisałam o pierwszym sezonie. :shake:

No ale teraz jak już wszystkie sprawy rozwiązane i Japonia uratowana jakoś mi tęskno za Eriko i jej ekipą.

Wróć do „J-drama”