[2011] Ouran Koukou Host Club

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2011] Ouran Koukou Host Club

Postautor: Eggie » 08 paź 2011

Kurcze, ja mogę tylko za Azzem powtórzyć. Człowiek się naprawdę nie spodziewał takiej perełki, zwłaszcza potem co wyszło z YNSH O.o Myslałam, ze to bedzie kolejna trauma, a faktycznie:

a/ 20 min format był naprawdę fajny i wygodny. Szkoda, że tak krótko, bo nie było mojego ulubionego motywu na "bezludnej" wyspie aka parku wodnym...

b/ obsada się spisała. Józek był GE NIAL NY, ale i do reszty nie miałam zastrzeżeń. Po prostu się bardzo ich miło oglądało, jak się człowiek opatrzył z nimi.

c/ Idealne proporcje głupoty i głupawki :D Ah, no i koncowy odcinek też miał swoje momenty :P

Także ja polecam :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 08 paź 2011

skończyłam już też Ourana :D

znaczy w sumie. hm. aż się sobie chyba dziwię, ale im dalej tym mniej mi się podobała jednak koncepcja tej dramy. jednak pewne rzeczy da się pokazać tylko w anime, co jest zupełnie normalne, no i im bardziej zaczęłam wspominać anime... hm.

ale ja się generalnie i tak super bawiłam :D

powtórzę za wami że Juzek odwalił kawał dobrej roboty w tej dramie, on ją TWORZYŁ, przyćmił absolutnie wszystkich. może to też wynika z faktu, że na nim i na Haruhi została skupiona uwaga, ale mimo to, mialam wrażenie że reszta jest tłem. co w zasadzie można częściowo by uznać też za minus, bo można by z nich wycisnąć więcej, ale wtedy ta drama musiałaby mieć przynajmniej dwa razy więcej odcinków.

biorąc pod uwagę dramowe adaptacje mang to jedna z najlepszych jakie widziałam :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 paź 2011

Dzień dobry :rolly:

Nie oglądałam dram już chyba ze trzy tygodnie, a japońską to w ogóle... chyba ostatnie było Guilty.. i to kiedy ha! w styczniu! I nagle to :rolly: Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, trzeba było obejrzeć :rolly:

Chyba nadal jestem w szoku jak szybko poszło i mam jakiś żal właściwie dlaczego tak mało? czemu tak krótko? Tzn ostatnie dwa epy były takie sobie w sumie, ale co tam... Bo generalnie to było bardzo fajnie ; ) Zdecydowanie boskie efekty! No skamieniały Juzek! :rolly: Aha i muzyka! hahah nie wiem czy ktoś pamięta jeszcze ten film o psach Beethoven, tutaj za każdym razem jak słyszałam muzykę, zdawało mi się, że za chwilę małe bernardynki będą zbiegać po schodach :rolly:
Chłopaczki urocze, dziewczyna też fajnie grała, ale zgadzam się z przedmówcami tutaj rządził Juzek zdecydowanie. Na początku nie byłam przekonana, ale Tamaki wyszedł mu naprawdę przeuroczy ;> No te jego małe przykrości, kucanki w kąciku i w przywieranie do ściany :rolly: I chociaż znowu kibicowałam Kyoya i i znowu nic z tego nie wyszło :puppy: to i tak Juzko wygrał ; ) W ogóle Kyoya był pięęęękny i w sumie czułam się lepiej, że nie muszę już wzdychać do postaci rysunkowej :rolly:

No to... było fajnie, przyjemne popołudnie, teraz czas wracać do książek..........
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 22 paź 2011

Bardzo spodobała mi się ta drama.Te wszystkie skamienienia,tykające serca poprawiały mi znacznie humor.Do do obsady to nie mam żadnych zastrzeżeń.Muzyka była przeciętna i jakoś nie mogę sobie jej przypomniec.Yuusuke pasuje do roli takiego zwariowanego gościa i tutaj pokazał na co go stac.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 lis 2011

Zdaje się że i film będzie Hostowy: http://mydramalist.info/title/9773/oura ... uto_kurabu ciekawa jestem co oni chcą więcej z tym uczynić, czy po prostu zlepią wszystkie odcinki razem xD Jak ktoś coś więcej wie niech sie podzieli info ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aiko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Aiko » 14 lis 2011

Oglądałam anime na podstawie którego jest to robione. To co tu oglądaliście jest 1/3 z anime, brakuje mi kilku zajebistych odcinków. W filmie pewnie dadzą dalszy ciąg i wątki których nie było w dramie. Już nie mogę się doczekać. :)
Miło mi was poznać. - お会い出来て嬉しいです。
Awatar użytkownika
akari
Co to jest dorama? o_O

Postautor: akari » 21 lis 2011

Może to i 1/3 anime (a mangi jeszcze mniej) ale całkiem zgrabnie to połączono. Byłam sceptyczna co im może z tego wyjść, ale wyszło świetnie. Moim faworytem podobnie jak w anime został Kyoya ale Tamaki czyli Juzek to klasa sama w sobie.
Nie mogłam przy tym jego Ha-ru-hiii XD
Fajnie, że czeka nas jeszcze film, będzie miło zobaczyć jeszcze raz tę bandę.
Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.
— Isaac Newton
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 21 lis 2011

Drama jest bardzo fajna, nie oglądał anime ani mangi nie znam więc mam mniejsze wymagania co do niej.
Aktorzy bardzo fajni i zabawni , sytuacje też .
Również chętnie zobacze film.
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 01 gru 2011

O jaaa :D Ouran dramowy~ szczerze mówiąc kiedy usłyszałam że Juzko tu zagra to wiedziałam że to będzie piękne ;D Od samego początku wierzę w jego talent... :P

A fakt że znałam całą resztę składu Klubu Hostów tylko bardziej mnie nakręcił~ i nie zawiodłam się, bardzo dobrze oddane anime. Brakowało mi NAJBARDZIEJ Casanovy/Bossanovy/Kasanody, ale tak mało odcinków miała ta seria, w dodatku 20-minutowych, że nie było szans żeby dojść z fabułą tak daleko, musieli jakoś wylądować :P

W każdym razie jak najbardziej polecam! :D
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 11 gru 2011

A jestem ciekawa co do filmu trailer wygląda nawet nawet
http://www.youtube.com/watch?v=qWlV7BkPXaE
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 gru 2011

OMG OMG OMG

Kto widział tam Nickhuna niech podniesie rękę~` Hahahah
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Panda » 15 sie 2013

Kocham mangę, anime i tą dramę :smitten:
Jedyny minus to sceny, które nie są realistyczne a występują w anime, tj: zmniejszenie Honey-sempai, przyparcie do muru Tamakiego przez wyraz. To nie pasuje do dramy, jednak myślałam, że zachowają realizm.

:thumb: Bardzo duże podobieństwo do anime
:thumb: Gra aktorska, zachowane, wręcz prawie idealne zagrane postacie
:thumb: Gołe klaty w 1 i 2 odc
:thumb: Yamamoto Yusuke, bliźniaki i reszta oraz za tate Haruhi
:thumb: za 9 odcinek (śledzenie), popłakałam się ze śmiechu

Szkoda, że nie było Zuka club
Obrazek
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 18 sie 2013

:fav: :fav: :fav: Uwielbiam mangę i anime. :fav: :fav: :fav:

Drama też mi się bardzo podobała :D Pomijając, że momentami ten mangowy surrealizm dziwnie wyglądał to oglądałam z wielką przyjemnością.

Obrazek

Haruhi była idealna ^^ Tamaki ..niestety ten aktor w ogóle mi się nie podoba wizualnie. Zagrał natomiast fantastycznie :) Więc mimo to na plus.

Bliźniacy byli ekstra, Honey też, mimo tego dziwnego pomniejszenia. Mori podobnie jak Tamaki za mało przystojny :( :cry: A ja po prostu jestem urzeczona jego mangową urodą.

No ale mój ulubiony host był pierwsza klasa tj. demoniczny Ootori Kyoya :smitten: Po prostu nie wyobrażam sobie juz nikogo innego w tej roli :melt: On i Haruhi w wiadomej scenie ach to były emocje :melt:

Obrazek

Obrazek

Fajnie, że powstała ta drama <3 Dużo śmiechu podczas oglądania :victory:

Spoiler! Obrazek
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Meiko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Meiko » 20 sie 2013

Oczywiście wielki plus za obsadę. Manpei i Shinpei Takagi w roli bliźniaków? Strzał w 10 (a nawet 100). Yusuke Yamamoto to jeden z moich ulubionych aktorów, choć jego wygląd bardziej pasował do roli obłąkanego mentalisty z Hanazakari no Kimitachi e, to jego gra na pewno tę niedoskonałość nadrabiała. Coś co mogło przez niektórych zostać ocenione negatywnie, to mangowy surrealizm wprowadzony to dramy, ale mnie osobiście nie kuło to w oczy, dodawało za to specyficznego klimatu, który przyciągał i nie pozwalał oderwać się od serialu. Jedyne czego mi w niej brakuje to niewielka liczba odcinków, przez co wiele szczegółów z anime i mangi zostało pominiętych, a były na pewno warte uwagi, nawet film mi tego nie wynagrodził.
Drama dostaje u mnie 9/10 za lekkość i przyjemność w oglądaniu, a przede wszystkim chęć wracania do niej i do bliźniaków <3 x3

Wróć do „J-drama”