[2011] Detective Conan: Challenge to Kudo Shinichi

seriale z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak
Posty: 2140
Rejestracja: 26 gru 2009

[2011] Detective Conan: Challenge to Kudo Shinichi

Post autor: Ai_tanu » 10 lip 2011

Detective Conan: Challange to Kudo ShinichiTytuł: 工藤新一への挑戦状
Tytuł (romaji): Kudo Shinichi e no Chousenjou
Ilość odcinków: 13
Okres wyświetlania: 7 lipca 2011 -
Czas wyświetlania: Czwartek, 23:58

OBSADA
Mizobata Junpei jako Kudo Shinichi
Shiori Kutsuna jako Mori Ran
Otsuka Nene jako Kisaki Eri
Akimoto Sayaka jako Suzuki Sonoko
Ibu Masato jako Megure Juzo
Jinnai Takanori jako Mori Kogoro

Opis
Nastoletni detektyw, Kudo Shinichi, wraz ze swoją przyjaciółką, Ran, oraz jej ojcem, inspektorem policji, budzą się niespodziewanie w zamkniętym, białym pomieszczeniu; osoba, która ich tam zamknęła, jest fanem młodego detektywa, a Shinichi, aby otworzyć drzwi, musi podać słowa klucze do spraw morderstw, które rozwiązał w przeszłości. Tak więc oto w każdym odcinku będziemy cofać się i obserwować w jaki sposób chłopak rozwiązał sprawy, z którymi nie radziła sobie policja.
Drama powstała na podstawie znanej serii mangi/anime "Detective Conan", jednak ma miejsce oczywiście zanim genialny nastolatek zostaje zmniejszony do rozmiarów dziecka.
wcześniej, w 2006 i 2007 roku nakręcono dwa speciale, w których w rolę Shinichiego wcielił się Oguri Shun, a 15 kwietnia 2011 wyemitowano trzeci special, już z Mizobatą Junpeiem.

fajne jest to, że to taka dramka bez większej fabuły, ilustrująca po prostu w każdym odcinku jakąś sprawę i sposób jej rozwiązania, odcinek trwa zaledwie pół godziny, można obejrzeć do kawy, fajnie jest ;D i gra Junpei <3 mam do niego jakoś słabość ostatnimi czasy. oczywiście sprawy bywają i będą nadal zapewne banalne, ale mi się to podoba właśnie jako taka prosta, lekka drama, lol.


ODPOWIEDZ