[2005] Anego

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 05 maja 2006

specjal?! jak specjal?!
Ja chce to?!
na jakim CB? i czy są napisy? pewnie nie T_T

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 05 maja 2006

Dobra ToMo już sie zabieram za topic :)

Special jest podzielony na you tube, ale bez najmniejszego problemu ściagniesz go z japaneseguy...waży ponad 900 mega...ale w Twoim przypadku to żaden problem :]

Napisów brak i cierpię na tym straszliwie, ale pewna grupa już chyba pracuje nad hs, więc trzeba spokojnie czekać :]

Spoiler! A co do samego specialka to jest uroczy, zwłaszcza scena przy fontannie ^_^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 05 maja 2006

ktoś robi HS?! to pewne?
To ja może nie będę tej wersji na DVD wypalać... bo miałam to akurat jutro zrobić...
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 07 maja 2006

hahaha ja kce!!! ja kce!!! Uwaki-san mi sie z wygladu podobal :P tylko hmm byl tak samo pokrecony jak ta jego zonka >< no ale i tak przystojny z niego facet wiec mozesz wyciac i wrzucic gdzies na forum :D
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 07 maja 2006

^^
on byl straszny! nie wiem co one obie w nim widzialy!
ja szoku doznalam na jego widok! choc nie powiem, nawet byl z wygladu ok^^
jak tylko dowiem sie jak sie to wycina, to wam to zrobie, i zamieszcze^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 08 maja 2006

Wybacz Elizo, że dopiero teraz odpowiadam...ale znów się zakręciłam :)

Ogólnie rzecz biorąc Nya będzie robiło hs do całej serii, więc nie wiem czy jest sens wypalać dvd...chociaż to kwestia podejścia, ale patrząc na napisy do dwóch ostatnich odcinków to można się załamać. Ten 9 epek może i nawet ujdzie, ale 10 jest nie do przyjęcia :( Przypuszczam, że Nya powinno również zrobić suby i do speciala...gdzieś widziałam info jakoby pewna grupa miała w przyszłych planach 'wzięcie w obroty' special Anego, lecz nie mogę wyłuskać tej ploty z odpowiedniego źródła...

Edit

Już mam special w swoich przyszłych planach ma Kioku :]
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 13 cze 2006

jestem po paru odcinkach i powiem ze mi sie podoba szczegolnie Jin *_*
Jak on szybko sie posuwa tu budziak tu cos wiecej :roll: hehehetez ta ce xDDDD lol ciekawi mnie co dalej dzisiaj obejze reszte :)

edit:
dzisiaj obezalam reszte i spodziewalam sie innego zakonczenia.Nie lubie zakonczen typu dopowiedz sobie sam. No ale moze byc i takie.Jin jest taki słodziusiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!! ahhhh ~~~~~ *rozpływa sie* :Dhehehe takze drama ma u mnie 10 ;)
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 14 cze 2006

Hmm...drama ma dość dobre zakończenie, właściwie większość się wyjaśnia w specialku :]

Tyle, że do owego specialka brak napisów :(
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 15 cze 2006

Jest uroczy special, w którym większość właściwie wyjaśnia się na samym końcu...

Napisów brak, baaa nie ma nawet hs :(
Ale są plany z wydaniem serii od początku właśnie w takiej postaci, więc zakładam że i special będzie wykończony. Minusem jest szybkość i czas, gdyż są to dopiero projekty uwzględnione w tych 'przyszłych' i zanim się za nie zabiorą trochę potrwa. Natomiast softy są już od jakiegoś czasu i nikt nie pali się do tłumaczenia SP ^^ No cóż musimy uzbroić się w cierpliwość, bo naprawdę warto...owszem idzie zrozumieć, ale pewne kwestie wciąż są dla mnie niejasne....

Bardzo chętnie Ci go wrzucę na CB, tylko postaraj się ściągnąć przed 23:00...bo plik waży ponad 900 mega :]
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 15 cze 2006

dziekuje :D nom szkoda ze nie mniejszy hope ze sciagne dzisiaj xDDDDDD ah ten Jin *_*

edit:
obejzalam speciala ii cos nie co cos rozumiem xDDDD na koncu to chyba byl wrobita xdDD Kurosawa i Anego podali swoje daty urodzenia ...Anego sie pytala chyba o to czy wyjdzie za mazXDD i koniec buuuu t___________________T ja ce Jina xD
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 15 cze 2006

Taaa...chociaż mnie najbardziej podobała sią scena przy fontannie ^^

Rany, cóż za szkoda że nie szykuje nam się jakaś produkcja z Bakanishim :cry:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

nom scena przy fonntanie bardzo gorąca xDD dobre sa te rzeczy co aoni mysla akurat hehe xD no i pewnie sobie myslal a moze pojdziemy do niej ;P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 15 cze 2006

Gosh... a mi została jeszcze godzina sciągania... a i tak nie mam pojecia, kidy ja niby mam to obejrzeć. Bo jak znowu pójde spac o trzeciej- tak już jest od 2 tygoni z rzędu- do znów będę spać do 12, a potem jezcze zliczę popołudniową drzemkę (jak przez ostatni tydzień...)
A potem mam ciągłe wyrzyuty sumienia i nadzieję, ze znów pzepisze exam od Joli- gosh, co ja bym bez niej zrbiła...

sorry za offtop

ile ten specjal trwa? to może zrobie sobie jakis plan działania, czy cóś^^...
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

1:45 ^_^ niby tyle ale tam wiesz w nim przypominaja troche z poprzednich epow ^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 16 cze 2006

Kawaii było^^
Chociaż mogli dać więcej naszego sekushi sararimana a mniej anego >__< Ale i tak fajne^^ Jin jest boski! Spoiler! Też chce takie kisu *bardzo bardzo chcę!*
A jeszcze na dodatek skumałam całkiem sporo- co mnie podbudowało^__^ Może jednak moje gambarowanie nie idzie w las?!

Wróć do „J-drama”