[2011] Kaito Royale

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

[2011] Kaito Royale

Postautor: boom_boom » 11 paź 2011

Dżiiiii, czemu na przykład Reira nie założyła tego tematu, ehhh, trudno. :D

Obrazek

Tytuł: Kaito Royale (Royal Thief)
Gatunek: dramat o pierścionku
Stacja: TBS
Czas nadawania: 28.10.11 r. - ???
Dzień tygodnia: piątek
Godzina: 00:20

Obsada:
Matsuzaka Tori jako Kamimura Rei :fav:
Oomasa Aya jako Katagiri Karen
Fukushi Seiji jako Kishihara Taiga
Hwang Chan Sung (2PM) jako Jack :crazy:
Aiba Hiroki jako Kurata Keisuke
Kikuta Daisuke jako Kazuki Shuhei

Opis:
Ojj, spodobało się Japończykom robienie dram na podstawie gier!!! Nie inaczej będzie w tym wypadku. Dostajemy schemat, w którym jeden z graczy kontroluje grupę złodziei, każdy z nich zaś jest innym typem osobowościowym- sexy, macho, inteligent. Na potrzeby dramy, dołożony będzie typ "skill".
Jak to się zaś przekłada na dramę...
Kamimura Rei jest zatrudniony przez tajemniczą kobietę, Kitaba Yoko, by ukraść cenny pierścionek: "Alexander's tear". Nie jest jednak jedynym wybranym do misji. Zatrudniono również dwoje innych ludzi, w tym samym celu- każdy z nich ma dążyć własnymi ścieżkami i nie wiedzieć wzajemnie o swoim istnieniu. Rei zgadza się na współpracę, gdyż istnieje dzięki temu cień szansy, że odzyska utraconą pamięć. Tym samym wkręca się w machinę kłamstw, kradzieży i tragedii pierścionkowych, sterowaną przez organizację bardzo-złych-ludzi.

Ode mnie:
Nie wiem, skąd nagle w Japonii jest cały kpop. Ja już nawet muzycznie tego nie rozumiem, że co, że każdy musi mieć japońską piosenkę... Hmmm... a co dopiero, jak kolejny kpopowy wokalista (ekhem, CHANSUNG, niekoniecznie wokalista) dostaje rolę w jdramie... :confuse: Nieee, ja mu życzę dobrze, ale skąd ta fala. Bez sensu.
Ale w sumie to nie jest drama o Chansungu, tylko o PIERŚCIONKU.
A ponieważ na to wszystko jest jeszcze TOOOOORIIIIIIII *______* ... Zacieszam :P

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Re: [2011] Kaito Royale [z]

Postautor: daydreamer4 » 11 paź 2011

A pffffff!!! Zaplułam monitor xP
I pomyśleć ze jeszcze jakiś rok temu marzyłam o tej chwili xP Może zerknę z ciekawości?
Ale dlaczego drama japońska? Chansung i japoński? O.o
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: [2011] Kaito Royale [z]

Postautor: Ai_tanu » 11 paź 2011

1. dramat o pierścionku
2. "Alexander's tear" O.O :rolly: <3
3. że cooo, Chansung? :rolly: przespałam chyba wieści o tym, o lol, to będzie śmieszne :rolly:
4. no i Tori jako dodatek :rolly:
jak nie umrę na początku, to będę oglądać :rolly:

Wróć do „J-drama”