[2012] Houkago wa Mystery to tomo ni

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

[2012] Houkago wa Mystery to tomo ni

Postautor: Mina » 22 mar 2012

Houkago Wa Mystery To Tomo Ni

Obrazek

TYTUŁ: Houkago wa Mystery to tomo ni
GATUNEK: komedia, detektywistyczny, szkolna
LICZBA EPIZODÓW: 10
STACJA: TBS
START: 23 kwietnia 2012
GODZINA EMISJI: 00:20~00:59

OBSADA:
Kawaguchi Haruna: Kirigamine Ryou
Hayami Mokomichi: Ishizaki Hiromi

FABUŁA:
Kirigamine Ryo jest chłopczycą i zastępcą w szkolnym klubie detektywistycznym. Stara się rozwiązywać zagadki, na które natyka się w szkole. Niestety jej domysły i przypuszczenia często są mylne, dlatego ostatecznie nie udaje jej się rozwiązać żadnej sprawy. Z pomocą przychodzi jej ekscentryczny nauczyciel biologii, Ishizaki Hiromi. Od teraz ta niecodzienna para będzie razem starała się rozwiązywać zagadki.

Mój opis:

Ryou ( Haruna) jest uczęnicą drugiego roku , bejbolistką , chłopczycą oraz wiceprezeską klubu detektywów.
Próbuje ona rozwiązać tajemnicze sprawy dotyczące szkoły ale zwykle jej rozwiązania są błędene.
Na jej szczęście pomagać jej będą inni a w tym Hiromi ( Moco :smitten: ) ktory jest jej nauczycielem.
Ze względu na to, że Ishizaki jest dziwny , ma rozczochrane włosy i nosi brudne ciuchy będzie to bardzo zabawne połączenie i wyniknie z tego dużo zabawnych sytuacji.

Będzie aktualizacja tego wątku .... :smitten:

Ja się doczekać już nie mogę, szkoda że takie to krótkie ma być ale fajna pora emisji będe mogła oglądać ma bieżąco.

O projekcie :
http://www.ken-on.co.jp/2012/03/post_195.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://aramatheydidnt.livejournal.com/3558973.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Rozmowa :
" onclick="window.open(this.href);return false;

http://tieba.baidu.com/f/shipin/p/fdae5 ... 6%B1%B5%C0" onclick="window.open(this.href);return false;

Z planu:

" onclick="window.open(this.href);return false;

Zapowiada się Mega Fajnie :rolly:
Crazy Moco i całą reszta

Piosenka przewodnia wykona przez grupę 9nine
http://www.tokyohive.com/2012/04/9nine- ... o-tomo-ni/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2012] Houkago wa Mystery to tomo ni

Postautor: Mina » 26 cze 2012

Drama jest bardzo zabawna dzieki postaci Moco czyli zwariowanemu nauczycielowi biologi.
Niestety subów nigdzie nie ma na szczęście drama jest zamieszczana na stronach fanowski Moco bo inczej to by mnie dużo omineło.

ObrazekObrazekObrazek

Chciałabym suby żeby zrozumieć śmieszne teksty nauczyciela, jego miłosne perypetie i o co oskarża małą detektyw wszystkich pokolei i zawsze się myli :-)

Obrazek

Hiromi ( Moco ) trzymał w lodówce zamnknetej na kłótke coś tajemniczego i jak się potem okazało była to jego dziewczyna z plastiku czyli plastikowa lala z którą chyba chciał wziąść ślub albo coś w tym stylu.

Obrazek
Przy okazji kręci z żywymi i się zakochuje więc ta lala to chyba tylko koło ratunkowe dla tego spragnionego miłości biologa.

Obrazek :rolly: :smitten:

Obrazek

Najlepsze, że cześć zagadek dotyczy wypadku któregoś z uczniów który poślizgnoł się walnoł w coś głową ale nie pamięta jak to było i wydaje mu sie że ktoś go uderzył , trwa wtedy wielka narada i posądzanie każdego :rolly:
Obrazek

Czasem sparwa dotyczy śmierci kogoś i jest podobnie afera na całego a potem wychodzi jak to było.
Policjanic są zabawni tylko nie potrzebni i dlatego jest to takie zabawne :lol:
Policjantka to twarda kobieta a on to jej służący :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrazek
Obrazek :rolly: :rolly: :rolly: :smitten: :smitten: :melt: :melt: :melt:

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Mam nadzieje, że kiedyś ktoś to przetłumaczy albo ja się naucze japonskiego :lol:
Ale powinien ktoś się tym zająć bo drama jest na prawdę zabawna i godna polecenia, tylko nie ma gdzie oglądać , 2 epy są gdzieś dostępne i tyle , reszta na Youku i tym drugim co ciężko chodzi :wall: :wall: :wall: :wall:
Nie chodzi tu tylko o sexy Moco , on jest naprawdę zabawny i dziwny i cała drama jest absurdalna i przez to świetna.
Haruna też jest spoko i śwetnie współpracuje z Moco :)

Drama leci po północy ale czy to znaczy że nie można jej tłumaczyć :wall: :wall: :wall: :wall:
Zachwycam sie w samotności aktorstwem Moco i śmieszną dramą :smitten:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2012] Houkago wa Mystery to tomo ni

Postautor: Mina » 08 wrz 2013

Już jakiś czas temu dorwałam się do napisów i jestem bardzo szczęsliwa.
Drama jest przezabawna , totalnie absurdalna i zaskakująca.
Nauczyciel biologi wydaje się być totalnym idiotą i egoistycznym dziwakiem.
No i po części jest , ale generalnie jest bardzo mądrym facetem ( szybko wyjaśnia sprawy i robi to podstepem by złapać winowajce) i bardzo chce się ożenić :rolly: :rolly: :rolly:

Kiedy oglądam japońskie dramy szkolne to zastanawiam się czy naprawdę uczniowie w Japoni mają taki bliski i właściwie koleżeński kontakt z nauczycielami ?

Dramę polecam bo zabawna, ma sprawy których rozwiązanie nie jest takie proste bo Kirigamine Ryou wszystko komplikuje więc jest i zaciekawienie , po za tym nauczyciel biologi jest świrem i ogląda się to super.
Zabawne i ciekawe bez nudy.

Wróć do „J-drama”