[2006] Sapuri

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 08 lip 2006

tzn? co konkretnie masz na mysli?

ja licze ze to bedzie druga anego! i mysle ze sie podobnie skonczy!
no nie na pustyni, ale cos kolo tego :Psahara np etc :P

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 08 lip 2006

>Buahahaha< A może Gobi :?: Ufff, znajac życie to skończą w jakichś tropikach, czyżby Bahamy :?:

Co mam na myśli w jakiej kwestii :?: Paskud czy scenariusza :?:

Hmm sprawa paskud jest niejasna, zazwyczaj otacza go grupkach tych pięknych, chcociaż zdarzają się nieliczne wyjątki....

A sam scenariusz to dopiero zabawna sprawa, bo jeżeli będzie opierał się w miarę ściśle na mandze to dostaniemy coś innego niż Anego..Kame będzie bardziej pewny siebie niż Kurosawa-kun, a z kolei Misako powinna być zrównoważona i dość niepewna siebie ... więc już mamy coś innego, ich przyjaźń będzie rozwijała się stopniowo i wymagała sporej dawki zaufania, z kolei w Anego mamy coś na kształt poznanie ---> bliższe poznanie ---> sex ---> i uczucia...tutaj będzie inaczej. Zgadza się sama otoczka, biuro, młody facet, porzucona kobieta...reszta powinna ulec zmianie i lekko się skomplikować. Natomiast jak się patrzy na ogólny zarys ma się wrażenie powtórki z rozrywki, cóż w poniedziałek zwerfikujemy swoje zdania ^^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

np hinoi team sa jak dla mnie malo atrakcyjne, do tego gowniary a lreca sie przy kt....
szok!

hmmm mam taka nadzieje, ze bedzie cos innego niz anego, jednak jak dla mnie poki co jest to wlasnei drugie anego....
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

HT to smarkule, które potraciły swe 'cenne' dziewictwa w wieku sześciu lat <tutaj można śmiało polemizować> patrząc na wygląd, makijaż i dobór hmm, strojów to można dłuuugo ciągnąć tą kwestię... Niestety faceci z KT są jeszcze mało dojrzali skoro podobają im się takie sikse...
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

nie no nie twierdze ze im sie podobaja, ale ht na pewnio zagirly patol na KT!
a czy im sie to uda sami sie dowiemy niedlugo :P
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 08 lip 2006

z tego co czytalam chyba na d-as to w mandze glownym bohaterem jest ten koles ktorego gra Eita, a nie Yuya wiec nie wiem czy dorama w ogole bedzie sie trzymac mangi....
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Masz absolutną rację, pod tym względem mają zrobić wyjątek...rolę, którą zagra Kame była specjalnie rozbudowana i lekko dostosowana na potrzeby tego serialu ^^ Jednak poza tym drobnym szczegółem fabuła ma być niezmienna, a przynajmniej taka padła informacja...na ile prawdziwa, niestety nie potrafię stwierdzić, lecz przyznam, że sytuacja dosyć nietypowa. Zazwyczaj nikt nie przerabia aż tak bardzo pierwowzoru, a tutaj takie zaskoczenie...

Co do tego 'zagięcia...' jeżeli chłopcy mają choć odrobinę oleju w głowie (a przypuszczam, że pod swymy kopułami musi im tam coś świtać) to uciekną jak najdalej :P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 09 lip 2006

A ja tam nie miałabym nic p[rzeciwko temu, żeby to było drugie Angeo... ja uwielbiam takie dramy >__<
Dziś się zabrałam za SOS- wypasik i znów nauczycielka i uczeń ^__^ uhuhu, kofam japończyków za dramy!
(ups, chyba zmienię topic, ne^^)
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 11 lip 2006

dziewczyny podbobno dancestar24 bedzie robic softy. super to sciagam raw ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 11 lip 2006

Obejrzałam pierwszy ep i mam aż trzy stwierdzenia

Primo - to nie jest drugie Anego :!:
Secudno - jeżeli moje oczy zahaczą o temat Sapuri na soompi to będą dostrzegać tylko i wyłącznie dodatkowe informacje, foty etc...gdyż ludzie wypisują straszne bzdury (najgorsza jeśli chodzi o kiss)
Tercio - Moje wrażenie po emisji jedyneczki jest naprawdę baaardzo pozytywne...właśnie tego oczekiwałam

i myśl dodatkowa ... co do jasnej - ciasnej ten Eita ma na głowie, wygląda niczym płonąca żyrafa S.Dali...(hahaha) - prezencja komszarna, gra beznadziejna, a charakter odtwarzanej postaci nie do przyjęcia...

A co do samego odcinka to przyznam, że scenarzystka i rezyser wykazali sie niezywkłą inicjatywą i kreatywnością, bo wprowadzili pewnną innowację, co nadaje produkcji powieiw świeżości i zalicza ją do tych interesująceych... Gra Kame to naprawdę kawał wspaniałej roboty, Misaki w pewnym momentach wypada przy nim dość blado, jednak plus że się stara...mimo pewnym braków, dorama prezentuje się znakomicie... Mozna się posmiać, pomyśleć, zastanowić i co najważniejsze odprężyć.

Również wyłapałam info, że dancestar24 weźmie się za softy, mało tego na CB gnee powinien niedługo pojawić się hardsub...przypuszczam, że w najbliższych 48 godzinach ^^ Również inna grupa zaoferowała swój udział w translacji tego projektu, lecz w przypadku tej ostatniej opcji przyjdzie nam najdłużej czekać...

Capsy
ObrazekObrazek--> no tak Kame = żółwik :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek (no, no całkiem niezłe aikido)
Obrazek ---> niedoszły cmok na zakończenie...
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 11 lip 2006

qrcze szkoda ze wczesniej mi nie powiedzialas o gnee bym nie sciagala raw ;/

mam nadzieje ze dancestar24 robi dobre suby ^_^

aha jakbys mogla wrzucac tutaj rozne foty itp z soompi bo skoro pisza takie bzdury na soompi to wolalabym omijac ten tematn ^_^

z gory thx ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 11 lip 2006

Gomen...dopiero niedawno sie dowiedziałam :P

Dancestar24 robi naprawdę porządne softy, mamy doskonały przykład choćby w przypadku Nobuty...

Foty i wszelkie info będę wrzucać na bieżąco...co do soompi, to zależy jak kto odbiera te głupoty...zirytował mnie fakt, że parę osób uściśliło że wręcz poczuje niesmak jeżeli pomiędzy Misaki i Kame dojdzie do pocałunku...te posty zdecydowanie pisały osoby poniżej 15 roku życia, hmm a inne wypowiedzi też są jakby dziwaczne... przeciętny doramowicz zainteresowany tą produkcją jak w tej chwili wejdzie w topic to albo ulegnie znięchęceniu, bądź też z góry się nastawi na coś beznadziejnego...Toż to akumu :!:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 12 lip 2006

hmmm. jakieś to dziwnie było...
Tak w sumie, to w tym epie nic się nie zdarzyło -__-" Kilka dni z życia firmy + ładny Kame... jakoś bez treści...
Ale wybaczam, bo to pierwszy ep i wprowadzenie^^ Mam nadzieję, że scenarzyści przygotowali dużo niespodzanek dla widza w części daleszej^^ I jakieś rabu-rabu^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 12 lip 2006

Hmmm, a mnie się jednak podobało :]
Na jakąś drastyczną zmianę raczej bym nie liczyła, bo akcja zazwyczaj powinna się skupiać na życiu biurowym...chociaż mieliśmy też wątki poza agencją ^^

Najgorzej, że nie moża doramy porównać z oryginałem...dobija mnie taka sytuacja :(

Plusem jest fakt, że naszego żółwika wszędzie pełno...Jina jakoś zawsze był deficyt w Anego ^^

A rabu-rabu zapewne też gdzieś będzie...I mimo iż większość osóbek się oburza na samą myśl, tak ja jestem definitywnie za jak największą ilością kissów...Próżne marzenia, oby dali choć dwa - I TO PORZĄDNE...

A tak z innej strony czy oglądaliście jakieś programy, w których to Kame wraz z Misako dyskutowali o Sapuri :?: Hmm, nie wiem czy moze coś jest ze mną nie tak czy KK był jakiś stremowany, zestresowany, wygaszony i taki jakby stłamszony...Boże pierwszy raz widzę podobną sytuację, no może w początkowym okresie popularności jego zachowanie było baaardzo zbliżone...Ale teraz :?: Kiedy on zawsze przodował, gdzie się podziała ta arogancja, pewność siebie i to specyficzne narzucanie własnego zdania :?: Jestem w szoku, ktoś go podmienił :?:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 12 lip 2006

martulex pisze:A rabu-rabu zapewne też gdzieś będzie...I mimo iż większość osóbek się oburza na samą myśl, tak ja jestem definitywnie za jak największą ilością kissów...Próżne marzenia, oby dali choć dwa - I TO PORZĄDNE...

też chcę dużo kisu, i to pożądnych^^ a nawet czegoś więcej :P
Tak jak w S.O.S^^

Wróć do „J-drama”