[2006] Sapuri

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 13 lip 2006

jej strasznie mi sie ta drma podoba ^_^

i dancestar24 robi rzeczywiscie dobre napisy ^_^ i szybko ^_^

...KK był jakiś stremowany, zestresowany, wygaszony...

co ty mowisz? jeszcze tagiego kame nie widzialam. to chyba nie jest normalne

[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 13 lip 2006

Sapuri to bardzo przyjemna drama xDDD podoba mi sie :) Oczywiscie sama glowa aktorka nie powala mnie specjalnie ale jak narazie nic wiecej zarzucic nie moge
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 13 lip 2006

Gwiazdeczka pisze:co ty mowisz? jeszcze tagiego kame nie widzialam. to chyba nie jest normalne

Na youtube jest najnowszy Mezamashi i w tym oto programie, tak jak i podczas innych tego typu z udziałem obu dziubków Kame prezentuje się w sposób baaaardzo dziwny....Jest zdecydowanie wyciszony, nie błyszczy na tle towarzystwa, baaa to podmieniony żółwik :)

Cieszę się, że wam też się podobał pierwszy ep...nie jestem w takim razie osamotniona ^^

Miejmy nadzieję, że dancestar24 utrzyma prędkość wypuszczania softów, bo to by była piękna sprawa :P

Oczywiście główna aktorka (Ito Misaki) grać niestety nie potrafi i wszyscy doskonale zdają sobie z tego sprawę...W Sapuri próbuje swych sił, lecz mimo tego jest znacznie w tyle za Kame ^^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 17 lip 2006

czy ktos sciaga juz sapuri? czy bedzie epik 2 na dokidoki boxie?
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 17 lip 2006

Właśnie ściagam torrentem, jutro rano wrzucę na dOKI - dOKI ^^

Przyznam, że byłam w lekkim szoku jak zobaczyłam po godzinie 20:00 odcinek drugi w pełnej gotowosci do ściagania, zazwyczaj pojawiał się w okolicy 24::00 ... No cóż oby tylko w przyszłym tygodniu było podobnie...rany nie mogę sie już doczekać ^^
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 18 lip 2006

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 18 lip 2006

Dancestar działa szybciutko, mamy kolejne tłumaczenie...a minęło zaledwie kilkadziesiąt godzin od wypuszczenia kopii...jestem pod naprawdę ogromnym wrazeniem ... :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 18 lip 2006

qrde a ja nie mam transferu jest zle normalnie 0ks ;( ja chce yo zobaczyc ;(
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 19 lip 2006

jestem po drugim epie i nadal uważam, że jest takie jakieś mało wydazone. Ale dajcie mi tylko jakiś dobry wątek miłosny i od razu będe skłonna podciągnąć ocenę o 3 stopnie^^
Myślicie, że tam się "coś kroi"?!?! Bo jak na razie to się wolno rozkręca... -___-"

PS Strasznie denerwuje mnie ten gostek z nastroszonymi włosami...
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 26 lip 2006

Eli-chan pisze:PS Strasznie denerwuje mnie ten gostek z nastroszonymi włosami...

Tak, Eita zdecydowanie przypomina ukwiałka ^^

A tak serio to jestem po trzecim odcineczku (a to wszystko dzięki wspaniałej zasłudze dancestar, ta dziewczyna jest rewelacyjna) i muszę przyznać, że drama jest urocza. Co najśmieszniejsze, aż wstyd się przyznać lecz źle oceniłam biedaka jakiego gra tutaj Eita. Coraz bardziej zaczyna mi się podobać jego rola, natomiast Yuya jest kawaii :P Dorama może nie wysokich lotów, lecz na pewno w sam raz na upalne wakacje...
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 01 sie 2006

wlasnie zauwazylam ze jest 4 ^_^ zapomnialam juz ze sapuri jest we wtorki dostepne ^_^

uwielbiam dancestar24 tak szybko robi suby...jak nikt inny ^____________^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 01 sie 2006

czwóreczka bedzie? ^__^
a napisiki? już wiadomo, kiedy będą? bo zawsze były tak cudownie szybko^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 01 sie 2006

Na napisiki musimy troszkę poczekać...
Ze względu iż gryzze udostępniła dość późno kopię :(

Co do samej czwóreczki --- która jest już dostępna na naszym CB

Spoiler! No, no, no jedna z biurowych paskud powoli zagarnia Kame dla siebie...Gosh, co za wstręciucha !! Natomiast Ryo zachowuje się jak pies ogrodnika, sama nie zje i drugiemu też nie da... cóż za samolubstwo, ma męża, a mimo to romansuje z Eitą, w dodatku robi paskudne świństwa Minami !! Natomiast Pan Nastroszony jest rozdarty między młotem, a kowadłem. Wracając do żółwika, muszę przyznać że bardzo zbliżył się do Fuji-san ^^ I chwała mu za to, lecz jak się patrzy na te ich dziwaczne układy, to mam nieodparte wrażenie że akcja zmierza w zupełenie innym kierunku niż początkowo miało być planowane. Bo czyż Eita nie powinien zasiadać gdzieś na drugim planie ?? Okej, może i to poprzekształcali, ale jak do tej pory mamy zachowanych sporo elementów z mangi... JA NIE CHCE !! !! !!
Gwiazdi jak ściągniesz dwójeczkę MB, MH i Sapuri to daj znać...
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 15 sie 2006

No nareszcie coś na co widz czekał od dawna...kiss. Mają strasznie zapóźniony refleks :(
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 15 sie 2006

nooo, bo ja już się bałam, że Fuji-san bedzie z Eitą, albo w ogóle watek miłosny bedzie niewydazony, jak np w "koi ni ochitara". Ale jest kisu=jest dobrze.
Ale... czy wczoraj nie był dopiero 6 ep? (czy ja moze zapóźnona jestem?) bo na fotach pisze ep. 7...

btw, wrzuci ktoś Sapuri 06 na DD CB?

Wróć do „J-drama”