[2006] Sapuri

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 15 sie 2006

You're welcome :]

Baaa poza całusem padnie również wyznanie ze strony Kame ^_^ Może nareszcie coś zacznie się zmieniać...

Choć muszę przyznać, że seria jest zbyt lekka i w pewnych momentach to troszkę razi...owszem nie oczekiwałam jakiejś burzy mózgu, jednak seria jest zbyt płytka by zaliczyć ją do jakiejś porządnej produkcji... ech, mimo iż jestem minimalnie rozczarowane to i tak oglądam dalej...co ze mną jest nie tak O_o

Pisałam w poprzednim poście, że Sapuri ep 6 już jest na naszym CB ^..^

Natomiast na fotkach pisze 7, bo hmmm zaspojlerowałam preview kolejnego odcineczka...a prawidłowo wczoraj wyszedł dopiero szósty epek :]

Awatar użytkownika
Teeno
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Teeno » 18 sie 2006

Skonczylem wlasnie 5 ep i jest dobrze ;-] Przede wszystkim lubie bohaterow, niemal wszystkich, a nie zdarza sie to czesto. Polubilem nawet role Eity, choc z poczatku wydawal sie wrednym palantem. Mowiac szczerze jak dla mnie Misaki mogla by z nim byc; nie wiem czy chodzi o roznice wieku, ale jakos nie widzi mi sie jej z Kame. Mogli by zostac dobrymi przyjaciolmi, a zolw powinien startowac do Yuri ;-P (widze ze w 6-ostym epie bedzie jakas scena miedzy nimi, ale ofcoz nic sie pewnie nie wydarzy >.>).
Co to za utwor KT w openingu? Wyszedl juz singiel albo cos?
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 18 sie 2006

Wszystko pięknie, ładnie tylko Yuya kocha Minami ^^ I TAK MA BYĆ !! !! !! Co do Eity miałam podobne zdanie, z początku tak mnie irytował że nawiedzały mnie skurcze żołądka. Dobrze, że zrobił się z niego porządny facet, ale Spoiler! Minami go i tak rzuci...i w tym momencie jej klasa wyjdzie na równi z głupotą

A Yuri mimo iż naprawdę mi jej żal, bo sympatyczna z niej istotka tak pozostanie zapewne sama :(

Z tego co mi wiadomo ostatni singiel KT zwał sie Signal...o następnych nie słyszałam, w ogóle ta piosenka z czołówki Sapuri jest wzięta z kosmosu, gdyż prawidłowo powinni dać utwór Ayaki, a oni w ostatniej chwili wszystko pozmieniali...więc na dobrą sprawę to wielka niewiadoma :]

O samym openingu S krążą wszelakie zapytania, z tego co wiadomo wyszedł OST, lecz patrząc na romanizację nie ma konkretnej nazwy utworku. Co najśmieszniejsze nie spotkałam się nigdzie z możliwością zassania pełnej wersji tej piosenki (muszę sie zabrać za ten OST) ^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 18 sie 2006

Detektywie Ma-chan, czekamy na wyniki śledztwa w tej podejrzanej sprawie :P a potem jeszcze ul^__^
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 18 sie 2006

Teeno pisze:Co to za utwor KT w openingu? Wyszedl juz singiel albo cos?

hmm... chyba się nazywa po prostu Sapuri OP xD przynajmniej ja nie znam żadnego konkretnego tytułu...

Martul - moge tak do ciebie mówić prawda? pisze:Z tego co mi wiadomo ostatni singiel KT zwał sie Signal...o następnych nie słyszałam

dobrze słyszałaś, ostatnie co KT wydali 'oficjalnie' to singiel SIGNAL, ale tak poza tym oni co 5 minut mają pełno nowych kawałków które nigdy nie zostają wydawane na płytach...

Martul pisze:Co najśmieszniejsze nie spotkałam się nigdzie z możliwością zassania pełnej wersji tej piosenki

hm... ja też mam tylko rip z samego openingu, ale jak ktoś chce mogę wrzucić ^^

Co do dramy.... oglądam capsy z każdego odcinka i mnie zawsze korci, żeby się za to wciąść [wziąć? XD jak to się pisze xDDD], a już szczególnie po tych screenach z 7 odcinka ;), ale z drugiej strony z tego co czytałam opis, z tego co widzę po tych screenach i z tego co mi mówiły osoby, które to oglądają, to tak mi się widzi, że to jest Anego New Ver xP... a Anego to jest drama, dzięki której stwierdziłam, że już nigdy w życiu nie obejrze nic, co nakręcono w Japonii -.-. Na szczęście z tego dramowego dołka wyciągnął mnie Kurosagi i Nobuta wo produce :P. Anyway, z jednej strony chciałabym to obejrzeć, bo tam gra KAme, ale z drugiej jak przypomni mi się Anego [a przypomina mi się co chwilę kiedy coś czytam o Sapuri], to mam ochotę mordować... >.>
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 18 sie 2006

heh, ja włąsnie najbardziej lubie typ dramy taki jak Anego *__* :P
Ale jak dla mnie Sapuri jest bardzo dalego od Anego...
Nie wiem, co Ci się nie podobało w Anego ( no własnie, co?!?!), więc nie wiem, czy to Ci się spodoba, ale jak dla mnie, reamy znacznie się róznią. (Na niekozyść Sapuri niestety, Ale skoro Ci się nie podobało Anego, to może własnie Sapuri się spodoba^^)
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 18 sie 2006

w Anego mi się nic nie spodobało oprócz jednego 3 sekundowego fragmentu w 3 odcinku jak Kurosawa tak zalotnie wyzywająco spojrzał na Anego xD i tyle... a co mi się nie podobało, to już zupełnie oddzielny temat, więc sobie daruję ^^
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 22 sie 2006

Spoiler! Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Pare capsow z epow xD^_^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 22 sie 2006

hurra! ^__^ napisy do 7 epa już są (dancestar24 jest cudowna- dziewczyny, musimy brać z niej przykład przy robieniu goonga!) , za 2 minuty skończę sciągać z boxa^^ i zaraz zobaczę kisu kisu. Ureshii^^

heh, nim zdążyłam to napisać, już się sciągneło^^
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 05 wrz 2006

ok, widzialam juz screeny z 9 epa... jak narazie kazdy ep ogladam tylko w screenach XD jak dojde do ostatniego to zadecyduje czy sciagac drame... poki co widze ze to jest niesamowicie podobne do anego, nawet maja jakies romantyczne schadzki i rozmowy pod fontanna, jak w angego _^_
anyway, japonczycy znow skobiecają facetow xD Yuya ma w tym odcinku niesamowicie babska role - przeziebil sie biedactwo, rozchorowal, a ta jego ukochana ktora to niby go nie kocha taszczyla go do domu i sie nim opiekowala... i bylo kilka romantycznych fragmencinko, bueh :P. ja nie wiem, jak ja bym byla japonskim facetem, to bym nie pozwolila sie tak zciotowacic jak to lansuja azjatyckie media :/
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 19 wrz 2006

Własnie obejrzałam 10 epek (wiem, lekkie opóźnienie mam, ne^^ jutro pewnie 11 sciągnę, tylko na napisy trzeba poczekać.) Sama drama jest raczej przeciętna, ale ten ep mi sie bardzo podobał. Kto wie, może jeszcze zakończenie sprawi, że bedę mieć lepszą ocenę tej dramki.
No i Kame był słodki- co mogłam obserwować na moim nowiutki cudnym panoramicznym monitorze^^ :P
Wiec teraz czekam, jak się zkaończy historia Fuji-san i Yu-kun'a ^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 20 wrz 2006

Yey, własnie sciągam sobie z naszego CB 11 epik. To już ostatni. Drama niby średnia, ale jednak jestem bardzo ciekawa jak się skończy^^* Mam nadzieję, że subki szybko wyjdą.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 22 wrz 2006

Ech... widze, że chyba tylko ja to ogądam... A własciwie oglądałam, bo jestem już po ostatnim odcinku^o^ 2 ostatnie epki rekompensją różnie niedostatki epków wcześniejszych^^ Moja końcowa ocena to 6,5 (to pól to za ame i ENJOY^^)

Ostatni odcieczek był badzo sympatyczny i zakończenie udane^^ awet sie wzruszłam, kiedy Spoiler! tata Satsuki przyszedł na ten jej koncert. Chociaż ja wiedziałam od samego początku, że on w końcu przyjdzie :P no ale co tam i ta i sie podobało. Bardzo kawaii był też otyw, jak Enjoymen narysował Satchan siebien na kartce nut, żeby się nie stresowała, a ona mu potem narsysowała siebie na jego prezentacji. ^^

No i do tego Kame w gajerku *_*
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 22 wrz 2006

ja tez to ogladam ^_^ a wlasciwie juz skonczylam ^_^

dramka fajna, lekka i przyjemna no oczywiscie duzo KAME!! ^_^ za to jest big + ^_^

SPAM!!!-->
powiem tylko ze ten kiss na koncu 11epa wygladam malo przekonywujaco <---
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 22 wrz 2006

No niestety, kissy nie są mocną stroną dram T_T

Wróć do „J-drama”