[2006] Sapuri

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 24 wrz 2006

Eliza pisze:No i do tego Kame w gajerku *_*

Jak go tak zobaczyłam to aż mi się oczka zaświeciły :D

A tak ogólnie to rzeczywiście taka lekka drama, którą w sumie nieźle się ogląda.
No i ostatni odcinek mnie nie rozczarował, bo w takich dramach powinno być tak jak się tego spodziewamy :wink:

Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 20 paź 2006

zgadzam się z wami :)

KAME *_*
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 08 wrz 2007

Swoją drogą seria mnie nudzi :/ W opisie było ze to ona bedzie szlała za nim od początku a tymczasem ona świruje do tego goscia, Kame biedaczek dobrotliwy wzdycha do niej. Dopiero w siódmym odc cos zaczyna sie rozkręcac. NUDY!!! Oglądam ze względu na Kame i Itoh ale.... hm... myslałam, że bedzie ciekawsze :(
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 25 sie 2008

a kurcze, ja to jestem na czasie >.> nie ma co -_-;
Własnie się zorientowalam, ze wydali u nas, tylko jakis rok temu, mangę [Suppli, Mari Okazaki, wyd. Hanami), na podstawie której zrobiona jest ta drama.
Czytał ktoś?
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 25 sie 2008

Ekum, to drama byla na podstawie mangi? Dobrze wiedziec...chyba f>>

Anywayzzz, mnie przy ogladnieciu trzymal tylko Kame (ogolnie w skali 1-10: dla dramy gdzies kolo niskiego 4, dla Kame 9,5<3) wiec trochu nie widze sensu w czytaniu mangi><;
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 25 sie 2008

Mnie tez drama się tak słabo podobała, ale myślę, że maga może być nawet nie taka zła. Jakbym miała od kogo pożyczyć, to z chęcią bym przejrzała chociaż ^^
Awatar użytkownika
Pinikio
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Pinikio » 14 lip 2009

Porzuciłam po pierwszym epku i nie zamierzam wracać ^^'' Kocham mangę Suppli i miałam nadzieję zobaczyć w miarę trzymającą się kupy dramę, a tu klapa... Wcisnęli mi tu Kamenashiego i się cieszą... Może moje argumenty nie są zbyt sensowne, ale po prostu nie zniosłabym tej dramy ani minuty dłużej :/
"Uwierz w anioły nawet jeśli ich skrzydła są czarne. Uwierz w diabła nawet jeżeli na jego rogach spoczywa płonąca aureola."
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 31 lip 2009

Tak ostatnio chwaliłam wszystko co widziałam, że myślałam, że ta tendencja przetrwa. Chociaż nie wiem, czego się spodziewałam biorąc się za dramę taką jak Sapuri - ciastko w obsadzie i w sumie tyle.

To prawda, obejrzałam do końca, ale przy ostatnich odcinkach myślałam, że nie starczy mi cierpliwości i porzucę, albo chociaż zacznę ostro przewijać xPP

Lubię Kame, lubię Eitę, ale uhhh, co to za aktorka? Ito Misaki niejaka. Boszzz, czy nikt jej nie powiedział, że jak jest aktorką to powinna grać? Okropna postać, rozlazła straszliwie, na dodatek ten głos... To trzeba usłyszeć ;)

Fabuła straszna. Jakby jej nie było, bo rozłaziła się praktycznie od pierwszego odcinka (który, patrząc z perspektywy, był najgorszy ze wszystkich). W ogóle nie wiem co to było - gadki o pracy, jaka to jest wzniosła, wspaniała rzecz, ciągle siedzą w pracy i pokazane jest jak pracują, pracują, pracują. Kolejne projekty, zadania (zawodowe ofc), jakiś tam niemrawy romansik z Eitą, jakiś tam niemrawy romansik z Kame, od czasu do czasu pocałują się, żeby widzowie się obudzili, a na koniec UWAGA SPOILER wszyscy są szczęśliwi, i jest ogólny, wielki, głośny happy end. Czyli bajka xPP

Ok, przyznam, że może troszeczkę fabuła ruszyła od połowy. Wcześniej zero (jak dla mnie) akcji, potem minimalna. I w ogóle serwują nam tam wiele różnych niepotrzebnych rzeczy - jak wgłębianie się w więź ojca i córki, stereotypowo mądrzejszej niż dorośli. Natomiast kompletnie pomija się sprawę jaka naprawdę jest główna bohaterka - jej osobowość i ogólnie to, jak żyje jest przedstawione płytko i pobieżnie.

Uff, nie polecam xPP
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2006] Sapuri

Postautor: evelinux » 17 lis 2010

obejrzałam na razie 3 epy.. dziś 3-ci.. no i.. oprócz ślicznych Kame i Eity do podziwiania to na razie się tam jak dla mnie nic ciekawego nie dzieje.. za to Kame i te włosy <33 on w tym fryzie wygląda zdecydowanie najlepiej!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2006] Sapuri

Postautor: Reira » 10 cze 2012

Po około 5 latach od obejrzenia 1 odcinka w końcu udało mi się skończyć tę dramę na przewijaniu. Nuda, nuda, nuda, nuda, nawet Natsu no Koi wa Nijro ni Kagayaku z MatsuJunem było lepsze. Jedyna zaleta: Eita, wady: brak polotu, Kame, główna bohaterka, relacja ojciec-córka, romanse biurowe, ploteczki biurowe, monologi wewnętrzne Fuji-san, 4 wewnętrzne monitory Fuji-san, zakończenie: zakochani idą za rękę w stronę zachodzącego słońca... ech. Tragedia!

Nie jestem pierwszą osobą, która po sięgnęła po tę produkcję po przeczytaniu mangi i zwątpiła, więc nie mogę jej polecić nawet zagorzałym fanom Suppli.

Wróć do „J-drama”