[2015] Second Love

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

[2015] Second Love

Postautor: Mizuki » 17 lut 2015

Second Love [2015]

Obrazek

Tytuł: Second Love
Romaji: Sekando Rabu
Japoński:セカンド·ラブ
Reżyseria: Ayuko Tsukahara
Scenariusz: Shizuka Oishi
Sieć: TV Asahi
Data: 06 lutego 2015 -
Czas: piątek 23: 15-24: 15
odcinków: 8
Język: japoński
Kraj: Japonia

traser

Opis

Kamenashi Kazuya jako Taira Kei tancerz tańca współczesnego wraca do Japoni po ukończeniu studiów w Niemczech. W Europie nie udało mu się odnieśc zamierzonego sukcesu. Nie mając środków do życia rozpoczyna prace jako robotnik fizyczny. Poznaje nauczycielkę z prestiżowej szkoły średniej. Yui Nishihara (Kyoko Fukada ) uwikłana jest w romans z żonatym mężczyzną. Tak rozpoczyna się historia miłosna w której bohatorowie będą musieli pokonac przeciwnosci losu i własne słabości.

Obsada:
Kazuya Kamenashi - Kei Taira
Kyoko Fukada - Yui Nishihara
Akari Hayami - Ayako Noguchi
Fuka Koshiba - Sora Takeuchi
Yusuke Onuki - Yuto Ichinose
Natsuko Akiyama - Haruko Ueda
Susumu Terajima - Shigeyoshi Tajima
Yumi Asou - Mariko Nishihara
Katsuhisa Namase - Taro Takayanagi

Ode mnie

Napaliłam się na tę dramę z Kamenkiem, któremu towarzyszy Kyoko Fukada. Bardzo ją polubiłam w Friends. Opis dramy, obsada, OST KAT TUNów, klimat stoczni wskazywało, ze będzie to strzał w dziesiątkę. Początek jednak jakoś mało wciągający. Jestem dopiero po 1 epie, więc zobaczymy co dalej. Plakat jak dla mnie był mega obiecujacy. :mrgreen:

...........dobra, przyznam się Kamenek w białym sweterku :melt: i w końcu wrócił do starej fryzury miałam dość tej babcinej szopy..... no tęskniłam za nim......
Japonia to kraj sprzeczności i skrajności. W tak konserwatywnym miejscu jakim jest szkoła dzieją się ciekawe rzeczy jak romans w pracy. Scena w love hotelu gdzie nieślubny śpiewa karaoke wierzcie mi spowodował moje odrętwienie :rolly: To jak szybko nasza główna para przeszła do konkretów po krótkim "kocham Cię" posadziło mnie w fotelu. Oh Japonio dokąd zmierzasz? Same sceny mało pikantne a Fukada należy raczej do tych aktorek bardziej tu i tam rozwiniętych. Niestety Kamenek powinien do Miury na szkołę uwodzenia się zapisać...ale jest uroczy no cóż mam do niego słabość :melt:

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2015] Second Love

Postautor: Mizuki » 18 lut 2015

Po drugim epie powiem krótko!
Za małe te łóżko nic nie widać i boję się, że spadną!
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Re: [2015] Second Love

Postautor: wersalus » 28 mar 2015

Po pierwszym ep. całkiem dobre wrażenia. Fukadę chyba przestało boleć po operacji twarzy bo się uśmiechała :P ale jak zobaczyła gościa tańczącego w skarpetach znów zesztywniała :lol: . Zobaczymy co dalej.

edyta
Po drugim ep. stwierdzam, że Mizuki kłamie, do łóżka weszłaby jeszcze ex Ayako :twisted: .
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?

Wróć do „J-drama”