[2005] Hana Yori Dango

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Re: [2005] Hana Yori Dango

Postautor: Heartless » 08 kwie 2014

No cóż przyznaję się, że HYD było w mojej pierwszej dziesiątce obejrzanych dram z krajów Azji, po odkryciu love-drama.pl.
Teraz z perspektywy kilku lat muszę powiedzieć, że nadal mam do niej sentyment i z przyjemnością do niej wracam :fav: . Obejrzałam wszystkie dostępne wersje HYD i Matsumoto Jun jest IMO najlepszym Tsukasą. Taki księciunio z głową w gwiazdach, przekonywujący wszystkich o swojej potędze pięściami aby ukryć swoją samotność i lęki. Słodziak taki :melt: Tsukush w wykonaniu Inoue Mao też była świetna. Jak ja nie znosiłam jej koreańskiej wersji brrr :grumble: . Całe F4 było takie spójne i rzeczywiście można by uwierzyć w ich przyjaźń na dobre i na złe. Każdy z 'kwiatków' był wyrazisty i przez to fajny. No może oprócz Oguri Shuna - jego postać była jakaś drewniana trochę.
Interesuje mnie czy są gdzieś dostępne polskie napisy do sezonu 1 i 2, może ktoś ma i mógłby się podzielić nimi ze mną?
Kto nie oglądał to zachęcam do obejrzenia.
Aha, zapomniałabym pochwalić muzyki w tej dramie. Moje ulubione kawałki to: Yamashita Kousuke - "Cloudy Noon", "Flower 4", "Melting Pot", "Tsukushi" oraz Planetarium i Flavour of Life - być może zmieszałam sezony ale trudno lubię te kawałki :fav:

Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
Basia040690
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Re: [2005] Hana Yori Dango

Postautor: Basia040690 » 11 kwie 2014

Bardzo podoba mi się Hana Yori Dango, postacie są bardzo zabawne, fabuła również jest świetna :)

Wróć do „J-drama”