[2005] Hana Yori Dango

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 11 sie 2006

moze jednak filmu nie bedzie? o sweet spy mial byc film i jakos niema to moze 2 serie zrobia ? xd

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 12 sie 2006

o matko, druga seria... juz sie zaczynam bac XD eh, bedzie trza obejrzec... >.>
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 19 wrz 2006

iiiiiiiiiiiiiii >_<
Właśnie widziałam zapowiedż Hana Yori Dango 2. uhuhuhu^_______^ Nie mogę się doczekać. Wreszcie nowa dramka z przesłodkim MatsuJun'em^^

(dla zainteresowanych: comercial HYD2 jest na clubbox.co.kr/dokidoki ^^ ale w formacie mpg (15 MB), do którego akurat nie mam kodeka. Ale mam nadzieję zmienić to jutro^^)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 19 wrz 2006

oo... zapowiedz jest ? nie mam co prawda clubboxa ale moze mi sie uda na youtube zerknac ;D
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 19 wrz 2006

kya! Matsu! Już nie mogę się doczekać i jeszcze Shunek :D Uwielbiam tych gości ^^
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 19 wrz 2006

Sunek ? hmm... ja ostatnio ogladalam Stand UP! i wiedzialam, ze facjata jednego z nich mi sie znajoma wydawala (oczywiscie nie chodzi mi tu o YamaPi :P). No i... gdzies zobaczylam ze to on wlasnie gral w HYD jako Rui... eh... xP
Tak czy inaczej on mi sie nie podoba kompletnie (jeszcze bardzien niz Kame) wiec jakas euforia z jego powodu mnie nie dopada... xP
(a teraz chowam sie pod stol przed fankami Kame i Shuna xP)
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 24 wrz 2006

OOooo już widzę, że przydreptanie tu to była jedna z lepszych decyzji w moim podłym wkrótce już nie studenckim życiu (czyt. małe gestapo mnie wykończy) Hana to była moja druga drama jaką obejrzałam i strasznie mi się spodobała jednak byłam lekko zawiedziona końcem.... Chociaż z drugiej storny (wcześniej raczej gustowałam w anime) boję się troszkę jeszcze nie znam na tyle dram by wiedziec czy to jest tak jak z anime czym dorabiają więcej tym gorzej bo np ostanio obejrzałam sobie Fushigi Yugi nio i wszystko do 52 odcinka było miodzio a OAV-ki to niebiosa zlitujcie się kto taką fabułę mógł wymyśleć???? Ło matko.. aż sie przekręciłam po tych 12 odcinkach i zastanawiałam się czy dojdę do siebie.. Dlatego martwi mnie czy Hana nie straci na jakości w drugim sezonie????
Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 24 wrz 2006

CZęsto tak bywa, ze druga seria jest słabsza, ale nie jest to zasadą, więc możemy mieć nadzieję. JA tam nie mogę się doczekać zarówno HYD2 jak i (jeszcze bardziej) Goong 2 ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 wrz 2006

Właśnie... tak bywa, że 2 sezon gorszy jest no ale... hmm... ja zazwyczaj ogladam kontynuacje z sentymentu nawet jak są nienajlepsze xP
Oczywiscie czekam na drugi sezon HYD ale nie tak bardzo jak na Goonga xP
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 25 wrz 2006

ze mną jest tak samo... ciekawe co to powymyślają i w jednym i w drugim przypadku :)
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 27 wrz 2006

Noo ciekawe co powymyślają :P Ja też się już doczekać nie mogę...
Mam tylko nadzieję, że pociągną dalej jakieś wątki z mangi, a nie będą wymyślać wszystkiego od początku.... bo to wtedy wyjść może mały koszmarek....
No ale tak czy siak to obejrzę [tak jak Devi mówi, chociażby z sentymentu :P ] W końcu nie będzie to takie długie jak MG2, do którego zabrać się nie mogę nawet z sentymentu :roll:
Awatar użytkownika
awri

Postautor: awri » 27 wrz 2006

niedawno obejrzałam film i nawet mi się podobał, niestety bez napisów i mało co rozumiałam ^^ może ktoś ma do filmu napisy?? za udostępnienie byłąbym szalenie wdzieczna :) bardzo mnie cieszy, że bedzie 2 seria-
mam nadzieję, że się nie zawiode na 2 serii :>
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 15 gru 2006

awri, skąd go wynalazłaś ?? Ja szukałam i nic :cry: A też chciałam zobaczyć ^__^

Oglądałam na youtube fragmencik programu, gdzie to Mao-chan i Ogórek stali przemarznięci na Times Square...w czasie gdy zamieniali się w sopelki lodu pokazywano urywki z kręcenia zdjeć. No, no, zapowiada się ciekawie. Byle nie powtózyli błędów tajwańskich, a tak w ogóle zastanawiam się czemu Junek nie zabrał się z nimi. Dziwne, czy oni troszkę nagięli mangę czy to tylko me urojenie.
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 29 gru 2006

Moja pierwsza drama i natychmiastowa miłość do Matsujuna!

Scenarzyci bardzo dobrze wybrnęli, bo manga ma aż 36 tomów!

A od 5.01.2007 Hana Yori Dango 2!

Yatta! Będe oglądać nawet bez subów XD
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Postautor: kikisriki » 30 gru 2006

najgorzej jest jak czlowiek dopiero zaczyna sie poruszac w danym temacie! ja wlasciwie zaczelam do Hana Yori Dango i mnie wciagnelo na dobre! teraz bzikuje i szukam czegos fajnego bo chce jeszcze jeszcze jeszcze! szkoda tylko ze polskie napisy mialam tylko do 3 odcinkow no ale coz przynajmniej moj angielski staje sie coraz lepszy!

Wróć do „J-drama”