[2003] Kimi wa petto

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Kimi wa petto

Postautor: martulex » 18 sty 2006

Ostatnio coś mnie mało na forum...odwieczny pochłaniacz czasu w postaci egzaminów wreszcie mnie dopadł...z kolei do doram niestety mało zaglądam :( Mój błąd, bo otóż pojawił się topic KiMi Wa PettO...niewiele jest naprawdę świetnie zrobionych dram w oparciu o mangę....a jeszcze mniej takich, w którcyh scenariusz byłby bezbłędnie napisany a aktorzy hmmm perfekcyjni :) Co jest najważniejsze w doramie zostały poruszone praktycznie wszystkie najważniejsze wątki mangi, na której ona bazuje...zadziwiające że zamknięta została tylko w 10 odcinkach :P I o ile Koyuki pokazała wspaniały obraz 29 letniej kobiety sukcesu, która balansuje między różnymi emocjami i uczuciami...tak Matsu Jun pokazał cały wachlarz swoich niezwykłych umięjętności aktorskich...byłam...baaaa jestem pod wielkim wrażeniem...do tego stopnia, że analizując kwestię doboru ról wybór był idealny....lepiej zagrać się nie dało. Kimi wa petto jest w pierwszej trójce moich ulubionych doram i pewnie zawsze będzie....Jak dla mnie najlepsza interpretacja mangi jaka mogła zostać stworzona przez człowieka...lepszej jak do tej pory niestety nie widziałam...a szkoda :wink:

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 18 sty 2006

mnie Koyuki nie przekonała, za stara dla Juna był i tyle, co do samej dry to ujdzie w tłumie, a Jun, no cóż widać, że aktor z niego będzie wspaniały aktor, albo już jest^^
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 19 sty 2006

Yamashita Tomohisa pisze:mnie Koyuki nie przekonała, za stara dla Juna był i tyle

a Noda za stara dla Kurosawy :P
Awatar użytkownika
mazzi
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: mazzi » 19 sty 2006

Dla mnie tam Koyuki by nie była za stara ;)
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 19 sty 2006

Petto ściągałam zaraz na początku mojego dramowego szału, strasznie miło to wspominam XD Swietna i słodka komedia. Zgadzam się z Martoszkiem - doskonale oddany klimat mangi (która swoją drogą należy do moich ulubionych). Przy końcówce się rozpłynełam i tak już zostało xD

Czy Sumire za stara dla Momo... na tym polega urok tej historii oraz przynajmniej część intrygi. Zresztą, od kiedy wiek ma znaczenie XD oboje dorośli w końcu ;P
[img]http://i23.photobucket.com/albums/b400/imi_lena/aibadrugsig.jpg[/img]
:::be my last:::
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 19 sty 2006

może 9 lat czy ileś nie wielką jest róznicą, ale twarz jej mnie denerwuje^^
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 18 sie 2006

mi też się podobała ta dorama. jak dotąd (wraz z Nobutą) najlepsza jaką oglądałam :)
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 29 gru 2006

Obejrzałam tą dramę ze względu na MatsuJun'a (bo przyjełam sobie za punkt honoru zobaczyć wszystko w czym grał.) i dlatego że manga bardzo mi się podoba.

Drama mi sie podobała, i nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Momo i z chęcią znalazłabym pudło z nim pod moim mieszkaniem :)

Słyszeliście że, piszą scenariusz do KwP2? Narazie tylko piszą, żeby zobaczeć co można z tym zrobić. Mam jednak cichą nadzieję,że albo oni nie zaangażują Juna albo on odmówi, widze go w bardziej ambitnych dramach :wink:
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 29 gru 2006

Oooo przyznam, że nie miałam o tym zielonego pojęcia ^^

Jeśli rzeczywiście doszłoby do kontynuacji (Mój Boże co to z tego może powstać) to nie jestem w stanie sobie wyobrazić tej cudownej doramy bez Matsu Juna. Owszem, ambitne produkcje sprawiają, iż aktor się rozwija...lecz w moim odczuciu rola MoMo to spore wyzwanie. Nie każdy potrafiłby zagrać w tak zwariowany, szalony sposób, a przy tym zachować naturalność i profesjonalne podejście :wink:

Chyba jednym z jego poważniejszych projektów było Tokyo Tower, wspaniały film...a teraz z utęsknieniem czekam na Boku wa Imouto ni Koi wo Suru. Czytałam mangę, widziałam anime i tak sobie myślę jak oni to przedstawią. Zapowiada sie dość kontrowersyjna produkcja, chyba że Japończycy nakręcą ją w sposób bardzo subtelny.
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 29 gru 2006

Ubóstwiam Matsujuna i chciałabym jednak żeby nie grał w dramach opatrzonych numerkiem 2 :)

Ah~ Tokyo Tower, co za fanservice :P
Bardzo odwazna rola!

Wiesz, jak się dowiedziałam że Jun zagra w tym filmie to w te pędy sięgnęłam po mange i mimmo że pałam dużą miłoscią do incestu to manga była...banalna. Słyszałam że film wyszedł podobnie :/
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 22 mar 2007

CZy jest jakaś inna wersja subów do tej dramy niż JTV?
Zasadniczo to muszę to ponownie ściągnąć i chciałabym coś w maxymalnie pięknej jakości, tylko coś mi się zdaje, ze nie ma niestety...
Są jakieś sfoty?
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 22 mar 2007

Softów brak, ale pliczki w ładnej jakości może i by się znalazły...Jeśli chodzi o inne hardy to niestety takich brak :[ Wiem, Eli ja również wolałabym mieć tą serię w HQ...
Awatar użytkownika
kasumiseizou
Co to jest dorama? o_O

Postautor: kasumiseizou » 16 maja 2007

Aaahh me uwielba Kimi wa petto. Sam pomysl zeby Jun grał czyjegos petto byl wrecz kapitalny.

Najbardziej podobaly mi sie poczatki kazdego epa kiedy mowil
"czesc jestem momo (...) ...ale seks jest zabroniony"

XD
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 29 sie 2007

Dobra zaczynam oglądać!:)
Czy będę mieć bardziej męskie czy damskie podejście?!
Zobaczymy:D
hehe... 1 ep!
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 29 sie 2007

Woa, aż się dziwię, że nie ma tutaj moich przysłowiowych 3 groszy, zwłaszcza, że oglądałem tę dramkę już kawałek czasu temu.

Generalnie dramka fajna. Junek IMO całkiem pasował do tej roli i zagrał ją świetnie. Pomysł też mi się podobał - sam bym chętnie sprawdził na swojej skórze, jak to jest być takim petto, heheh. XD

Jedyne, co bym zmienił, to w roli głównej obsadził inną aktorkę, bo nie przepadam za Koyuko :P No cóż, nie można mieć wszystkiego niestety.
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]

Wróć do „J-drama”