[2002] Hito ni Yasashiku

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

[2002] Hito ni Yasashiku

Postautor: Karin » 15 paź 2006

UWAGA! -> serial mnie zaciekawił, ale info o nim zdobyłam z jakiejś gazetki. Nie oglądałam jeszcze ;]

Obrazek

Tytuł : Hito ni Yasashiku (ang. "Be nice to people" lub "3 peace")
Ilość odcinków: 11
Stacja emitująca: Fuji TV
Emisja: 07.01.2002 - 18.03.2002
Gatunek:
komedia/dramat (?)

Obsada:
Katori Shingo jako Maeda Zen
Matsuoka Mitsuru jako Yamada Taro
Kato Koji jako Otsubo Ken
Suga Kenta jako Igarashi Akira
Hoshino Mari jako Sasaki Nozomi
Konishi Manami jako Mizusaki Hanako
Ryo jako Hyuga Yu
Jinnai Takanori jako Hyuga Ryuichi
Brother Tom jako Harry
Okayama Hajime jako Kuwabara Akira
Oshima Yoko jako Sento Owner
Ohgo Suzuka jako Kameyama Rika
Ikuta Toma jako Yusuke (Tsugumi Gakuen, odcinek 5)

Opis:

Serial opowiada o trójce zwariowanych chłopakach (Yamada Taro, Ken Otsubo i Zen Maeda), którzy sa nieodpowiedzialni i mają niewyparzone gęby. W ich mieszkaniu zawsze panuje bałagan i chaos. Codziennie ich budzi 20 budzików. (!!) Żyją samotnie, podrywając kobiety i upijając. Pewnego dnia do ich mieszkania drynda pewien chłopiec. Trójka facetów z wielkim oburzeniem otwierają drzwi, bo dzwonek pozbawił ich przyjemności pospania jeszcze kilku cennych minut. Jakie jest ich zdziwienie jak u progu widzą przestraszonego chłopca, który drżącą ręką podaje im list... Matka tego sześcioletniego chłopca-Akiry wysyła go jego wujka w Tokyo...nie sprawdziła jednak czy ten wujek nadal mieszka pod wskazanym adresem. Zamiast do ukochanego wujka trafił do trójki degeneratów, z których żaden nie miał kompetencji do zaopiekowania się malcem. Żeby było ciekawiej... rodzice są nieuchwytni, wuj wypiera się kontaktów z rodziną Akiry no i jeszcze nasza trójka przehulała kieszonkowe chłopca w wysokości 1 miliona jenów!! Co dalej będzie...?

Oficjalne www: http://www.fujitv.co.jp/jp/b_hp/3peace/" onclick="window.open(this.href);return false;

mam nadzieję, że was zainteresowałam tą pozycją ;]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v294/misskarina/2-1.jpg[/img]

Wróć do „J-drama”