[2005] Nobuta wo Produce

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 12 sty 2006

A mnie wydawało się że Shuji zakocha się w Nobuko, szczególnie po tym jak Akira postanowił już jej więcej nie "produkować''!i by ta był jego dziewoją!Mariko nie lubić i tyle!Ale świetnie se laska wymyśliła jak ich zdołować!podziwiam ją za świetne pomysły, które mogła by zamienić te w dobrą sprawę!Bo przecież jak tu nie kochać Akiry czy Shuji`ego ^^
Podobało mi się jak Akira wpadł do domu Shujiego i pokazał mu co potrafi!^^ mina była nietęga!uśmiałam się troche!
I imitacja kucyka była fajniusia!szkoda tylko, ze nie gawędzili ze sobą jak normalni kumple przez czły czas tylko Nobuko i Nobuko!

Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 12 sty 2006

Wolę nie myśleć o przyszłości i jak Shuji i Akira spędzają czas, kiedy Nobuko niż nie ma. Nagle okazuje się, że nie mają o czym gadać >.> A że jedynym więzadłem między nimi była właśnie Nobuta! Bosz.. Może wymyślą coś na NwP 2..
Akira wymiata :D i nie mówię tu o tej 'popisówie' [phi każdy tak potrafi:P] ale o czerwonej tubuni O.o. Albo jego śmiech O.o nie wiedziałam, że można się tak smiać na zawołanie. A może on MA taki śmiech? Bo poza SU i NwP nigdzie go więcej nie widziałam/słyszałam. A w SU raczej [o ile pamiętam] głośno się nie śmiał, a za to pałkami obrywał po głowach :P tzn jednej, nie że jakaś anomalia, nie?[że chyba mylę dramy.. nanana]
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 12 sty 2006

aach Nobuta. Moja the best drama ever. Wszystko w niej jest doskonałe, scenariusz, humor, aktorzy, oprawa, muzyka... nawet kot jest genialny!! XD
Oczywiscie nie od razu chciałam ją nagrywać, ale szybko, po pierwszym odcinku uzależniłam się.
Kame-Shuji i Pi-Akira, najwspanialsza para xP ta, Sol ma rację (bosze, ja to powiedziałam??)
I ja kocham ich wszystkich, cała trójeczkę. Nie potrafiłabym wybierać chyba Oo I bardzo się cieszę, że Nobuko nie wybrała, zadnego z nich ;P
Z początku kibicowałam parze ona/Akira, ale patrząc z perspektywy czasu to było genialne... Łeeeee KOCHAM TĘ DRAMĘ!!!
nie chcę spojerować, bo nie chce nikomu psuć zabawy (koleżanka, która nie dooglaa, patrzy mi przez ramię), ale końcóweczka jest kochana.
Ryczałam prawie na każdym odcnku, ze wzruszenia, ze śmiechu...
[img]http://i23.photobucket.com/albums/b400/imi_lena/aibadrugsig.jpg[/img]
:::be my last:::
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 12 sty 2006

No to się rozumiemy^^ja ryczałam na każdej scenie z Nobuty!Piękna darama, nie wiem czy coś wzbudzi moją sympatię w tym roku!Ja chce drugi sezon!Akira i Shuji, nie moge się od nich oderwać!
Końcówka najbardziej mnie zaskoczyła, myślałam, że Akira nie będzie tam gdzie jest na końcu (nie spojleruje^^), a Nobuko nie będzie taka jaką została!I przyjażń Nobuko z tą dziwnie śmiejącą się miłością przyszywaną Shuji`ego!Ale mina Shujiego jest genjalna jak zobaczył Akirę^^duch czy co?
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 14 sty 2006

looolz, przeczytałam cały temat... ale spojlerujecie XD bosza bosza... To ja też pospojleruję, a co - nie czytać! ;P

Mariko jest wspaniała osobą, jest po prostu kochana i ja ją uwielbiam. Naprawdę jej na Shujim zależało a on tak chamsko się z nią obszedł... Demo cieszę się, że ostatecznie rozstali się z uśmiechem.
Co do Aoi to jest mi jej strasznie szkoda... Nieznoszę jej, ale żałuję bardzo. Smutne, że ktoś może tak się spaczyć.

A Akira lał wodę, że mu Nobuko kazała za nim fiu lecieć

a ja myślę, że ona naprawdę go za nim wysłała. Co nie znaczy, zę on nie miał chęci jechać.
Co do końcówki. Dobra, nie tak łatwo wyzbyć się zboczenia i skojerzenia same się nasuwają _^_ Sol, ty tu o przyjaźni się rozpisujesz a co mi w smsie o północy po obejrzeniu ostatniego epa wysłałaś? XP
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 14 sty 2006

Właśnie obejrzałam sobie pierwszego ep'a Nobuty.
^_______^

I zapowiada się super. Jeśli będzie tak dalej, to moje przedexamowe silne ostanowienie popawy (czyli oddania sie sercem i całem pilnej auce) może się okazać niemożliwe do realizowania -_-'
A lepiej, żeby nie...

I chyba będę musiała zostać fanką Kamenashiego (nie ma na to rady :P)

Więcej napiszę, jak już będę po kolejnych ep'ach

PS Mi też Nobuko kojarzy się z Sadako^^
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 14 sty 2006

Jaką Sadako? XD Kiedyś Ajeciek mówiła o jakiejś mandze i dawała arta dziewczyny z grzywką i cieniem na twarzy, obciągniętą z jednej strony spódnicą i nie do końca czystą na dodatek... o tym mówicie? XD
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 15 sty 2006

bo ona jak wchodzi, a raczej stara się wejść do sali to ma tak spuszczoną głowę i te włosy jej opadają, że wygląda jak Sadako^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 17 sty 2006

Co lubię w Nobucie: (po 3 epach)
> klasyfikowanie dziewczyn w "skali sushi" ^_~
> śmieszne użycie angielskich słów^^
> Shujiego randkujacego z najpiekniejszą dziewczyna w szkole- nie dla jej urody, ale talentów kulinarnych (biedna...)
> panią vice-dyrektor (?)- fajowa babka
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 17 sty 2006

haha moja lista byla podobna na poczatku serialu...chociaz Mariko jakos nie polubilam poczatkowo. ale po chyba 5 czy 6 odciku wszystkie punkty list zwiazane byly z Akira :smitten: :smitten: :smitten: az sama sie sobie teraz dziwie, ze mnie denerwowal w poczatkowych odcinkach Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 17 sty 2006

^
az sama sie sobie teraz dziwie, ze mnie denerwowal w poczatkowych odcinkach

No mi też Akira nie przypadł do gustu, chociaż nie aż tak, żeby mnie denerwował. Ale się cieszę, że później będzie lepiej^^
Mam jeszcze tylko do wyrobienia 1,5 godziny dziennej normy (*norma przedsesyjna^^) i kolejne 2-3 epizodziki obejrzę! :D
Awatar użytkownika
mazzi
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: mazzi » 17 sty 2006

Eliza pisze:Co lubię w Nobucie: (po 3 epach)
> klasyfikowanie dziewczyn w "skali sushi" ^_~

Też się z tego bardzo śmiałem :-)))))) Później nawet poczytałem więcej o Sushi, żeby lepiej zrozumieć wyrafinowanie tego "żartu". U mnie w liceum zawsze ocenialiśmy dziewczyny w skali 1-10, co było CAŁKOWICIE pozbawione finezji :)

> mieszne urzycie angielskich słów^^

BYE BYE BYCYCLE!!!!! :)))

> Shujiego randkujacego z najpiekniejszą dziewczyna w szkole- nie dla jej urody, ale talentów kulinarnych (biedna...)

Raczej dlatego, że jest najpiękniejszą dziewczyną w szkole, co poprawia wizerunek Shujiego w oczach całej szkoły i podnosi jego splendor :)

> panią vice-dyrektor (?)- fajowa babka

Do końca serialu zaskakuje różnymi rzeczami. Świetna rola - aktorka daje z siebie bardzo dużo, co widać w praniu. Jak trzeba, troskliwie służy radą - w innej sytuacji wprowadza po prostu komiczne rozluźnienie :)
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 18 sty 2006

Powiem wam, że mnie Akira tez denerwował na początku, o zgrozo!Ale potem jakoś tak stwierdziłam, że Shuji to taki co to nie ja jest!A Akira poprzez pryzmat swojej obecnej sytuacji, braku przyjaciół i zabawnego w gruncie rzeczy podejścia do życia stał mi się bliższy niż Shuji!
A właśnie dzięki Nobucie polubiłam YamaP ^^

Druga rzecz która mi się podobała to yaoi na gwiazdkowym przyjęciu^^ ślicneeeeeeeeeeee
pani wc dyrektor ma śliczny śmiech!uwielbiam ją!A MAriko nietrawie!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 18 sty 2006

Mazzi:
Raczej dlatego, że jest najpiękniejszą dziewczyną w szkole, co poprawia wizerunek Shujiego w oczach całej szkoły i podnosi jego splendor Smile

Z perspektywy trzeciego odcinka, po którym to pisałam, wyglądało na to, że jednak najbardziej leci na jedzenie (a "sushi klasyfikacja" dziwczyn tylko wzmaga to poczucie), dopiero odcinek z dniem 114 pokazuje, jak bardzo zależy 'wyluzowanemu" Shujiemu na jego pozycji i wyluzowaniu własnie.
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 18 sty 2006

Właściwie to nie wiem, co on po za tym jedzeniem widział w tej lasce!Buuu brzydka i tyle, natomiast zgadzam się z Elizą, iż miała mu podnieść poziom popularności i tak właściwie było!Bo cóż tu dużo gadać laska była najpopularniejsza w szkole!Szkoda mi jej troche się zrobiło jak dowiedziała się o prawdziwych intencjach Shujiego, ale i tak jej nie cierpie^^

Wróć do „J-drama”