[2005] Nobuta wo Produce

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
feezee
Co to jest dorama? o_O

Postautor: feezee » 15 kwie 2006

to wykaz plików jakie wchodza w sklad torrenta na d-addicts

Nobuta wo Produce (704x396 DivX511) RAW.avi 854.86 MB
Nobuta wo Produce (704x396 DivX511) RAW.srt 61.42 KB
Nobuta wo Produce ep02 (704x396 DivX511) RAW.avi 571.69 MB
Nobuta wo Produce ep02 (704x396 DivX511) RAW.srt 39.23 KB
Nobuta wo Produce ep03 (704x396 DivX511).avi 598.47 MB
Nobuta wo Produce ep03 (704x396 DivX511).srt 43.72 KB
Nobuta wo Produce ep04 (704x396 DivX511).avi 521.25 MB
Nobuta wo Produce ep04 (704x396 DivX511).srt 37.67 KB
Nobuta wo Produce ep05 (704x396 DivX511).avi 527.84 MB
Nobuta wo Produce ep05 (704x396 DivX511).srt 42.41 KB
Nobuta wo Produce ep06 (704x396 DivX511).avi 471.66 MB
Nobuta wo Produce ep06 (704x396 DivX511).srt 37.57 KB
Nobuta wo Produce ep09 (704x396 DivX511).avi 432.71 MB
Nobuta wo Produce ep09 (704x396 DivX511).srt 32.64 KB
Nobuta wo Produce ep10 finale (704x396 DivX511).avi 629.49 MB
Nobuta wo Produce ep10 finale (704x396 DivX511).srt 44.22 KB
Nobuta wo Produce eps00.avi 691.81 MB
Nobuta wo Produce eps00.srt 50.35 KB
Nobuta. wo Produce ep07 (704x396 DivX511) RAW.avi 445.32 MB
Nobuta. wo Produce ep07 (704x396 DivX511) RAW.srt 33.61 KB
Nobuta. wo Produce ep08 (704x396 DivX511) RAW.avi 486.96 MB
Nobuta. wo Produce ep08 (704x396 DivX511) RAW.srt 29.38 KB
credits 192 B
nobuta ending special/051217 TV oshyamanpou - Nobuta 2nd Special Part 1(21m17s).avi 183.52 MB
nobuta ending special/051217 TV oshyamanpou - Nobuta 2nd Special Part 2(29m51s).avi 241.07 MB

razem 6,65 GB - 10 epów, 1 special 00 i jakieś 2 ending specjale

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 16 kwie 2006

feezee pisze:właśnie mi sie ściągnęły wszystkie odcinki z torrenta no i mam problem
nie wiem co najpierw obejrzeć bo oprócz normalnych epów i 2 special endingów jest tam ep00 :?
oglądać to przed ep. 1 czy to jest jakiś special?

tak jak juz ToMo powiedziala nie ma wielkiego znaczenia czy ogladasz ep 00 przed dorama czy po. ep 00 to zawsze przedstawianie bohaterow gry itd a w Nobuchie ep 00 rzadzi!! P i jego kirin bwahaha boskie to bylo XD ja zawsze lubie zaczac od tego ep 00 ale to nie ma wielkiego znaczenia, poniewaz nie jest to nawiazaniem do samej historii przedstawianej w doramie
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 16 kwie 2006

tak ogolem warto sciagac ta nobute 00?????
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 16 kwie 2006

ja jestem dawno po nawet dokladnie nie pamietam jakie kalambury tam byly :P
ale jazda na rowerku jest fajna! szczegolnie, ze moje slonko wygralo 3 razy!
jesli kreci cie cos takiego jak w tym specialu dvd to to moze ci sie spodobac^^

ps P nie ma talentu plastycznego :P
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 16 kwie 2006

Yamashita Tomohisa pisze:ps P nie ma talentu plastycznego :P

jak to nie? kirin namalowal pieknie :rofl2: :rofl2: :rofl2: nigdy bym nie zgadla co to jest ><
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 16 kwie 2006

a mi sie zyrafa podobala ^_^ chociaz myslalam ze to dinozaur ^_^

szkoda ze nigdzie NG nie ma :(
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 24 kwie 2006

No niestety tak to już jest w przypadku j-doram, albo ng brak albo są jakieś takie sztuczne... przynajmniej w moim odbiorze, jakby Japończycy nie potrafili podchodzić do pewnych kwestii na luzie...perfekcja tkwi w genach :wink:
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 sie 2006

Uh... przeczytalam dzielnie caly temacik... (wiedzialam, ze najpierw powinnam obejrzec nabute a pozniej czytac ten temat - i mialam racje haha xP)
W ogole jesli ktos nie ogladal to moze niech nie cyzta mojego postu bo bardzo mozliwe ze cos zaspojleruje xP
Juz cos w temaciku o YamaP pisalam ale tutaj tez musze cos naskrobac xP
Moje pierwsze wrazenie bylo takie, ze znowu, tak jak w przypadku Hana Yori Dango nie bede miala na kim oczka zawiesic... Shuji mi sie nie podoba kompletnie (tj. wlasciwie Kame xP), za to Akira chodził ciągle jakby codziennie cpal... no ale... po woli zaczelam lubic Akire... stwierdzilam,z e w tych jego dziwnych akcjach jest caly urok tej postaci i po prostu go pokochalam (jego i te jego shizy xP).
Nie wiem tylko czy mi się wydawalo czy Akira pozniej sie na prawde troche normalniejszy zrobil ? :)
(ogólnie widze, ze nie tylko mnie na poczatku denerwowal wiec moze... xP).
Najbardziej ciekawi mnie to, ze ryczalam na tej dramie bardziej niz na niektorych dramatach O.o (ale moze to byc spowodowane tez tym ze ostatnio mam taki placzliwy nastroj wiec sama nie wiem xP).
W ogole jak juz sie mozna domycslic Akira to byl moj ulubiony boharter w tej dramie i strasznie mu dopingowalam (chociaz bylam swiadoma po przeczytaniu niektorych opisow ze to raczej drama o przyjazni i milosc jest na drugim planie). No coz... inaczej sobie wyobrazalam koniec, ale to dlatgo, ze jest to moja pierwsza drama w ktorej glownie liczyla sie przyjazn... bez zadnych trojkatow milosnych ni niczego.
Tak na prawde to w duchu pragnelam zeby Akira byl z Nabuta, a Shuji z tą swoją od żarełka no ale coz... xP
Mysle ze nastepna japonska drma po jaka siegne bedzie z YamaP bo przyznam, ze byl swietny w roli Akiry i chcialabym go zobaczyc w czyms "normalniejszym" xP
(no i jeszcze musze zapolowac na ten odcineczek specjalny czy co to tam bylo... :D )
Ciekawi mnie jeszcze jedno... czy jest jakies logoczne wyjasnienie dla zachowania Akiry ? :P
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Teeno
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Teeno » 12 sie 2006

Nobuta jest ekstra. Serie obejrzalem w dwa dni i potem tego zalowalem, bo szybko sie za nia stesknilem i prawie caly kolejny tydzien powracalem do moich ulubionych scen/ep'ow. Ogolnie z poczatku spodziewalem sie czegos ciut innego.
Moze zaczne od tego co najbardziej rzucilo mi sie w oczy.
Nie ktore postacie byly troche niestale. Akira z czasem sie zmienia (umowmy sie - Pi z poczatku gra idiote XD ...pozytywnego idiote :-P tak gdzies do 3/4 odcinka, a potem farbuje wlosy i powaznieje - zaczelo brakowac mi jego glupkawego smiechu, mimo ze stal sie strasznie strasznie fajny ^^), czy tez Nobuta, ktora zamiast tworzyc wizerunek takiej 'standardowej' osobki jaka role miala odgrywac, tymczasem zrobili z niej obciazona dziedzicznie Sadako XDD Rowniez z poczatku jest ciut inna, i choc to troche oczywiste bo cala drama miala polegac na jej wewnetrznej przemianie, to jednak w pierwszych ep'ach nie ma np. tych charakterystycznych trudnosci w mowieniu (przynajmniej nie tak jak potem). Moim zdaniem wiele takich detalikow da sie znalezc co swiadczy moze o nie do konca wlasciwym przygotowaniu aktorow do swoich rol? itd. ale to ofcoz pewnie sa to tylko moje czepialstwa '^^ Bo nie uwazam tej dramy za slaba. Przeciwnie, Nobuta wo Produce to jedna z moich ulubionych serii!
Acha, bo zgubilem watek. Chcialem wczesniej powiedziec ze spodziewalem sie czegos ciut luzniejszego, praktycznie czystej komedii, nie sadzilem ze zrobi sie tak tragicznie, dramatycznie i wrecz przykro. Aoi jest totalnie evil :-O I w ogole Nobuko... ona jest taka specyficzna x]
Ale pokochalem glownych bohaterow, "Akira shock!" wymiata, w ogole ta postac jest LOLXD ale to wiadomo od razu ;-] Shuji imo wcale nie zagral tak zle, choc jest tak jak Kame mowil o swoim bohaterze - ma skomplikowany charakter i w glebii jest smutna osoba. Troche czasem zachowywal sie zupelnie nie tak jak powinien, ale koniec koncow konczy sie dobrze ;-]
Podobno byly narzekania na ostatni odcinek (jakby nie patrzec fabularnie seria konczy sie na 9'ciu, a ostatni to taki jakby special) w kazdym razie ja sie ciesze ze zrobili jak zrobili - strasznie podobalo mi sie zakonczenie; scena na plazy... *^^* khmm.. A ten, acha, czegos mi jednak brakowalo. Mianowicie "willow tree". Gdy Shuji sie juz przeprowadzil przypomnialo mi sie to drzewko i pomyslalem ze super by bylo jakby znalazl je w nowym miejscu na nowo posadzone. Fajnie uzupelnilo by fabule.
No to chyba tyle. Shuji to AKIRA to Nobuta, fantastyczna drama, z fantastycznym klimatem (ach, jeszcze te watki paranormalne XD zapomnialem o nich wspomniec) i jak do tej pory jedyna, do ktorej naprawde mam ochote powrocic jeszcze nie raz.
kon kon!~
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 12 sie 2006

Hmm... Akira pofarbowal wlosy ?
Kompletnie nie zwrocilam na to uwagi... chyba muze jeszcze raz do tych odcinkow wrocic i sie temu przyjrzec... xP
W kazdym badz razie przynajmniej teraz wiem, ze z tym "znormalnieniem" Akiry to mi sie nie wydawalo :P
W ogole to ja Nabute obejrzalam tez w 2 dni...
Jak zazwyczaj ogladam dramy to mam mieszane uczucia - bo z jednej strony chce juz zeby byl koniec poniewaz chce wiedziec jak sie skonczy... ale z drugiej strony nie chce zeby sie to skonczylo i... kolo sie zamyka hahah xP
Awatar użytkownika
Teeno
Co to jest dorama? o_O

Hmm... Akira pofarbowal wlosy ?
Kompletnie nie zwrocilam na to uwagi... chyba muze jeszcze raz do tych odcinkow wrocic i sie temu przyjrzec... xP

Nom pofarbowal, chyba nawet wiecej niz raz ;-] Na poczatku ma jeszcze jasne, gdzies w polowie ciemniejsze (tak mi sie wydaje) a na koncu ma juz czarne jak w Kurosagim x]

Jak zazwyczaj ogladam dramy to mam mieszane uczucia - bo z jednej strony chce juz zeby byl koniec poniewaz chce wiedziec jak sie skonczy... ale z drugiej strony nie chce zeby sie to skonczylo i... kolo sie zamyka hahah xP

Ja mam podobnie, tylko czasem jak jest slaba seria a obejrzalem conajmniej polowe to musze juz obejrzec do konca (tak juz mam xD) i wtedy bez skrupulow wole to miec jak najszybciej za soba :-P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 12 sie 2006

Teeno pisze:Ja mam podobnie, tylko czasem jak jest slaba seria a obejrzalem conajmniej polowe to musze juz obejrzec do konca (tak juz mam xD) i wtedy bez skrupulow wole to miec jak najszybciej za soba :-P

Oj... no ja tez mam cos w tym stylu... co prawda jeszcze nie trafilam na serie ktora mi sie nie podobala, ale kilka fimow mi sie takich trafilo (i mysle ze jakbym trafila na jakas nudna serie to tez bym juz obejrzala do konca... jaka by fiml/seria nie byla to i tak chce wiedziec jak sie skonczy xP)
A co do tych wlosow to zaraz siegne po plyty i zobacze boi mi to nie da spokoju haha :)

----------------------
No wlasnie zerknelam na odcinki 1,8 i 10... i faktycznie jakos tak w pierwszym odcinku ma takie jasne a pod koniec takie ciemniejsze... xP
Ale nie sadze zeby to mialo jakis zwiazek z postacią Akiry... moze YamaP mial dosc jasnych wlosow i sobie pofarbowal... ale tak zeby nie bylo tego jakos tak strasznie widac (wiec moze pofarbowal sie na dwa razy i dlatego wygladalo jakby mial coraz ciemniejsze hahaha).
No oczywiscie to tylko takie moje male domysly bo gdyby to mialo jakis zwiazek z postacia Akiry to pewnie by o tym w jakis sposob wspomnieli, nie ? xP (chociaz... kto ich tam wie ^^')
Awatar użytkownika
Teeno
Co to jest dorama? o_O

Devi pisze:No wlasnie zerknelam na odcinki 1,8 i 10... i faktycznie jakos tak w pierwszym odcinku ma takie jasne a pod koniec takie ciemniejsze... xP
Ale nie sadze zeby to mialo jakis zwiazek z postacią Akiry... moze YamaP mial dosc jasnych wlosow i sobie pofarbowal... ale tak zeby nie bylo tego jakos tak strasznie widac (wiec moze pofarbowal sie na dwa razy i dlatego wygladalo jakby mial coraz ciemniejsze hahaha).
No oczywiscie to tylko takie moje male domysly bo gdyby to mialo jakis zwiazek z postacia Akiry to pewnie by o tym w jakis sposob wspomnieli, nie ? xP (chociaz... kto ich tam wie ^^')

Pi przefarbowal sie na czarno chyba glownie do roli Kurosagiego, wiec raczej na pewno nie mialo to zwiazku z postacia Akiry ;-]
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 12 sie 2006

hej ludzie, jestem wlasnie po ostatnim odcinku!

matko XDDDDDDDDDD wszystkiego sie spodziewalam po koncowce ale nie TEGO!!! XDDDDDDDDDDD

stanowczo prostestuje! dlaczego NIKT nie bierze pod uwage uczuc osob ktore nie lubia slashu? T____T to strasznie chujowe.. :/

poza tym drama mi sie nawet podobala. postacie nawet przekonywujace [az nie do uwierzenia jak na drame.. o.O], fabula sie nie ciagnie, nie ma dluzyzn, jest smiesznie i ogolnie ciekawie. obejrzalam Nobute w 3 dni, a przeciez zawsze dosc dlugo ogladam dramy bo nie lubie ich na tyle zeby je polykac na maratonach... Shuji chwycil mnie za serce, mimo ze byl tchorzem, ale 'we can change' jak to mowila Nobuta.. Postac Akiry wymiotla mnie, Pi niesamowicie umie kreowac swoje postacie @_@ [widzialam go do tej pory w 4 dramach i w kazdej roli byl genialny... i nie pisze tego dlatego ze mu fangirluje czy cos! na serio tak mysle :P]. No.. nie chce mi sie wiecej pisac, ale jesli Nobuta jest drama ktora mi sie w miare podobala to znaczy ze to chyba dobra drama [tylko wtf z ta koncowka? _^_]... bo wiecie.. ja tak na serio nie lubie dram :/ i nigdy mi sie zadna nie spodobala na tyle zebym mogla powiedziec, ze mam jakas ulubiona drame XD
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 13 sie 2006

eee tam! zakończenie jest dobre! dlaczego wszystko a być zawsze i tylko i wyłącznie o miłości? A przyjażń?! Jak dla mnie zakończenie jest bardzo dobre! Chcoaż też się tego nie spodziewałam.

No i co z tym slashem?! Pewnie osobom zepsutym do szpiku kości, ajk ja :P, może to przyjść do głowy, ale nawet ja widzę, że topo prostu o przyjażń chodzi, bezpodtekstów (hihihi, a szkoda XD).
PRZYJAŹŃ. Piękna sprawa. Nie psujcie tego zakońcenia!

Wróć do „J-drama”