[2007] Byakkotai

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

[2007] Byakkotai

Postautor: ToMo » 27 gru 2006

Byakkotai / 白虎隊
Obrazek
Liczba odcinków: 2 (lub 1 dwuczęściowy)
Nadawca: TV Asahi
Emisja: 06.01.2007 - 07.01.2007
Czas emisji: 21:00

Obsada:
Yamashita Tomohisa jako Sakai Shintaro/Sakai Mineji
Tanaka Koki jako Shinoda Gisaburo i Shinoda Yusuke
Fujigaya Taisuke jako Ito Matahachi
Saito Shota jako Tsuda Sutezo
Tomita Sho jako Nishikawa Katsutaro
Sakimoto Hiromi jako Iinuma Sadakichi
Tsujimoto Yuki jako Nagase Yuji
Hashizume Ryo jako Ishida Wasuke
Tochihara Rakuto

Sakai Shintaro (Yamashita Tomohisa) jest zwyczajnym japonskim mezczyzna, jakich wielu. gapi sie w swoj telefon komorkowy, wysyla smsy, i nie mowi prawie wcale dzin dobry do ludzi. Babcia Toshiko (Nogiwa Youko) wiedzac, ze nigdy nie sluchal rodzicow, i wkurza ja maxymalnie, postanawia babuszka dac Shintaro nauczke.

"I must give you guys a lecture on the spirit of Aizu!"

Wiedzac to, Shintaro ucieka ze swoim kumplem Shinoda Yusuke.
Schowali sie w Aizu, wierzac, zen to najbezpieczniejsze miejsce. Nie majac nic innego do roboty chlopcy ogl;adaja wystawe byakkotai w muzem Aizu. i znajduja oni tam zdjecie dwoch podobnych jak dwie krople wody gosci! Co sie swieci, mysla sobie chlopcy! i coz sie dzieje, zdjecie przenosi ich do czasow edo.

W roku 1862 Sakai Mineji (P) dostaje sie do Nisshinkan [a notable fief school], szkoly Klanu Aizu . Jest on synem wojownikow z wysokich swer, wiec dostanie sie do tej szkoly jest niemal sprawa zycia dla niego.

wowowowowowowow
kocham juz ta drame, tzn kochalam ja jak sie dowiedzialam ze P bedzie gral w histprycznej dramie! OMG schizy fangirla sie poteguja!
no coz, i tak mi przyjdzie czekac do 6 stycznia! ale warto!
niestety nei macie co liczyc na softy! forum P wydaje hardy! mowie wam to ja, ktora jestm tam juz jakis czas^^

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 27 gru 2006

Też czekam na tą dramkę ^__^
A te hardy ukażą się dość szybko, czy długo bedziemy czekać? I w jaki sposób zostaną udostępnione? (jakby coś, wrzucisz nam na CB?)
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

hardy na 100% pojawia sie na d-addicts, byc moze na cb je , ale to poki co jest niewiadome.
czy pojawia sie szybko? hmmm sadzac po tym jak ukazywaly sie hardy do kurosagi, to byakkotai tez tak bedzie robiony.
zwazywszy na to ze ls-kioku wydaja hanayome, a ls wydaje akihabare deep.
oni w ogole maja straszne problemy z translacjami i wydawaniem epow! no coz ale moze tym razem wszystko bedzie ok
jesli na cb sie nie pojawi hard, to po sciagnieci z torrenta na 100% zapodam na ansz cb^^no chyba ze mnie ktos uprzedzi^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 27 gru 2006

Moja ulubiona epoka...Edo ^^ Nareszcie !! Historia również zapowiada się ciekawie i tak jak Ci już wspominałam ToMo czekam na doramę z wielką niecierpliwością. Swoją drogą jestem mocno zdziwiona, że YamaPi dostał taką dość niezwykłą rolę.

Aaaaa...i liczymy na Ciebie, Ewela w senscie wrzucania epów na CB :] Ostatnio ściągam torrentem Hana Kimi i jestem na skraju załamania nerwowego, jak tak dalej pójdzie to nie dotrwam do styczniowej sesji ^^

Dobrze, że w ogóle postanowiono robić jakąkolwiek translację do tej serii. Mnie to w tej chwili już obojętne czy hardy czy też może softy. Ostatnio zajadając się tenshi ga kieta machi dostałam lekkiej zgagi...wychodzi oglądanie bez napisów :(
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

az tak ci wolno torrenty chodza? no to juz z moim laczem idzie o niebo lepiej
a hardy do tej serii planowane byly od hmmm od jakis 2-3 miechow, od kad pojawila sie wzmianka ze P gra w nowej dramce

co do roli P, hmmm no coz, kazdy aktro, dopoki go nie zaszufladkuja zmierzy sie z roznymi rolami, i tak jest w przypadku P! gral juz chyba we wsystkicgh gatunkach dramowych i rozne postacie od cieplego dziecka umierajacego na serce, po wlasnie wojaka w byakkotaiu
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

No niestety torrenty to straszliwe uparciuchy, aczkolwiek czasem bywają wyjątki :wink:

Faktycznie, Pi grał przeróżne role...ale jakoś hstoryczne postacie zawsze wymagają od aktora sporego profesnalizmu ^^ Poza tym jak z grubsza nad tym pomyśleć to rzeczywiście na swój sposób go zaszufladkowałam i dlatego ten typ roli był dla mnie lekkim szokiem :] Niemniej zapowiada się naprawdę ciekawie :P
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

hmmm
ta dramka po czesci jest smieszna (czesci wspolczesna) a po drugie dosc tragiczna, chioc nie wiem jak czasy edo sie skoncza, to mysle ze P na tyle jest wyrobiony jako aktor, ze da sobie slonce moje rade^^
wierze w niego^^
a ogolnie to zaszuflwdkowanie P bylo by trudne, bo naprawde on nie gral tylko komediowych postaci...
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Wiedzieli co wybrać najlepszego, Edo to niezwykle barwna epoka, więc jednocześnie jestem ciekawa całej oprawy.

A wiesz, że mnie się jednak udało go w pewnym stopniu zaszufladkować. Wrzuciłam go do przegródki osób nastawionych na 'współczesne' role, nigdy nie pomyślałabym, że można go obsadzić w gatunku historycznym. A jednak się pomyliłam, w każdym razie jakby na to nie patrzeć stoi przed nim spore wyzwanie. Chyba, że twóry postawią raczej na 'piękny wizerunek' niż na walory aktorskie. Wszystko zależy od scenariusza i reżysera. A sam produkt wyjzie w praniu :>
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

dokladnie, miejmy nadzieje, ze wszystko co zrobili przy tej dramie bedzie warte zachodu
widzialam troche klipow z filmu i musze przyznac, ze ta rana jest swioetna!
ach jak ja kocham zolnierzy i to rannych!
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Widziałaś clipy ?? To podziel się info, gdzie można na nie luknąć, bo na youtube wszystko złośnicy kasują :(Wpierw sto lat szukasz, a jak już wyłowisz w tym gąszczu upragniony materiał video tak -- ciach -- już skasowany :( Są niezwykle szybcy :]
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 28 gru 2006

taaa akurat :p niedobra jak zwykle :P

znalazlam to w koncu! ech pezelukanie wszystkich linkow mu bylo tragiczne ale mam
anyway, kocham miny P i Kokkiego jak jedza mieso! umeeee jest boskie, a ja myslalam ze kj8 tylko tak potrafia! no ale cale je tak ma i tyle :P

pre-miya
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 07 sty 2007

no ja mam mnostwo tego badziwia z gazet, tylko nikt sie o nie nie drze!
Kokki, jak Kokki, ale P i jego wspolczesny bohater sa niebanalni wrecz! zreszta Kokkiego tez! co do tych z przeszlosci to pewnie bede slinic monitor, bo ja kocham takich bohaterow!
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 08 sty 2007

Yatta....mamy drugi ep na http://clubbox.co.kr/lakyniu :p

Teraz przydałyby się suby ^^

A tak w ogóle podtrzymuję swoją opinię na temat kolorku włosów Pi, w czarnych mu najlepiej...natomast na dramę luknęłam i początkowa scena z babcią jest przekomiczna. Jutro już zobaczę całoś !
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 08 sty 2007

skany

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

przy pliku jest czerona rameczka, taka jak przy ulowaniu, jak klikam, wyskakuje a i owszem okienko, klikam niebieski pasek, wyskakuje okienko z jednym przyciskiem na dole, takim jak przy skasownanym pliku na cb! wiec nie wiem, co jest buu
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 16 sty 2007

oczywisie ominelam ten topic. dlaczego nikt mi nie powiedzial ze tu yama gra

to sa juz subki?
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou

Wróć do „J-drama”