[2007] Xenos

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2007] Xenos

Postautor: martulex » 28 sty 2007

Tytuł : Xenos ~ クセノス【見知らぬ人】~ / FACE
Stacja emitująca : TV Tokyo
Data emisji : 12.01.2007 - 30.04.2007
Ilość odcinków : 12
Stronka oficjalna : CLICK
TS : Kokorone (心音) w wykonaniu Nanamusica (ナナムジカ)

Obrazek

Jeżeli ktoś był stęskniony za bardziej "mocniejszą" serią to przypuszczam, że ta sie nada znakomicie. Oczywiście nadawna jest w Japoni o dość późnej porze i widnieje przy niej znaczek sugerujący, że dzieciaki nie powinny jej oglądać. Ogólnie rzecz biorąc co jakiś czas wypuszczanych jest kilka takich produkcji, lecz jako że w ostatnim czasie nic ciekawego nie wychodziło tak postanowiłam się skusić na tą doramę :]

OBSADA

Kaito Ken jako Ishibashi Naoto
Ichinohe Nami jako Saki
Goto Risa jako Yoshino Mariko
Hotta Yuika jako Hatano Mina
Kobayashi Katsuya jako Yamazaki Shuhei
Kanai Yuta jako Aoki Toshihiko
Tachibana Misato jako Sano Yoshimi
Natsume Sano jako Kokura Ayako
Maruyama Tomomi jako Todoroki
Uranaka Anna jako Aonuma
Muro Tsuyoshi jako Torohisa (Tokuhisa Kazuki)

OPIS

Jedna z najbardziej tajmeniczych i zarazem pikantnych serii tego sezonu ^__^

Xenos wywodzi się z języka greckiego -- [ Ξένος ] i oznacza tyle co obcy...

A teraz porażająco krótki opis, który z czasem rozwinę...

Ishibashi Naoto wiedzie spokojne i zarazem dość normalne życie, więc w najśmielszych domysłach nigdy by nie przypuszczał iż jego życie ulegnie drastycznym zmianom z powodu tajemniczego zniknięcia żony...

NAPISY : tutaj

Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 28 sty 2007

Woah. Zapowiada się ciekawie. Nie sądziłam że Japończycy wypuszczają i takie dramy...A tu proszę!
Niestety, będe musiała na razie się wstrzymać...Dwie dramy na raz, to dla mnie za dużo do ściągania...

Jak obejrzysz więcej, to powiedz jak Ci się podoba! :D
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 28 sty 2007

Heh, już po samym plakacie nie moge uwieżyć, że to japońska dorama >_< Ja słyszłam, że ponoć zdarzają się jakieś bardziej pinantne serie, ale jako że nigdy takiej nie widziałam, w końcu uznałam to tylko za legendy :P :D A tu proszę...
I nawet napisy są... wolno, bo wolno robione, ale zawsze ^_^
To może to na torrencie ustawię, bo z CB już za długą kolejkę mam ^^*

A tak offtopowo, to wielkie dzięki Marta, za ten cały update w dramach... i w jap i w kor. Ty też powinnaś mieć sesję... Nie wiem, jak znajdujesz na to czas!
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Ano zdarzają się i to nawet często, ale jak do tej pory nie opisywaliśmy ich na naszym forum. Może czas coś zmienić, w końcu nie mam po pięć lat ^^

Off

Faktycznie Eli mam sesję, ale pozdawałam większość zerówek..przede mną tylko jeszcze jeden egzamin w lutym ^^ Teraz sobie aktualnie choruję :]
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

No masz sobie dobrze.. ja żeby coś obejrzeć to muszę siedzieć do 4- 5 rano... bo w dzień zakuwam...

To jak masz info o takich bardziej hardcorowych dramach, to zapodaj tutaj >_< Wszak trzeba rozszerzać horyznoty^^ Czy w takich drama też grają jakieś ciacha? Nie liczę na chłopców Jonnego, bo to już by zupełnie zburzyło moje wyobrażenie o dramach... ale jakieś inne chiachopodobne?
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 28 sty 2007

Ale na czym polega ta hrdrocowość??? Nie iwem sa caluski sa sceny bardzie łózkowe czy tylko na fabule iscie z filmu grozy tudzież kryminału?
Obrazek
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Eli pisze:No masz sobie dobrze.. ja żeby coś obejrzeć to muszę siedzieć do 4- 5 rano... bo w dzień zakuwam...

<biedna Eliza> Sesje są wykańczające, ale pomyśl jaką masz satysfakcję jak przez nią przebrniesz. Kolejny etap zaliczony i znów odrobina laby :>

Eli pisze:To jak masz info o takich bardziej hardcorowych dramach, to zapodaj tutaj >_< Wszak trzeba rozszerzać horyznoty^^ Czy w takich drama też grają jakieś ciacha? Nie liczę na chłopców Jonnego, bo to już by zupełnie zburzyło moje wyobrażenie o dramach... ale jakieś inne chiachopodobne?

Pewnie, że grają ciacha...chociaż muszę przyznać, że nie oglądam nagminnie tego typu produkcji, bo szkoda mi czasu. Niektóre są bezdennie głupie :] Oczywiście w żadnej pikantniejszej doramie nie spotkałam się z chłopcem JE, byłby to lekki precedens. Jak zobaczyłam Kame z nieodłącznym papierosem w Tatta Hitotsu no Koi zrobiłam oczy jak spodki. No owszem wszyscy się starzejemy, ale ten ich "regulamin" jest cudaczny i stąd też moje zdumienie.

Jeżeli są chętni to mogę opisać kilka takich serii, muszę je tylko wyszperać, gdyż nie wszystko jest ciekawe :] Ostatnimi czasy wyprodukowano bodajże Cupid no Itazura --> Stronka Oficjalna, lecz jakoś mnie nie porwało. Plusem jest długość każdego odcinka i waga, w obu przypadkach są stosunkowo małe wartosci :]

Czerti pisze:Ale na czym polega ta hrdrocowość??? Nie iwem sa caluski sa sceny bardzie łózkowe czy tylko na fabule iscie z filmu grozy tudzież kryminału?

Faktycznie serial zahacza o kryminał :> Może rzeczywiście źle się wyraziłam, chociaż "mocniejsza" to dwuznaczne słówko :] Chodzi o erotykę, a już z pewnością o bardziej ogniste "sceny intymne" :P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

To jak zrobisz jakiś risercz na ten temat, to napisz nam^^ Bo chce zobaczyć takie dramy, ale nie chcę trafić na jaką bardzo głupią. Fabułę też musi mieć! >_<

Plusem jest długość każdego odcinka i waga, w obu przypadkach są stosunkowo małe wartosci :]

To znaczy, że odcinki sa krotkie? takie powiedzmy 25 minutowe?? I czy to, że są małe znaczy, że jest kiepska jakość? Nie lubię słabej jakości...
Więc najlepiej jakieś w miarę nowe dramy i posiadające napisy.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Eli pisze:

Plusem jest długość każdego odcinka i waga, w obu przypadkach są stosunkowo małe wartosci :]

To znaczy, że odcinki sa krotkie? takie powiedzmy 25 minutowe?? I czy to, że są małe znaczy, że jest kiepska jakość? Nie lubię słabej jakości...

Jest tak jak napisałaś, odcineczki są krótkie...a jakość jest przyzwoita ^__^
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 29 sty 2007

i ja bylym zainteresowany takiimi dramami

ostatnio zastanawialem sie jak wyszykac cos takiego
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 30 sty 2007

One istnieją! Hardkorowe dramy naprawdę istnieją!

Widziałam pierwszy odcinek Xenosa.
Cóż moge powiedzeć... Mało ambitne ^^* Średnio ciekawe.
Wszystko jest jakies takie sztuczne. A hatdkorowe części są najbardziej sztuczne...
Ja nie wiem, czy oni nie mogą zrobić dramy, w której jest normalna fabuła i wpleść w to odrobinę namiętności? Co oni, amerykańskich serii nie oglądają? AllyMcBeal, Greys Anatomy, Desperate Housewives... Przecież może być ciekawie i od czasu do czasu hardkorowo na raz...

No ale nie spodziewałam się niczego specjalnego. A da się oglądać. Jak wyjdą następne subki, to pewnie będę kontynuować, choć nie wiem, czy wytrawam do końca serii.
Wiadomo może, ile to będzie mieć odcinków?
Awatar użytkownika
Momo-chan
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Momo-chan » 25 cze 2008

Hardkorowe dramy to jest to! Nie ma to jak psychodeliczny nastrój w japońskim wydaniu.

Ten serial tylko potwierdził moje wcześniejsze przypuszczenia, że Japończycy to najbardziej popaprany naród na świecie. Przynajmniej tak wynika z kultury, którą produkują.
Teraz oglądam: Zettai Kareshi :)
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 26 cze 2008

Momo-chan to zaden hardkor, po obejrzeniu kilku filmow, wyda Ci sie bardzo lajtowa :) , z tych odbiegajacych od klasykow polecam Sh15uya, Elite Yankee Saburo, RH Plus :D
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 26 cze 2008

MPD Psycho chyba nic nie przebije ale tą serię z chęcią obadam jak tylko gdzieś dorwę.

Wróć do „J-drama”