[2007] Bambino!

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 31 maja 2007

Oj zdarza się, ja jestem po 6-tym :D

Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 02 cze 2007

ok ja jestem po 3 i kocham tę dramkę xP i to nie tylko ze względu na matsujuna xD
w ogóle uderzyło mnie, że Jun w tej dramie pali xD próbowałam przyuważyć czy się zaciąga, ale już zapomnialam xP no także jestem w trakcie ściągania 4 epku i chyba nie usiedze na miejscu xD ach a jakie żarcie pyszne *_* zauważyłam, że jak oglądam coś o zarciu to sama też muszę jeść, bo inaczej od razu głodna się robię xP
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 16 cze 2007

obejrzalem trzy pierwsze ep no i werdykt jest jeden, cala uwage skupili na Matsumoto Junie i tylko tyle, szczegoly kucharzenia olali totalnie, zreszta malo apetyczne jest jak gosc prosto ze zmywaka, startuje do krojenia warzyw, gdzie spracowany i spocony, raczkami ociera pot, fuj
najgorsza dorama poswiecona jedzeniu jaka do tej pory widzialem, jedyny ciekawy punkt to gej i ksiezniczka :twisted:
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 16 cze 2007

Nie no, to chyba nie gej... Nie może być... ^_~ Jego postać podoba mi się bardziej niż MatujJuna! On grał zdaje się w 14sai no haha tego wrednego reportera i był taki antypatyczny. A tu jestem nim oczarowana. Gdybym mnie obsugiwał w jakiejś restauracji ktoś taki, to pewnie już to innej restauracji bym nie poszła. :D

Widziałam na razie 6 odcinków, ponieważ ściągam wersję hardsubbed (tłumaczenie to samo co w softach). Odcinki są nieco mniejsze, a ta dama moim zdaniem nie potrzebuje nie wiadomo jakiej wypas jakości. zresztą tak szczerze, to różnicy prawie nie widać. Sam hardsub jest estetyczny, bez zbędnej feerii kolorów czy dziwnych krojów czcionek, czego nie lubię. Tylko niestety ma lekkie opóźnienie w stosunku do softów. No ale to nie jest drama, która trzymałaby w napięciu, wiec można spokojnie poczekać.
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 17 cze 2007

Eliza pisze:Nie no, to chyba nie gej... Nie może być... ^_~

no niewiem te gesty, ta przyjacielskie poklepywania bambiego :P

Eliza pisze:Jego postać podoba mi się bardziej niż MatujJuna! On grał zdaje się w 14sai no haha tego wrednego reportera i był taki antypatyczny. A tu jestem nim oczarowana.

trzeba przyznac ze ma dosc charakterystyczne i wyraziste role i zapada w pamieci

Eliza pisze:Gdybym mnie obsugiwał w jakiejś restauracji ktoś taki, to pewnie już to innej restauracji bym nie poszła. :D

ten to nawet chodzil na drinki z klientkami :wink: :P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 29 wrz 2007

Jakiś czas temu skończyłam ogadac tą serie po długiej przerwie. ogólne wrazenie- drama dość średnia. Da sie obejrzeć, kilka odcinków było niezłych, reszta słaba. Może to nie moja tematyka, bo ani tu miłości nie ma, ani nie jestem fanka włoskiej kuchni. Drama pewnie zainteresuje osoby, które są w podobnej sytuacjo do Bambiego- wchodzą w dorosłe życie, mają marzenie, zaczynają właśnie pierwszą poważną pracę i zaczynają się schody. Ayślisz, ze już wiele umiesz, ale jeszcze więcej jest przed Tobą, im bardziej posuwasz się do przodu, tym cel sę bardziej oddala.
Tak, ta dramka ma jakąś taką treść w tle, ale słabo to wyeksponowane i wychodzi mało ambitnie.

No i troche to teatr jednego aktora. Dla fanek Juna, must see, dla reszty nie koniecznie. Jun wypada dobrze, ale w samej roli brakuje możliości ukazania kjutności, a to główny atut tego aktora. Jak na drame pisana od jedno ciastko (a tak to odbieram), to cieńko się spisali. Może tak było w mandze...? Ale wtedy mogli wziąść innego aktora.
Jun nie jest Bambino.

Oceniam na 6,5/10. No mogę dorzucić 0,5 za Juna, jak zwykle ;P
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 29 wrz 2007

ja dalem sobie spokoj po 4 epkach, ogolnie strata czasu
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 07 lip 2009

Tak więc obejrzała tą dramkę. Żadnej fascynacji nie ma w niej, ale da się oglądnąć. Dodatkowym atutem jest tylko Jun.
Poza tym podobał mi się jak był zrobiony opening (piosenka nie koniczenie). To muszę im przyznać plusa.
Ogólnie stwierdzam, że Japończycy lepiej mówią po włosku niż po angielsku XD aczkolwiek wkurzało mnie w każdym odcinku "Bene!". Hmm jak dla mogli mogliby się bardziej skupić na życiu bohaterach, a nie tylko i wyłącznie restauracja - praca, picie z kolegami i spanie. Nic więcej, totalna rutyna i ograniczanie się only do Baccanale.
A wiecie co mnie najbardziej dziwi, że w Japonii manga jest wciąż wydawana od XDD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „J-drama”