[2007] Hana Yori Dango 2

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 lip 2009

Pinikio pisze:On grał chyba tego modela co to chciał się zemścić za brata, nie? Ale i tak był kawaii *.*

tak :)

ja juz sama nie wiem czy wole japonska czy koreanska wersje.. obie kocham. ale z ciekawosci sciagnelam pierwszy odcinek tej tajwańskiej (meteor garden - czy jakos tak), ale jak zobaczylam F4 to mnie tak zanioslo smiechem ze nawet nie probowalam ogladac dalej. kurcze.. jeden to taki hip-hopowiec tam byl.. helloł?! az zaczelam obstawiac ktory by to mogl byc.. ale na serio, chyba zostane przy koreanskiej i japonskiej wersji.

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 28 lip 2009

evelinux
no jeszcze chinska bedzie
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 28 lip 2009

Tak! Ale ja chińską zacznę oglądać z nadzieją, że jednak to będzie coś bardziej nowoczesnego (evelinux, MG jest straszny, no nie? :D)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 29 lip 2009

Eggie pisze:(evelinux, MG jest straszny, no nie? :D)

proooszzze cie! nie dosc ze jakies stare to chyba jest.. kiepska jakosc.. i to F4.. helloł? w ktorym miejscu oni sa przystojni? chyba we wnetrzu jak cos..

Ato_mek pisze:evelinux
no jeszcze chinska bedzie

hmm.. no nooo.. ciekawa jestem czy przebren przez chiński.. jeszcze nic chinskiego nie widzialam.. i szczerze mowiac jakos nie ciagnie mnie do chinskiego.. ale dla wersji HYD moge zrobic wyjatek.. [chyba]
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Domek
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Domek » 01 sie 2009

Oglądam sobie wreszcie HYD 2, miałam zamiar napisać tu jak skończę, ale przy akcji z odpicowywaniem młodszego brata Tsukush nie wytrzymałam i po prostu MUSZĘ napisać, że to SŁODKIE! : D Już myślałam, że jej brat będzie do końca postacią epizodyczną, a tu proszę, niespodzianka! I ja się bardzo cieszyć z tej niespodzianki, bo ten braciszek jest mocno pocieszny i słodki, i niezłe ciacho z niego będzie w przyszłości ^^
Natomiast jest tu coś co mnie tak strasznie denerwuje, choć narazie jestem na 5 epizodzie, ale coś czuję, że aż do ostatniego odcinka będzie to miało miejsce jeszcze z kilka(dziesiąt) razy - te wielkie dramaty, że Makino wreszcie zdecydowała się powiedzieć Tsukasie, że go jednak kocha, ale za chwilę widzi go z inną, więc obrażona ucieka i zaklina się, że go nie kocha. A Tsukasa ją kocha. Mija trochę czasu i Tsukush znów uświadamia sobie, że go kocha. Ale tym razem Tsukasa jej "nie kocha". Tak więc Makino zaklina się, że ona Tsukasy również nie kocha. Ale Tsukasa nagle stwierdza, że ją kocha etc. NO ILE MOŻNA?! Ja rozumiem, że ze dwa - trzy razy takie budowanie napięcia jest potrzebne, ale nie 10 razy w każdym odcinku! -__-

Jak narazie moja sympatia do Rui'ego wzrosła, w porównaniu do HYD 1. Chociaż to logiczne, że Tsukush będzie z Tsukasą, to jednak wciąż mam nadzieję, że Makino i Rui będą razem : P *złoooo*

I coś czego oczekuję z zapartym tchem - konkretnej akcji między Soujiroh a Yuki! ^^ Piękna była reakcja Soujiroh, kiedy zobaczył ją w domu Akiry, hihi : P W ogóle porządny z niego gość - w tym kimonie od parzenia herbaty wyglądał nieziemsko superaśnie... I do twarzy mu w kolczykach *ślina tu i ówdzie*
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 sie 2009

Domek pisze:Natomiast jest tu coś co mnie tak strasznie denerwuje, choć narazie jestem na 5 epizodzie, ale coś czuję, że aż do ostatniego odcinka będzie to miało miejsce jeszcze z kilka(dziesiąt) razy - te wielkie dramaty, że Makino wreszcie zdecydowała się powiedzieć Tsukasie, że go jednak kocha, ale za chwilę widzi go z inną, więc obrażona ucieka i zaklina się, że go nie kocha. A Tsukasa ją kocha. Mija trochę czasu i Tsukush znów uświadamia sobie, że go kocha. Ale tym razem Tsukasa jej "nie kocha". Tak więc Makino zaklina się, że ona Tsukasy również nie kocha. Ale Tsukasa nagle stwierdza, że ją kocha etc. NO ILE MOŻNA?! Ja rozumiem, że ze dwa - trzy razy takie budowanie napięcia jest potrzebne, ale nie 10 razy w każdym odcinku! -__-

oooj tak, tak, mnie to też okropnie irytowalo.. dlatego HYD ogladalam jakbym siedziala na szpilkach.. tak mnie perfidnie trzymali w napieciu..
Obrazek
JAPAN:
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 10 kwie 2010

Zaczęłam oglądać drugi sezon, ale ta cała historia przypomina mi brazylijską telenowelę i postanowiłam odstawić to. Jak się jeszcze dowiedziałam, że Rui zostanie księdzem i udzieli Makino i Tsukasie ślubu... lubię oryginalne zakończenia, ale to by zostawiło uszczerbek na mojej psychice... :lol: może kiedyś wrócę do tej dramy, jak już mnie nic nie zdziwi :D
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Re: [2007] Hana Yori Dango 2

Postautor: Rosia-chan » 12 lip 2010

Jestem póki co po drugim epie.
No ja po prostu ubóstwiam Ogura - w roli Ruia jest tak cudowny,że kolana mi miękną. Cokolwiek nie robi,wygląda rewelacyjnie:
w scenie w restauracji w pierwszym epie pięknie błyszczą mu się oczy i wglądają na czarne i to mnie powaliło. Ale nawet jak siedzi w barze i bulgocze przez słomkę napojem,to jest oszałamiający! I ma taki słodki,ciepły głos i uśmiech też... No w życiu jeszcze mi sie tak żaden bohater nie podobał. I to jego smutne spojrzenie...
Ten od parzenia herbaty wyprzystojniał chyba ;) I podobały mi się metamorfozy Junpeia w pierwszym odcinku,do momentu aż nie okazał się bydlakiem.
A ta narzeczona Domyojiego jest pocieszna ;)
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 lip 2010

hehe.. ja chyba bede musiala kiedys powtrorzyc cale HYD bo tak mnie za 1szym razem pochlona MatsuJun ze nawe na Ogurka wiekszej uwagi nie zwracalam.. a warto jako ze nie zachowywal sie jak Zdzichu..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 12 lip 2010

evelinux pisze:hehe.. ja chyba bede musiala kiedys powtrorzyc cale HYD bo tak mnie za 1szym razem pochlona MatsuJun ze nawe na Ogurka wiekszej uwagi nie zwracalam.. a warto jako ze nie zachowywal sie jak Zdzichu..

warto, dla mnie to najlepszy Rui, choć do Leia wciąż mam słabość, a po Mule przychylniej patrzę na Zdzicha :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Ja przez Ruia oglądam tą dramę dwa razy dłużej,bo zamiast czytać napisy,to patrzę na jego nieziemsko piękną twarz,a potem cofam i sytuacja się powtarza i za jakimś piątym razem jak już przeczytam napisy,to oglądam kawałek dalej do następnej sceny z Ruiem i tak w kółko ;)
Szkoda mi strasznie tego Tsukasy,tak się chłopak szarpie ze wszystkim,na dodatek ma problem z wyrażaniem uczuć... No ale nie ma co się temu dziwić,skoro wychowywał się przy takiej zołzie jak jego matka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 lip 2010

Jako osoba która oglądała to 5 razy w całości i tryliard w kawałkach - matsuJun jest lepszy i lepszy za każdym razem chociaż Ogur to ogur... Klasa sama w sobie :D
Geez, az sobie sama zaraz powtórze...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

A propos MatsuJuna,to jak tak patrzę na Domyojiego,to stwierdzam,że jednak jest słodki,mimo,że wszystkie emocje w zasadzie wyraża krzykiem i w taki obcesowy sposób... No fajny z niego chłopak,taki prosty w myśleniu. Rozwalił mnie totalnie myląc DNA z NBA 8) Umarłam ze śmiechu :D
No ale swoim zwyczajem do mojego posta wkracza znowu Rui - z każdym odcinkiem uwielbiam go coraz bardziej. W 5 epie,gdy Tsukasa chce go uderzyć Hanazawa porusza się normalnie jak kot. Nie dość,że nie zostaje pobity,to jeszcze udaje mu się uderzyć Domyojiego. Jaki on zwinny! :] Że nie wspomnę już, że śliczny jak zawsze no i ten jego rozbrajający uśmiech i te oczka świecące,no boski jest! A jak siedzi w swoim pokoju albo gra na skrzypcach to otoczenie dopełnia efektu i wygląda na takiego mega romantyka w pełni wrażliwego,tylko go przytulić do serca :) (i nie wypuszczać)
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 13 lip 2010

Och tam MatsuJun jest uroczy - ja tam kocham ta scene w ktorej tarza sie po lozku (taka wstawka a la kimi wa petto xD) ale nie pamietam juz w ktorym to epku :) a ogur faktycznie jest cudny - jak ogladalam drame po raz 1 to tak nie zwracalam uwagi ale przy powtorce to co innego ;) ile ciekawych rzeczy sie dostrzega, ktore sie pominelo za pierwszym razem...
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 13 lip 2010

Domyoji jest taki pocieszny - cieszy się jak dziecko jak na przykład gdy zobaczył dziewczynkę, która dawała prezent na Walentynki chłopaczkowi :) Trzeba przyznać,że jest uroczy ;) I ta dziecięca radość,jak się dowiedział,że Makino będzie u niego mieszkać :D Fakt, jak się zacieszał na łóżku,to wyglądało radośnie :)
Szkoda mi go,ta dziewucha jest okropna,nie może zaufać swojemu sercu i ciągle odpycha biednego chłopaka...
Podobała mi sie historia pierwszej miłości Nishikado. Fajny pomysł z tym wschodem słońca na budynku ;)
Szkoda mi strasznie Ruia,bo go ubóstwiam,a w której dziewczynie się nie zakocha,to ta go oleje... A taki uroczy chłopak. I jak siedzi w tym swoim pokoju to wygląda na tak strasznie samotnego. Aż mnie ściska w dołku...
Obrazek

Wróć do „J-drama”