[2007] Sexy Voice and Robo

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2007] Sexy Voice and Robo

Postautor: martulex » 16 mar 2007

Sexy Voice and Robo

Dorama będzie bazować na jednej z najbardziej niezwykłych i zarazem zakręconych mang, która również nie została dokończona, więc standardowo. Autorem owej serii jest Iou Kuroda :]

Obrazek

Tytuł : セクシーボイスアンドロボ
Tytuł ang. : Sexy Voice and Robo
Gatunek : Komedia / Dramat / Akcja
Odcinki : 11
Stacja : NTV
Data emisji : od 10 kwietnia do 19 czerwca 2007
Stronka oficjalna : CLICK

Obsada

* Matsuyama Kenichi jako Suto Ichiro ( Robo )
* Ohgo Suzuka jako Rin Niko ( Sexy Voice )
* Murakawa Eri jako Rin Ichiumi
* Okada Yoshinori jako 名梨秀吉
* Asaoka Ruriko jako 真境名マキ
* Katagiri Hairi (片桐はいり) jako Hayashi Yukie

Opis

Mając 14 wiosen i będąc płci żeńskiej zazwyczaj marzysz o przystojnym chłopaku, randkach, dyskotekach...*o czym ja wtedy myślałam ??* Lecz takie pragnienia może posiadać przeciętna nastolatka, natomiast Nico Hayashi z całą pewnością się do nich nie zalicza, ta utalentowana dziewczynka chciałaby zostać...na przykład szpiegiem. W każdym razie ma na to stanowisko spore zadatki, zwłaszcza, że posiada ona niezwykłe umiejętności...potrafi bezbłędnie oceniać ludzi po głosie, jak również samej "modulować" go w taki sposób, by uzyskać informacje jakich jej potrzeba. By w pełni poznać ludzkie zachowania postanawia uczestniczyć w telefonicznych randkach, zwanych "terekura". I wszystko pewnie toczyłoby się swoim rytmem, gdyby nie tajemniczy telefon. Głos w słuchawce należący do mężczyzny prosi ją by pomogła mu rozwiązać pewną sprawę. Dążąc do rozwikłania tajemnicy napotyka jakby się zdawało przeciętnego otaku (czyli człeka uzależnionego od swojego hobby), którego pasją są wszelkiego rodzaju roboty. Okazuje się on być jej pierwszym klientem, tyle że pod koniec śledztwa ten zadziwiający duet łączy swe siły i zaczyna rozwiązywać najbardziej niesamowite sprawy...stąd też Sexy Voice i Robo :]

I tutaj przychodzą mi na myśl dwie kwestie, albo to totalnie zrujnują, albo też zrobią z doramy interesującą pozycję godną uwagi. Jednym z zachęcających czynników jest z całą pewnością Kenichi Matsuyama, który po Desu Noto święci obecnie triumfy. Zabawnie będzie go zobaczyć w roli zbzikowanego i trochę ekscentrycznego otaku :] Ale pierwsze skrzypce w tej serii będzie grała Suzuka Ohgo, mam nadzieję, że poradzi sobie z tą dość trudną rolą ^___^

Awatar użytkownika
piretka
Oglądam regularnie xD

Postautor: piretka » 20 mar 2007

Moj nr 1 na liscie dram z nowego sezonu do sprawdzenia. Ciekawa jestem jak tu sobie poradzi Matsuyama Ken'ichi no i pomysl tez ciekawy - moze byc niezla :)
내 사랑 김광석 ~^_^~

[img]http://i27.photobucket.com/albums/c194/piretka/banner.jpg[/img]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 11 kwie 2007

Wyszedł pierwszy ep, a napisy powinny pojawić się błyskawicznie, ponieważ zabrała się za nie dancestar ^^

-----
Edit
-----

Nawet nie wiem co napisać, obejrzałam pierwszy odcinek i niestety muszę przyznać, że jakoś mnie nie porwało. Całość wypada dość dziwnie, czasem następuje jakiś przebłysk humoru i na tym koniec. Poważnie się zastanawiam czy dalej będę ściągać, zwłaszcza, że jest tyle innych ciekawych pozycji. Nasz <Pan L> spisuje się całkiem nieźle, lecz tak naprawdę jestem zauroczona tą młodą aktoreczką, które moduluje głos, nie wiem czemu w pewnych momentach przypomina mi Fukakyon ^^
Awatar użytkownika
mazzi
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: mazzi » 16 kwie 2007

I jak ten serial? Polecacie? :)
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 16 kwie 2007

Czytałam wcześniej coś o tej dramie, i fabuła wydaje się bardzo ciekawa.

Nie porwało? Mam nadzieję, że się drama rozkręci niedługo i będe wiedziała czy warto ściagac :)
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 16 cze 2007

dorama raczej dla fanow mangi, jak wyzej napisano nie porywa, trzeba lubic zeby to ogladac, troche humoru jest wiec mozna sie posmiac, ale ogolnie srednia
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?

Wróć do „J-drama”