[2007] Hanayome to Papa

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2007] Hanayome to Papa

Postautor: martulex » 16 mar 2007

Kolejna odsłona w wiosennym sezonie z udziałem członka KAT-TUN. (Jest ich jak grzybów po deszczu)
Obrazek

Tytuł : 花嫁とパパ
Tytuł ang. : Hanayome to Papa
Gatunek : Komedia romantyczna / Obyczajowy
Stacja : Fuji TV
Ilość odcinków : 12
Data emisji : 10.04.2007 - 26.06.2007, wtorek 21:00
Stronka oficjalna : CLICK

Obrazek

* Ishihara Satomi jako Uzaki Aiko
* Tokito Saburo jako Uzaki Kentaro
* Taguchi Junnosuke jako Miura Seiji
* Koizumi Koutaro jako Narumi Shunichi
* Shiraishi Miho jako Makihara Tamaki
* Wakui Emi jako Inukai Minako
* Takizawa Saori jako Okazaki Anna
* Oshinari Shugo jako Kanda Ryuta
* Nishihara Aki jako Kanayama Hatsune
* Satsukawa Aimi jako Okabe Mayumi
* Imai Rika jako Ishihara Sono

Obrazek

Znacie pewnie powiedzonko <ukochana córeczka tatusia>, na to stwierdzenie drży niejedno męskie serce...zwłaszcza jak jest potencjalnym kandydatem do ręki ukochanej latorośli.

Nadopiekuńczość ma swe zalety, lecz gdy jest już skrajna potrafi doprowadzić do obłędu. Takie zdarzenie ma miejsce w przypadku Aiko, która liczy sobie 20 lat i jakby się wydawało jest w pełni dorosła. Jednak pozory czasem mylą. Zwłaszcza jak się mieszka wraz z takim "utrapieniem życiowym"to wszelkie plany potrafią spełznąć na niczym. Ojciec stawia cztery żelazne zasady : godzina policyjna zaczyna się począwszy z wybiciem 19:00, wszelkiego rodzaju kontakty z osobnikami płci męskiej są absolutnie zabronione, spanie poza własnym domostwem wykluczone i ostatnie przykazanie, pod żadnym pozorem nie zapomnij o grzecznym powitaniu. Problem jednak powstaje, gdy w firmie Aiko pojawia się szalenie przystojny i sexowny pracownik, uczucie spada na obojga dość niespodziewanie. Po dość krótkim czasie wspólnie podjemują decyzję by się pobrać, co będzie przysłowiowym gwoździem do trumny dla surowego ojca...

Ależ dawno nie widziałam Junno, oczywiście wiadome że on aż tak dobrze grać nie potrafi. Jednak żywię nadzieję, że jakoś udźwignie powierzoną rolę, zwłaszcza iż ta nie wymaga od niego jakiś specjalnych talentów. Produkcja zapowiada się dość zabawnie i miejmy nadzieję, że taka właśnie będzie...

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 30 mar 2007

haha
nienawidze tytulu, jest straszny!
ale jak zobaczylam Taguchiego w obsadzie, pokachalam bezgranicznie :P
i Ishi tez tam bedzie,w iec nudzic sie nie amm zamiaru :)

ps. Martus, ktos tu mowil, ze sie ograniczac bedzie hehehe
zartuje :)
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 30 mar 2007

Tytuł jest wielce mówiący, choć lekko przerażający :]
Mam nadzieję, że to dorama będzie w miarę ciekawa, cudów nie wymagam ^__^

Ps. Ano staram się ograniczać, wyjątek zrobiłam do opisania serii :wink: Nie no, jasne że coś tam czasem skrobnę, ale w pewnych ilościach :] Muszę przyznać, że jest mnóstwo ciekawych tematów i jakoś zawsze mnie kusi...cała ja :roll: Lepiej się przyznaj, Ewela, że znów planujesz wskoczyć na pierwszą pozycję postmaniaka :lol: Kto wie, gdybym na miesiąc zniknęła z forum to by Ci się udało, toż to genialna myśl...może by ją wcielić w czyn ****myśli****
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 31 mar 2007

haha, pierwsza nie kce byc, bo bylam hohohoho i za duzo dobrego:P
oddalam korone Tobie^^ hehehe
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 11 kwie 2007

Mam nadzieję, że ta korona wkrótce spadnie z mej obciążonej głowy ^^

A tak serio, z wielka przyjemnością obejrzałam pierwszy odcinek, dorama przekomiczna. Junno mimo, że grać biedaczysko nie potrafi, tak nieźle sobie radzi, ale najlepiej wypada duet ojciec - córuchna ^__^ Satomi jest cudna, osobiście naprawdę lubię tą aktoreczkę, przypomina mi uroczego elfa. Potwierdza się to w HtP, od dawna w żadnej japońskiej serii nie widziałam takiej postaci, lekko zwariowana, roztrzepana, zakręcona, po prostu przekochana.

Nasuwają mi się tylko trzy pytania:

a. czy ktoś to będzie subował
b. czemu Shugo dostaje w większości role drugoplanowe
c. co na MIŁOŚĆ BOSKĄ ma na głowie Koutaro ? Fryz zabójczy, dosłownie, ponieważ jak go zobaczyłam to zakrztusiłam się herbatą. Podobne zdarzenie przeżyłam jak ujrzałam Eitę w Sapuri...***zonk***
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: elfik_mog » 11 kwie 2007

Właśnie jestem po pierwszym epizodzie^^ Zwijałam sie ze śmiechu podczas oglądania i musiałam ąż uważać, aby z krzesła nie spaść XDD Fajnia drama - bardzo przyjemnie sie ogląda^^ Tatusiek Aiko jest po prostu straszny (ja mając takiego już chyba dawno uciekłabym z domu). Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 16 kwie 2007

Bosko, przed chwileczką wyszły napisy :arrow: CLICK, wprawdzie nie są one kompletne, lecz na tym etapie nie ma co narzekać. Już wkrótce pojawią się "profesjonalne" suby w wersji hard i soft. Ależ miałam ubaw ponownie oglądając pierwszy odcinek, już się nie mogę doczekać dwójeczki ^___^ Oby do ślubu doszło szybciutko, chociaż nie wiem czy biedne serducho strapionego ojca to przetrzyma :>
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 22 maja 2007

Obejrzałam 3 epki, które są zsubowane i dramka mi się naprawdę podoba. Jest śmiesznie, jest uroczo i naprawdę się to przyjemnie ogląda. W ogóle się nie spodziewałam, że ta dramka mnie tak zauroczy ^^ Lubię takie niespodzianki.... :D
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 16 cze 2007

trzeba przyznac, ze Ishihara Satomi jest swietna, dorame oglada sie bardzo przyjemnie, no i jest zabawna, choc 6 ep robi sie hm dramowy :P
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 30 lip 2007

ep 11, koszmar czyli brazylijska nuda, ciezko sie oglada, eh szkoda slow a mialo byc tak pieknie
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 30 mar 2009

Satomi dużo lepsza niż w Voice, Tagi swoja rolą mnie przekonał. Pierwszy odcinek był nudnawy, kolejne kończyły się już fajniej tak, że chciało się ściagać następny :) Te wszystkie przypały z szefem XD Może podobało mi się, bo poniekąd rozumiem sytuacje, u mnie nie jest tak drastycznie, ale jak kłócę się z mamą to właśnie o kontrolę (czasem doceniam fakt, ze meiszkam 200 km od domu xD)
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
mru-chan
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: mru-chan » 14 lis 2009

Otai, co za banerek *.*
co do dramki to jestem na 6 epku i oprócz tych dziwnych ruchów które wykonuje główna bohaterka i które mają bawić, a mru irytują, to świetna dramka. W ogóle Junno jaki kawaii! zjadłabym go (: bossa wcześniej chyba nigdzie nie widziałam i się podjarałam, fajną rolę ma xd
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 19 lis 2009

Obejrzałam w zeszłym roku. Bardzo sympatyczna drama. Zazdrosny tatus o swoją córeczkę, wesolutka młoda Ishihara czasem komediowa i Taguchi... ojej naparwde przyjemnie się oglądało. Trochę wpadek, trochę dramatu. Jestem zadowolona :D

Wróć do „J-drama”