[2005] Kindaichi shonen no Jikenbo - Special

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

[2005] Kindaichi shonen no Jikenbo - Special

Postautor: ToMo » 11 sty 2006

Kindaichi shonen no Jikenbo (2005) [金田一少年の事件簿]
Obrazek

Info:
Tytuł: Kindaichi shonen no Jikenbo (2005) 金田一少年の事件簿
Czas produkcji: 2005-09-24
Liczba episodów : 1 special/kinówka

Występują:
Kamenashi Kazuya jako Kindaichi Hajime
Ueno Juri jako Nanase Miyuki
Kato Masaya jako Kenmochi Isamu
Hoshino Mari jako Minato Aoko
Nakamura Shunsuke jako Hiro Keisuke
Tanaka Koki
Nakamaru Yuichi
Kato Rosa jako Tsuji Yuria
Hosaka Naoki
Abe Nagisa
Yajima Kenichi

Streszczenie :
Tym razem w rolę Kindaichiego wciela się Kamenashi Kazuya.
Zagadka dotyczy 'Legendy morderstw dokonanych przez Vampira' dokonanych w wiosce Ueno.
W pensjonacie giną ludzie. Nie można się z niego w żaden sposób wydostać, gdyż pole wokół pensjonatu zostaje zaminowane, przez wszelkiego rodzaju płapki. Kto jest mordercą?Czy to jest legendarny Vampir z opowieści miejscowych ludzi, a może jest to ktoś mieszkający w tym ponurym hotelu?

I mam dylemat, który Kindaichi jest lepszy!Jun czy Kame! Ten ostatni jest chyba bardziej przekonujący^^

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 11 sty 2006

W przeciwienstwie do doramy ten Kindaichi byl swietny!! Historia z wampirem byla calkiem fajna, miejscami śmieszna, miejscami troche straszna^^ dodatkowo ten SP skupial sie raczej na samym Kindaichim a nie tylko na sprawie morderstw...
Kame zagral rewelacyjnie i jak do tej pory to jego najlepsza rola. No i Maru i Koki sie tam pokazali :D milo by bylo czesciej ich ogladac na ekranie :love:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

He he he! Kame i tak najlepiej wypadł w Nobuta wo Produce, ale jeśli mam prównać dwóch Kindaichich Juna i Kame, to ten drugi jest zdecydowanie lepszy!W ogóle Kame jest świetnym aktorem, jak dla mnie!Ueno juri tez mi się podobała jako Miyuki! I ten kindaichi grany przez Kame był o wiele śmieszniejszy^^
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 11 sty 2006

Mi się też podobało. Mimo kiczu (jak to bywa w takich produkacjach xD) i tej sceny z łóżkiem gdzie firanki powiewały i ponoć ptaszki śpiewały (nie zauważyłam, ale jeśli tak, to już w ogóle trauma XD) - było fajne ^__^ Zgodzę się z yamatsumi, że i trochę zabawne, i trochę skjeri i dawało to ciekawą mieszankę. Mało już z tego pamiętam... (a od dawna planuję seans z subem...*skleroza*), ale ...o, właśnie! W związku z tym, że nie widziałam z subem - czy oni tak wyjaśnili co to był ten bombay type? Bo może to powinno być dla mnie oczywiste, ale pojęcia do dzis nie mam co to i tego nie załapałam... W sumie kto był mordercą też trochę oczywiste, ale nie był to jakiś tam minus. W końcu każdy jak się nad tym zastanawia to idzie innym tropem. I Miyuki mi się bardzo podobała, taką fajną dziewczynę z niej zrobili. Chociaż najlepsze było bieganie...xD
Man, ale chaotyczna wypowiedź.
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Z tego co pamiętam bombay type to był rodzaj krwi, jakiś bardzo niespotykany, i niewiele osób na świecie, czy w Japonii (nie pamiętam), posiadali takową!
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 12 sty 2006

Num, wiem, że rodzaj krwi. Ale tnx za wyjaśnienie ^^
II my LJ II my blog II

Wróć do „J-drama”