[2003] Musashi

seriale z Japonii
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

[2003] Musashi

Postautor: Eliza » 09 kwie 2007

Musashi

Obrazek

odcinków: 49
stacja: NHK
rok: 2003
data emisji: 5 stycznia do 7 grudnia 2003
gatunek: taiga drama (czyli drama historyczna)

obsada:
- Ichikawa Ebizo jako Miyamoto Musashi
- Masuda Takahisa jako young Musashi
- Tsutsumi Shinichi jako Honiden Matahachi
- Yonekura Ryoko jako Otsu
- Matsuoka Masahiro jako Sasaki Kojiro
- Miyazawa Rie jako Oshino
- Nakai Kiichi jako Yagyu Munenori
- Miura Haruma jako Jotaro

opis: (z wikipedii)
Musashi Miyamoto (jap.: 宮本武蔵) (1584 - 19 maja 1645) - wybitny samuraj japoński, twórca szkoły walki dwoma mieczami Niten Ichi-ryū (jap.: 二天一流), autor Go Rin No Sho (Księgi Pięciu Kręgów, jap.: 五輪書). Musashi wygrał swój pierwszy pojedynek w wieku 13 lat. W swoim życiu stoczył ponad 60 udokumentowanych pojedynków i nigdy nie został pokonany przez żadnego szermierza. Brał udział w wielu wojnach i pojedynkach.

I ta drama jest właśnie o nim. Więcej nie będę pisać, bo jeszcze nie widziałam. Na jdorama: http://jdorama.com/drama.742.htm" onclick="window.open(this.href);return false; znajdziecie więcej o fabule i obsadzie.

A pisze to dlatego, że ta drama jest teraz japońską serią tygodznia na DA, a mój kolega ściąga ją dla mnie torrentem i wrzuca na swój wypasiony serwer. Bezpośrednie linki będę tu zamieszczać, ale jak ktoś chce, to musi je pobrać w ciągu 2-3 dni, bo miejsce na serwerze ograniczone.
Wszytkie epy to hardsub ang.
Ktokolwiek jest zainteresowany?

Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 11 kwie 2007

OMO! ^____^ Dzięki dzięki dzięki! Właśnie zaczęłam ściągać tę dramkę bo to niezły kąsek i torrentem to mi idzie tradycyjnie jak krew z nosa, więc dźwięczna jestem za te linki :) Będę ściągać co tylko wrzucisz ^^!
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 12 kwie 2007

w tej chwili jest epków pięć, jutro się je skasuje i będzie miejsce na następne :D Widzę, że ogólnie nie ma zainteresowania, więc napisz mi PW, jak ukończysz ściąganie i się skasuje, niech nie zajmują na serwerze miejsca ^_^
A jak ktoś jeszcze chce- to ostatnia szansa. Odcineczki ciągną się z tego serwera w godzinę a nie kilka dni, jak na torrentach.
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 12 kwie 2007

Oki ^^ Teraz ściągam 3ci, 4 i 5 już mam z torrenta bo zaczęłam ściągać wcześniej... jak sie 3ci ściągnie to dam znać PWką :) Dzięki wielkie Eliza! A inni nie wiedzą co tracą :P
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo

Wróć do „J-drama”