Dramy z d-as na licencji do USUNIĘCIA

Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 30 sty 2007

Nie wiem dlaczego ale twój komentarz, o chińskich stronkach dla osób które opanowały CB, stojąych otowrem mnie rozbawił XD

Ale uważam że nie ma czym się martwic, ludzie przeważnie mało sobie robią z licencji...Dlatego zaczne się martwi dopiero wtedy gdy nie będe mogła "STAND UP!!" ściągnąc.

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 30 sty 2007

Stronek chińskich nie ma co opanowywać, wszystko jest rozmieszczone intuicyjnie :] Od dość dawna z nich korzystam, co naprawdę nie gwarantuje, iż osoba znająca cb może swobodnie po nich śmigać ^__^

Poza tym jak pomyślę, że rzeczywiście byłabym na nie skazana (pomijam wbudowane napisy) to musiałbym się całkowicie przestawić z obrazu HDTV na format rm, bądź rmvb. To by była tragedia, owszem jakoś znoszę produkcje tajwańskie, lecz na tym koniec. <Zbytnio się rozpaskudziłam i kocham jakość obrazu> Chociaż trzeba podkreślić, że w ostatnim czasie poprawiono obraz i dźwięk w rmvb, jeszcze przed rokiem jakoś była 30% gorsza. O wcześniejszych latach nie wspomnę, bo w niektórych przypadkach odcinki były na granicy oglądalności.
Awatar użytkownika
piretka
Oglądam regularnie xD

Postautor: piretka » 30 sty 2007

Miałam tylko na myśli, że "fan" potrafi :)

Nie sądze by komukolwiek udało sie zapobiec nielegalnej dystrybucji dram w necie, no ale nawet jeśliby próbował to fani i tak zawsze będą krok do przodu. Jako, ze YAE dystrybuuje głównie koreańskie dramy to pewnie mają jak sprawdzić clubboxa (no bo chyba muszą mieć koreańskojęzyczny stuff??) i zgłaszać pliki do skasowania, ale wtedy zawsze można się przenieść właśnie na wpomniane wcześniej chińskie torrentownie, albo do jakiegoś jeszcze bardziej egzotycznego kraju, gdzie prawie nikt i tak nie wie co to drama i ze jest nielegalna, a którego język jest trudny do opanowania co pozwalałoby zapobiegać wyśledzeniu seriali (proponuje Polske ;) )
내 사랑 김광석 ~^_^~

[img]http://i27.photobucket.com/albums/c194/piretka/banner.jpg[/img]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Polityka ochrony danych w cb jest prosta jak konstrukcja cepa ^__^ Usuwają pliki tylko i wyłącznie opisane w normalny sposób. A jak większość z nas wie, mamy sporo ich poukrywanych w graficznych symbolach... przerwyniki, gwiazdki, etc. Czasem foldery mają śmieszne nazwenictwa i wtopione różności ^_^ Tymi sposobami posiłkują się największe boxy, stąd też nikt nie ma możliwości wykasować danych, gdyz trwałoby to dekady :]
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 30 sty 2007

Naprawdę mamy? :O
Ja wszędzie widziałam pliki po nazywane normalnie ;^_^ (na tyle na ile normalny jest koreański/chiński/japoński)
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

No pewnie naynay, creidesca...jest ich dużo więcej ^__^
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 31 sty 2007

a ja sie zawsze zastanawialem po co ludzie w nazwach daja ® zamiast o,
teraz rozumiem, moze to nie glupi pomysl
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 31 sty 2007

o super! wlasnie sie dowiedzialam >_<
d-as zawsze przestrzegal tych wszystkich ograniczen zwiazanych z licencja bo o ile pamietam np M i DAE JANG GEUM nie mogly byc ul na d-as wlasnie z tego powodu... byl tylko link do innej stronki z linkami.. wiec teraz serie tez beda kasowane ale chyba nie od razu.. tzn np na liscie jest Gong a nie ma jeszcze Gong2 wiec pewnie poki jest w TV to mozna sciagac na biezaco, tak? raczej problem jest z tymi starszymi seriami, ktore np z napisami istanialy tylko na d-as bo do innych wersji dostepnych na CB napisy nie pasowaly.. no ale zawsze jest szansa, ze ktos je ma i sie wymieni hehe
Awatar użytkownika
Pikus
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Pikus » 31 sty 2007

wlasnie przeczytalem że with S2 zaprzestal wypuszczas hardsuby teraz bedzie wypuszczał softy.
Co ciekawe do seri ktore wypuscil w hardach też udostepni softy,

notka z drama wiki:
Because of this issue [1].. As of today, Tuesday 01/30/07, WITH S2 will release
only softsubs for ALL EPISODES. Please keep fansubbing alive by NOT reproducing/distributing
any hardsubbed episodes from our softsubs on YouTube, DailyMotion or any other streaming
websites/forums/newsgroups/online hosting services such as clubbox, megaupload,
sendspace, yousendit, mediafire, etc. , as that would put our team in greater risks.
We will release the softsubs for the previous hardsubbed episodes (3, 7 & last)
for some of our completed series. We thank you for all cooperation and continuous supports.

Wróć do „Ważne ogłoszenia”