[2005] Azumi 2

filmy z Japonii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

[2005] Azumi 2

Post autor: Hotarubi » 21 maja 2007

Pełne rozmachu samurajskie kino akcji o pięknej Azumi doczekało się drugiej części:
AZUMI 2: Miłość albo śmierć

Obrazek

reżyseria: Shusuke Kaneko
scenariusz: Yu Koyama, Mataichiro Yamamoto
premiera: 12 marca 2005
pierwsza część: jmovie/topic1013.html#p23245" onclick="window.open(this.href);return false;

OBSADA:
Aya Ueto - Azumi
Yuma Ishigaki - Nagara
Chiaki Kuriyama - Kozue
Shun Oguri - Ginkaku
Kenichi Endo - Kinkaku
Reiko Takashima - Kunyo
Mikijiro Hira - Masayuki Sanada

Wiem tytuł trochę tandetny;) , ale mogę Was zapewnic ,że druga część przygód Azumi jest jeszcze lepsza niż jej poprzedniczka!!!(oczywiście to moje odczucia;)

Tym razem reżyserii podjął się Shusuke Kaneko. A film ukazał się w Polsce w 2006 roku.
„AZUMI 2 .Miłość albo śmierć” to bogata w przepiekne krajobrazy i zapierające dech w piersiach sekwencje walk kontynuacja japońskiego superprzeboju ostatnich lat( o którym pisałam wyżej).
Historia młodej, pięknej dziewczyny ,wyszkolonej na bezwzględna zabójczynię . Według głosów wielu miłośników tej historii ,część druga przebija swojego poprzednika!
Jak już wcześniej pisałam Azumi ,sierota wyszkolona przez mistrza miecza ,wyrosła na wspaniałą i trudna do pokonania zabójczynię. Przed jej ostrzem wkrótce zadrżą najwięksi mistrzowie i najwyższe głowy w kraju.
„Azumi2” kontynuuje wątki pierwszej części. Po zabiciu drugiego możnowładcy i utracie większości towarzyszy ,młoda zabójczyni postanawia kontynuować misję. Wiedząc, iż stawką jest pokój ,rzuca na szalę własne życie świadoma,że z tej misji niewielkie ma szanse powrócić żywa......

Oba filmy o przygodach młodej samurajki są opieczętowane przecudowną ścieżką dźwiękową! Muzyka w filmie robi bardzo dużo, buduje napięcie, które jest przecież bardzo ważne dla każego filmu.

Obrazek

Muzyka w „AZUMI” i „AZUMI2” jest naprawdę świetnie skonstruowana !!!Warto więc też czasem ponieść się samej muzyce.....

Jeszcze raz sorki za te błędy :oops: Postaram się więcej ich nie popełniać...

Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Hotarubi » 21 maja 2007

Hmmm...ciężka sprawa. Ja nie mogłam go nigdzie znależć ,więc kupiłam sobie oryginałke w sklepie.

Ale widziałam,że na tym forum w dziale "linki" jest temat "bardzo duzo filmów" i tam widziałam,że można ściągnąć "Azumi 2 " ,ale jak to zrobić to już nie wiem :)

Powodzonka życzę.
Awatar użytkownika
reyoo

Post autor: reyoo » 21 maja 2007

ed2k://

ed2k://

--------------------------
admin edit:
pierwsze ostrzeżenie!
pkt 3. zasad: zabrania się umieszczania na forum bezpośrednich odnośników do plików typu ed2k, torrentów itp
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Post autor: mistiq » 25 cze 2008

Długo szukałem jakiegoś porządnego torrenta , z tym filmem.Jak jeden maił wbudowane napisy ang to drugi angielski dubbling.Wreszcie sie doszukałem.

Jak dla mnie jedynka byla lepsza , wiecej było walki.Tutaj tylko Azumi zmierzyła się z klanem ninja i to wszystko.Chociaż jak na niski budżet filmu ....JEST Dobrze
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 11 lis 2008

Hmm... nie wiem, czy jedynka, czy dwójka była lepsza. Oba filmy miały specyficzny klimat. I fajnie, że w końcu to kobieta jest postacią dominującą w tego typu filmach.
ODPOWIEDZ