[2007] Koizora

filmy z Japonii
Awatar użytkownika
Satsuki YO!!
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Satsuki YO!! » 10 lis 2009

Tak więc ja, mały debilek, wypowiedziałam się o filmie w temacie z dramą, więc pozwolicie, że zrobię tak:
O matko, jak ja na tym wyłam.... Serio, ja nie płakałam, ja po prostu WYŁAM. Możecie to sobie wyobrazić. Miałam doła przez 3 dni.

A najśmieszniejsze jest to, że ten film był tak naprawdę durny ^^''' Cały czas spadały na nich jakieś nieszczęścia, no ja rozumiem, że miało być dramatycznie, ale ile można?! W ogóle to wszystko się trochę za szybko działo. Nie wiem jak wersja w odcinkach, ale ta była troszkę pozbawiona logiki =-=

Niemniej jednak, sentyment pozostaje ^^'' Jeszcze na żadnej dramie sie tak nie odwodniłam, jak na tej ^^'''

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 10 lis 2009

To mówiłaś w końcu o dramie czy o filmie? Bo wspominasz dramę...
Ach, Koizora pozostaje jednym z moich ulubionych filmów.

Ostatnio przestałąm sie na nim dołować, obserwuję tzw otoczenie ^^ Czyli wszystko to, czego do tej pory nie dostrzegałam, bo ciągle gapiłam sie na Haru-chana. Do tej pory cięzko oderwać od niego wzrok, ale sie staram :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 10 lis 2009

hihih.. ja go nie obserwuje tylko jak ma te ochydne nie-blond-tlenione włosy xD jak go na poczatku zobaczylam w tym blondzie to pomyslalam "o masssakra" a potem mi sie nie podboal jak go zobaczylam bez nich xD tak juz dawno nie widzialam filmu apropos.. chyba znow trzas go obejrzeć..
Awatar użytkownika
Satsuki YO!!
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Satsuki YO!! » 10 lis 2009

Eggie pisze:To mówiłaś w końcu o dramie czy o filmie?
Tak, namieszałam. Oglądałam tylko film, ale mi się pokiełbasiło i napisałam posta w temacie z dramą, a teraz go skopiowałam do tematu z filmem ^^ A w zdaniu "Jeszcze na żadnej dramie sie tak nie odwodniłam, jak na tej ^^'''" w dalszym ciągu miałam na mysli film, chociaż, nie wiedzieć czemu, użyłam słowa "drama". Przepraszam T_T
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 14 gru 2009

Parapapa i przychodzę się wyżalić, na temat owego filmu.
Więc tak.
Film fajny, choć stanowczo za mało Haru-chana jak dla mnie. To pierwszy raz kiedy go widziałam więc chciałam sobie chłopca pooglądać, ale nie. No dobra, dalej. Jako, że dramę widziałam najpierw, to nie obyło się bez myśli typu "a tu było to...", "tam było co innego", "czemu opuścili tą scenę?" itp. itd.
Najbardziej zdziwiło mnie to, że Hiro i Mika współżyli ze sobą dwa razy O.o Szok kompletny, ale nic więcej nie powiem, bo może ktoś jeszcze nie oglądał a to przeczyta.
Natomiast urzekł mnie uśmiech Hiro ^^ Tak ślicznie się Haru śmieje, że ahh :melt: W ogóle pasowała mu ta postać i wyglądał lepiej niż Seto, który miał w blond włosach za dużą głowę xp
A na koniec tak: Film ładny, ale drama była według mnie lepsza pod jednym względem - była dłuższa, a ja nie lubię jak tak 'skaczą' od sceny do sceny. No ale w końcu to film i moje wymagania nic tu nie znaczą.
Aha i oczywiście nie obyło się bez płaczu... Nigdy mu nie wybaczę tego, że na nią nie poczekał. Baaka ==
Konen.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 14 gru 2009

Lusia pisze:Film ładny, ale drama była według mnie lepsza pod jednym względem - była dłuższa, a ja nie lubię jak tak 'skaczą' od sceny do sceny.
noo ja bym powiedziala ze dlugos byla w sam raz. ani razu nie zaczelo mi sie w trakcie nudzic, ani tez z drugiej strony, nie mialam wrazenia ze cala akcja za szybko sie dzieje..
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Nie to żebym się nudziła, nie ma mowy. Po prostu na moja niekorzyść pierwszą obejrzałam dramę i po prostu brakowało mi takich dłuższych scen, tego tłumaczenia co, jak i gdzie. Gdybym pierwszy widziała film to z pewnością bym nie narzekała na długość ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 14 gru 2009

hehe no ja dramy nie ogladalam.. ale ten glowny aktor w dramie mi sie niespecjalnie jakos podoba.. szkoda ze do dramy tez nie wzieli Hiro.. a przynajmniej kogos komu dobrze w blondzie..
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Seto Koji?! Nie podoba Ci się? o.O Akira szok xD No cóż, Seto w sumie jest trochu za cukierkowaty do roli Hiro i sama nie byłam pewna co do jego gry, ale musze przyznać... wyszło ładnie. Mimo za dużej głowy, koszuli, no i spodni... ok, paska też, to wyglądał spoko xD Ale i tak najlepiej mu było w ciemnych włosach i w czapeczce. Gdyby nie Seto to bym w ogóle nie zdecydowała się a tę dramę, a potem film.
Koniec 1/2 offtopu.

I jeszcze jedna rzecz mi się nie podobała w filmie. Siostra Hero była strasznie sztywna i wyglądała mało przyjaźnie, a przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 14 gru 2009

A ja lubiłam tę siostrę.

Seto Koji jest taki dziecinny z wyglądu, ale jednak w "Koizorze" robił na mnie wrażenie, gdy bronił swej Miki, walczył, darł się... I później jak jej zadawał tyle cierpienia. Też dobrze mu to wyszło. A przy jego dużym łbie jeszcze lepiej komponował się szeroki, szczery uśmiech.
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Cóż, mnie akurat ta obrona Miki czasami nawet śmieszyła. Jego uroda jakoś nie pasowała mi do takiego "groźnego" zachowania, ale nie zaprzeczę, to było coś. I wydawał się bardziej śmiały czasem. Chociaż jak Haru dobierał się do Miki to też było coś.
Co do cierpienia to nie lubię tych scen, a jednocześnie je kocham i w dramie i w filmie. Wydaje mi się, że i tu i tu były dobrze zagrane... no może Seto wkładał w to czasami trochę więcej uczucia.
A o uśmiechu to nic nie mówię, gdyż ponieważ mnie nim zaczarował jeszcze przed Koizorą.
Łeb miał gigantyczny, ale miałam tez wrażenie, że dali mu za duże ubrania i przez to stał się taki drobniutki.

Nie to że jej nie lubiłam, tylko po prostu wydała się taka poważna.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 14 gru 2009

Różnica pomiędzy scenami romantycznymi z Haru i z Kojim jest taka, że pierwszy jest amantem z wyglądu, a drugi dzieciuchem. Wolałabyś, żeby który z nich się do Ciebie dobierał? :D:D
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

boom_boom pisze:Różnica pomiędzy scenami romantycznymi z Haru i z Kojim jest taka, że pierwszy jest amantem z wyglądu, a drugi dzieciuchem. Wolałabyś, żeby który z nich się do Ciebie dobierał? :D:D
...
xD xD xD
...
Ok już jestem poważna. Buahaha xD xD Nawet nie wiesz jak bardzo mnie tym pytaniem rozśmieszyłaś. I nie pytaj czemu bo nie wiem xD
No różnica w wyglądzie diametralna, fakt, ale żeby Haru... amant? Jakoś nigdy z tej strony na niego nie patrzałam. Dla mnie to on taka sierotka trochę, choć jako Hiro miał coś tam z tego amanta.
Musze się zastanowić nad tym pytaniem [pomiędzy salwami śmiechu]
No to tak.
Hm... Cóż, z Koji'm przypuszczam, że czułabym się trochę niezręcznie ze względu na jego wygląd zewnętrzny ^^" Gdyby to był Haru to byłabym trochę pewniejsza, mimo że jest młodszy [ode mnie i tak starszy, zresztą oboje są starsi ode mnie]. W sumie co tam się zastanawiać, jakby obaj się do mnie dobierali to nie miałabym nic przeciwko 8) Dwa ciacha... sama przyjemność ;]
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 14 gru 2009

Bo Haru umie robić groźną minę, jak wiedzą wszyscy oglądający SHS :D

Ale z innej beczki, ja jeszcze się ciągle wacham czy mam obejrzeć Koizorę drame. Za pierwszym razem dotarłam do połowy 1 epa i zbytnio mnie raziło to wszystko, żeby kontynuować, bo doszukiwałam sie wszelkich porównań z filmem...
Koji-kun kompletnie mi nie pasuje no ale nie będę jeszcze nic mówić... a nuż mi sie spodoba... (no dobra, wątpliwe :D mam wrażenie że on się nadaje tylko do takich AnDów :D)

Haru-chan rulez!!!! Musze meza wspierac, wiec jeszcze raz apeluje o ogladanie SHS :P
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Hai, hai umie, tylko nie wiedzieć czemu mnie wszystkie ich groźne miny bawią, po prostu bawią. Tylko w HYD Ogórek lub Jun jak robili groźne miny to się nie śmiałam.

tez na początku myślałam, że Koji nadaje się tylko do słodkich ról, ale przekonałam się, że jako buntownik tez nieźle wypadł ^^
Haru-chan rulez!!!! Musze meza wspierac, wiec jeszcze raz apeluje o ogladanie SHS Razz
Tylko czekałam kiedy się zjawisz i to powiesz xD
Fajnego masz męża :wink: z naprawdę ślicznym uśmiechem... i dłońmi ^^
ODPOWIEDZ